Atostogos prie jūros Evelinai padėjo suvokti, kokia netikra gali būti kitų susikurta sėkmė

Evelina Liutkevič / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Su merginomis važiavome atostogauti prie jūros. Įsivaizdavau, kokia bus tobula kelionė, oras, saulė, kaip mes pagaliau visos atsipalaiduosime ir pasilinksminsime! Jau metus planavome ir svajojome apie tai. Su puikia nuotaika atvažiuojame į savo apartamentus. Na, kaip čia pasakius... Turėjome gauti jaukų, nedidelį kambarį, o gavome tiesiog lovą. Ant jos atsigulus ir ištiesus ranką į šoną jau galėjai pasiekti kambario sieną ir duris.

Tikriausiai nereikia pasakoti, kiek merginos ima su savimi daiktų, tad su visais lagaminais turėjome ant tos lovos sutilpti tryse! Pirmą vakarą mes norėjome kaip reikiant pasipuošti, išlėkti į miestą, kavinę ir į klubą pašokti. Prasidėjo audra. Lijo ant mūsų galvų ir lovos, nes kambario sienos ir langai nebuvo itin sandarūs. O dar ant jos netyčia išpylėme vandens. „Vaskinom“, kuri miegos ant šlapiosios pusės. Galiausiai išėjusios į miestą supratome, kad vakaro planas neišsipildys, nes viskas atrodė kaip po cunamio – jokio gyvybės ženklo. Tik mes, trys vištelės su aukštakulniais, tiesiais plaukais ir makiažu brendančios per tuščių gatvių balas.

Tą vakarą radome tik vieną veikiančią kavinę ir valgėme picą. Jau neprisimenu, ar kitomis dienomis matėme saulę, bet iš tos kelionės mes atsivežėme tik prisiminimą, kiek daug juokėmės. Tai buvo pats geriausias laikas praleistas kartu ir vargu, ar būtų tiek juoko, jeigu visa kelionė gautųsi tobula kaip mes įsivaizdavome.

Šių dienų pasaulis pilnas tobulybių! Ypač socialiniuose tinkluose. Ah, jai ryte į lovą atneša kavos, kruasanų ir naminės granolos su ožkos pieno jogurtu. Jie ir vėl atostogauja Balyje ir jodinėja ant dramblių su tigriukais rankose. Ji augina tris vaikus ir visada atrodo taip tobulai! Ir kaip pačiai nesiekti tokio tobulumo? Taip galvojau kiek anksčiau. Bet ar už tų gražių nuotraukų neslypi dešimtą kartą suvaidinta emocija? Nes maisto išdėliojimo kompozicija buvo ne tokia, įtemptas iki negalėjimo pilvas ir grimu užmaskuotas nuovargis? Nuotraukose iš savo juokingos kelionės mes buvome su trumpais šortukais ir gražiai banguotais plaukais. Tačiau jie buvo banguoti nuo lietaus ir amžinos drėgmės, o gerai įsižiūrėjus, kojų oda buvo pašiurpusi nuo šalčio!

Todėl tobulybė yra ne kaip atrodai, o kaip iš tikrųjų jautiesi. Man tobulybė yra žiūrėti į žvaigždes, išsirinkti savąją ir kiekvieną kartą iš naujo ją rasti. Atsikelti ir užmigti šalia mylimo žmogaus, pasakyti jam myliu. Nuoširdžiai juoktis ar verkti. Važiuoti dviračiu ir nueiti su šuniu į mišką. Bandyti naujus dalykus, kuriuos daryti bijau. Nesmerkti savęs dėl priaugto kilogramo, nes tikras grožio idealas yra buvimas netobulu savimi.

Tobulybė yra mokėjimas džiaugtis tuo, ką turi dabar. To dar tik mokaus ir siekiu. To linkiu siekti kitiems.

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.

Skaitykite daugiau