Atostogų horoskopas

Atostogos prasideda! / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-26 19:30
Nors atostogauti galime kiekvienu metų laiku, vasara, rodos, yra sukurta atostogoms. Be to, net ir per ilgesnį savaitgalį galima visai neprastai pailsėti. Tačiau kas vienam poilsis, kitam gali atrodyti didelis vargas. Taigi kokios atostogos yra geriausios skirtingiems Zodiako ženklų atstovams?

Avinas niekada negali nustygti vietoje. Atostogas taip pat mėgsta aktyvias – naujos vietos, nuolatinis judėjimas yra tai, ką šio ženklo atstovai vertina. Paplūdimyje irgi galima pagulėti, bet, pageidautina, ne ilgiau nei penkiolika minučių, o tada galima žaisti tinklinį, bėgioti ar vaikščioti pajūriu... O geriausia, jei per atostogas pavyktų gauti nemažą dozę adrenalino, kad būtų ką prisiminti šaltais žiemos vakarais.

Geriausia, jei per atostogas Avinui pavyktų gauti nemažą dozę adrenalino, kad būtų ką prisiminti šaltais žiemos vakarais.

O štai Jaučiui ekstremalios pramogos visiškai nebūtinos, svarbu graži estetiška aplinka, skanus maistas. Šio ženklo atstovai gali nuostabiai atostogų laiką leisti viename ir tame pačiame viešbutyje pernelyg nesibodėdami kasdiene rutina. Juk kas vakarą galima aplankyti vis kitą restoraną, o gulint šezlonge perskaityti naują romaną. Na, o jei per atostogas aplankys kokį žavų gamtos kampelį, įspūdžių bus per akis.

Aktyvieji Dvyniai mėgsta aktyvias ir įspūdžių kupinas atostogas, per kurias galėtų pasisemti žinių, sužinoti ar išmokti ką nors nauja. Šio ženklo atstovams tiks ir naujos nematytos vietos, ir nauji žmonės, ir nepatirtos emocijos. Jiems nebūtinas keturių žvaigždučių viešbutis, nes jame neištvertų ilgiau nei kelias dienas, o štai malonaus bendrakeleivio tikrai neatsisakytų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mėnulio dienų kalendorius: kada tvarkyti namus, imti paskolą ir pirkti drabužius...

Vėžys puikiausiai pailsi tada, kai jo niekas neskubina, kai nėra streso. Tad ir į kelionę jam išsiruošti neretai būna labai sunku. Juk pabūti namuose, ilgiau pamiegoti, pasigaminti gardaus naminio maisto, o vakare pasižiūrėti gerą kino filmą su mylimu žmogumi – geriausias poilsis. Tipiški Vėžiai nemėgsta šurmulingų, žmonių gausiai lankomų vietų. Jiems patinka atostogas leisti savo sodyboje ar kur nors netoli vandens, gražiame vietovaizdyje ir, žinoma, drauge su šeimos nariais.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Liūtams visada patinka būti dėmesio centre, tad jie atostogauti nori ten, kur gali būti pamatyti ir išgirsti. Be to, jie flirto ir romanų meistrai, tad pakoketuoti ir užmegzti romantišką ryšį per atostogas būtų puiku! Liūtui svarbus ir komfortas, tad nors šio ženklo atstovai gali susiruošti ir prie ežero su palapinėmis, apsirūpins visomis įmanomomis tokio poilsio priemonėmis, būtinomis patogumui sukurti.

Praktiškosios Mergelės pirmiau viską pasvers ir apsvarstys, ar apsimoka. Brangus kurortas, prabangus viešbutis būtų neblogai, bet jei už visa tai reikia sumokėti nerealiai didelę sumą, tai geriau apsieis ir be viso to. Šio ženklo atstovai mielai atostogas išnaudos sveikatai pagerinti, tad išbandys naują dietą ar mankštinsis daugiau nei įprastai.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Svarstyklėms patinka viskas, kas estetiška, gražu, subtilu, tad nesvarbu, ar tai gamta, ar prabangus viešbutis, ar kaimo sodyba, šio ženklo atstovas bus patenkintas, jei tik tai atitiks jo subtilų skonį. Jie puikiai moka prisitaikyti prie kompanijos, ypač moterys, nes vienas svarbiausių dalykų – draugija. Tačiau kompaniją rinksis itin atidžiai.

Skorpionai žavisi viskuo, ko dar nematė ir neišbandė. Tai aktyvūs žmonės, todėl kaip atostogaujant galima gulėti paplūdimyje, jie nesupranta. Tiesa, vandenį šio ženklo atstovai labai mėgsta: maudosi, skrieja per bangas vandens motociklais, slidėmis ar leidžiasi į žygius baidarėmis. Be to, tipiškiems Skorpionams patinka visa, kas susiję su rizika.

DAR DAUGIAU SKAITYKITE: Kokį maudymosi kostiumėlį rinktis? Atsižvelkite į savo figūros tipą

Šaulys per atostogas leidžiasi į dar nematytas vietas, kad sužinotų ką nors nauja ir patirtų nuotykių. Šio ženklo atstovai pirmenybę teikia aktyviam poilsiui, žygiams pėsčiomis ar istorinių vietų apžvalgai. Jie mėgsta tiek triukšmingus susibūrimus, tiek dideles nepažįstamų miestų šventes, tiek sporto renginius, per kuriuos gali išlieti savo energiją ir sužinoti ką nors naujo.

Ožiaragiui patiks atostogos, per kurias galės suderinti malonumą su nauda. Nes kas jau kas, o šio ženklo atstovai laiko veltui nešvaisto, be to, mėgsta stabilumą, planavimą, o avantiūros ir nepamatuota rizika jiems nelabai prie širdies. Tad šio ženklo atstovų atostogos dažniausiai būna labai gerai suplanuotos, viskas iš anksto apsvarstyta, daiktai sukrauti, apgalvotas kiekvienas žingsnis, užsakyti visi lankytini objektai ir nakvynės vietos.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Vandeniui reikia geros kompanijos ir nepamirštamų įspūdžių. Šio ženklo atstovams patinka atostogas leisti su draugais, kad galų gale rastų laiko aptarti visa, kas susikaupė per tą laiką, kol negalėjo susitikti. Komfortui jie abejingi, tad ne atostogų vieta svarbu. Tiks ir kelionė automobiliu, ir žygis baidarėmis, ir pažintinė kelionė autobusu, ir poilsinė kelionė .

O štai Žuvys mėgsta patogumus. Nesvarbu, kur atostogaus. Juk patogi gali būti ir keliautojų kėdė prie ežero. Šio ženklo atstovams patinka vanduo, o ilsėtis smagiausia su mylimu žmogumi. Ir nors gali būti labai komunikabilūs, geriausiai pailsi vienumoje ar labai nedidelėje geriausių draugų kompanijoje.

DAUGIAU HOROSKOPŲ RASITE: Vasarą sutikite su naujuoju žurnalo „Horoskopas“ numeriu!

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai