Atlikėjos Urtės Šilagalytės vardu naudojasi įžūlūs internautai: draugams išsiuntinėtos neigiamo turinio žinutės

Urtė Šilagalytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienį dainininkė Urtė Šilagalytė įspėjo savo internetinius draugus apie netikrą feisbuko anketą. Ją sukūrę asmenys kurį laiką naudojosi atlikėjos vardu.

Portalui Žmonės.lt Urtė papasakojo, kad apie sukčiaujančius ir jos pavarde besidangstančius asmenis ji sužinojo iš vienos draugės.

„Iš tikrųjų esu girdėjusi, kad tavo vardu kitas žmogus susikuria anketą. Negražu, tačiau man tai lyg ir netrukdytų, jei ne gauta informacija, jog būtent iš tos anketos kažkas rašė neigiamą atspalvį turinčias žinutes, kelis pažįstamus net kvietė susitikti“, – atviravo Urtė.

Mergina teigė nežinanti, kas tai galėtų daryti, tačiau tikrai išsigando ir norėtų, jog draugai tiesiog ignoruotų iš šios anketos gautas žinutes.

Urtė ne pirmoji žinoma asmenybė, kurios vardu naudojasi sukčiai. Prieš savaitę atlikėja Eleonora Sebrova pranešė, kad jos anketa buvo pasisavinta ir ji dėl to prarado daug koncertų užsakymų. Natalijai Bunkei taip pat teko susidurti su nemalonumais, kai buvo sukurtas jos gėlėmis prekiaujantis puslapis. Ten žmonės buvo raginami dalyvauti keistas taisykles turinčiuose konkursuose.

Skaitykite daugiau