Atlikta pradinė Bobbi Kristinos Brown palaikų autopsija

Bobbi Kristina Brown / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-28 18:33
Pirminė Bobbi Kristinos Brown palaikų autopsija nedavė rezultatų ir koroneriai tęsia tyrimą, mėgindami nustatyti jos mirties priežastį.

22 metų Bobbi Kristina, vienintelis poplegendos Whitney Houston (Vitni Hjuston) ir dainininko Bobby Browno vaikas, mirė sekmadienį, šeimai nusprendus nutraukti jos gyvybės palaikymą praėjus pusmečiui po to, kai mergina buvo rasta be sąmonės vandens pilnoje vonioje savo namuose Rosvelio mieste Džordžijos valstijoje.

Fultono apygardos teismo medicinos tarnyba Džordžijoje aktorės karjeros siekusios Bobbi Kristinos mirtį tiria kaip „žinomą ar įtariamą nenatūralios mirties atvejį“, tačiau pirminiai autopsijos rezultatai nepadėjo nustatyti aiškios mirties priežasties.

Pirmadienį Fultono apygardos teismo medicinos tarnybos atstovų paskelbtame pareiškime rašoma: „Pradinė autopsijos dalis baigta. Autopsija neparodė aiškios mirties priežasties, taip pat nerasta jokių pastebimų sužeidimų. Nenustatyta jokių sveikatos būklės sutrikimų, apie kuriuos nebuvo žinoma anksčiau, galėjusių prisidėti prie mirties“.

„Neketiname išduoti mirties liudijimo ar įvardyti priežastį ir mirties pobūdį, kol nėra visų tyrimų rezultatų ir negauti bei nuodugniai neišanalizuoti visi tyrimo, medicininiai ir kiti dokumentai. Manome, kad šie procesai truks kelias savaites“, – priduriama pareiškime.

Tuo tarpu Atlantos mieste Džordžijoje numatyta surengti atsisveikinimo su Bobbi Kristina Brown ceremoniją, po kurios jos palaikai bus nuskraidinti į Naująjį Džersį, kur ji bus palaidota „Fairview“ kapinėse greta motinos ir senelio Johno Russello Houstono.

48 metų W.Houston buvo rasta nuskendusi vonioje viename Los Andželo viešbutyje 2012 metų vasario 11 dieną, „Grammy“ apdovanojimų ceremonijos išvakarėse.

Galutinėje koronerio ataskaitoje buvo rašoma, kad W.Houston prieš nuskęsdama tikriausiai padaugino narkotikų ir alkoholio, o prie jos mirties prisidėjo širdies liga, sukelta narkotikų vartojimo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dainininkas Bobby Brownas nutraukė tylą po dukters Bobbi Kristinos mirties: „Ji buvo angelas“

Bobbi Kristina Brown bus palaidota šalia savo motinos Whitney Houston

AOP nuotr.
AOP nuotr.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai