Atlikėjas Vaidotas Baumila išreiškė palaikymą UNICEF misijoje dalyvavusioms žvaigždėms: „Nesuprantu, kodėl kritikuojame gerus darbus“

Vaidotas Baumila / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-15 08:00
Dainininkas Vaidotas Baumila savo „Facebook“ paskyroje antradienio vakarą pasidalino mintimis apie ką tik pasibaigusią UNICEF misiją.

Gal kiek pavėluotai, bet...

Ačiū Unicef už triūsą.

Ar Karolina Meschino postindama savo naujus rūbus internetuose šiek tiek klysta komunikuodama, kai aplink ją skurdas ir ligos? Maybe, tikriausiai, nežinau, man asmeniškai neskanu. Bet ji dar jauna, jos nepamokė. Klaida, visi jas darom.

Ar faktas, kad žymūs žmonės pritraukia kitus žmones aukoti? Faktas. Ir Unicef tą daro labai labai ilgus metus, ši organizacija išgelbėjo 50 milijonų gyvybių nuo 2000-ųjų metų! Gelbėjo šeimas nuo skurdo ir bado, nuo ligų.

50 MILIJONŲ!!!!!!!!!!

Primenu, kad pati organizacija pinigų neturi ir pelno nesiekia. Visos lėšos yra iš rėmėjų, mecenatų. Norinčių padėti.
Primenu – 50 milijonų!!!!!!

Nesuprantu, kodėl mes taip kritikuojame gerus darbus?? Kodėl reikia rėkauti ne sava gerkle apie tai, kad žmonės išvažiavę tikrai kilniais tikslais, turi kažkaip atsiklausti visų nuomonės, ar tai reikalinga? Ar tai jūsų organizacija? Ar jūs gelbėjate vaikus? Ar jūs tą darote kelis dešimtmečius?? Kiek žinau ne, tai iš kur ta kritika? Niurzgėjimas?

Net jei tai all for the show? Kam išsidirbinėti rašant apie Šnipiškes, ar taborus, kai tai absoliučiai nesulyginami dalykai. UNICEF vykdo savas misijas visame pasaulyje. Kam tą Lietuvą pastoviai kišti, kai kalba pasisuka apie aukas ir gerus darbus skurdžiausiose valstybėse. Ar mes per mažai atiduodame vaikų namams, kurie nebepriima drabužių? Ar mes per mažai kalbame apie skurdą Lietuvoje? Nes taip – jis egzistuoja. Statistika, jei nemeluoja, skelbia, kad penktadalis šalies gyvena žemiau skurdo ribos. Bet gal tai tik skambios antraštės, faktų tikrų nežinau.
Tačiau – „Nuvažiuokit į savus kaimus“ – šaukia balsą beprarandą davatkynai. Na tai nuvažiuok, ko tu rėkauji. Sėsk ant dviračio, autobusan. Išvirk valgio, sutepk sumuštinį. Nueik, pamaitink vietinį elgetą. Žmogau, pabaik rėkauti ir piktintis kitų gerais darbais.

Bet tu esi internetinis „ubliudkas“, kuriam smagu parašyt komentarą, bet nė piršto nepajudint dėl geresnės savo aplinkos, valstybės ateities. Tau duos saldainį, nepakankamai saldus. Pavėžės – per trumpai. Mokės – per mažai. Šypsosis – per daug. Pagirs – siekiant įsiteigt. Uhh...

Nes tie, kurie daro gera, nesigiria. Tie, kurie myli – yra kuklūs. Tie, kurie gelbėja, nesivaiko šlovės.

Linkėjimai, Juste Arlauskaite, ir kitai chebrai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai