Atlikėjas Tomas Grennanas gerbėjams paruošė staigmeną: naujame albume – 5 negirdėtos dainos

Tomas Grennanas / Ashley Verse nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-03 14:17
Didžiosios Britanijos muzikinė rinka yra viena įtakingiausių pasaulyje ir sėkmė joje kiekvienam muzikantui yra didžiulis laimėjimas. Kai scenos naujoko, airių kilmės Tomo Grennano albumas „Evering Road“ užlipo iki pirmosios vietos šioje šalyje, atlikėją netrukus pastebėjo visas pasaulis. Šiandien Tomas, jau būdamas pasauline žvaigžde, nusprendė pamaloninti gerbėjus ir pristatė savo sėkmingojo albumo deluxe versiją, kurioje yra netgi penkios naujos dainos.

Perleistame ir penkiomis naujomis dainomis papildytame Tomo Grennano albume „Evering Road“ skamba visiškai nauja daina „Don‘t Break The Heart“. Ji gimė po skaudžios pažįstamo žmogaus netekties. Pastaroji sužadino dar vienos asmeninės netekties prisiminimą, kai mirė dainininko pusbrolis ir geriausias draugas Alanas.

„Ši daina iš manęs tiesiog išsiliejo. Tai buvo katarsiui prilygstantis jausmas. Iki to mintys apie praradimą ir begalinis širdies skausmas, bandant susitaikyti su amžinu draugystės žlugimu, mane lydėjo kelis metus“, – apie singlo „Don‘t Break The Heart“ atsiradimą pasakoja Tomas.

Albume taip pat skamba ir gerokai kitokia T. Grennano superhito „Little Bit of Love“ versija. Pastarąją jis įrašė legendinėje „Abbey Road“ studijoje kartu su orkestru. Šioje studijoje savo žymiausias dainas įrašė tokios muzikos legendos kaip „The Beatles“ ir daugelis kitų.

Tomas Grennanas – „Little Bit of Love“:

Tai, kad Tomas Grennanas šiuo metu yra pagavęs neįtikėtinai didelę sėkmės bangą rodo ir tai, kokie prodiuseriai nori su juo dirbti. Šią vasarą pasirodė jo ir šokių muzikos superžvaigždės Calvino Harriso bendras darbas „By Your Side“. Jis taip pat pateko į perleistą albumą „Evering Road (Special Edition)“.

Rugsėjo 15 d. Tomas Grennanas leidžiasi į jau pilnai išparduotą muzikinį turą po Didžiąją Britaniją. Kitąmet jo laukia didieji Europos miestai ir, žinoma, kita svarbi užkariavimui rinka. Tai – Šiaurės Amerika.

Kelias į muziką prasidėjo nuo futbolo

Kaip ir daugelio muzikanto, Tomo kelias į sėkmę buvo kupinas abejonių ir iššūkių. Ir nors anksčiau jis save matė futbolo aikštelėje ir jau treniravosi su profesionalais, muzika prioritetų skalėje po truputį augo: „Buvau labai arti to, kad pradėčiau žaisti Amerikoje, tačiau kažkas man kuždėjo, kad to nedaryčiau. Tai buvo muzika“, – portalui „Music Week“ pasakojo pats Tomas.

Apsisprendus eiti muzikos keliu, jam vėlgi teko pradėti kone nuo nulio. Iš pradžių jis dainuodavo draugų vakarėliuose, vėliau įsidrąsino savo talentą parodyti plačiau – pasiėmęs gitarą koncertuodavo britiškose smuklėse.

Galiausiai, tarsi istorijoje iš filmo, viename iš barų jo talentą pastebėjo muzikos agentas ir netrukus pasiūlė kontraktą. Kur kas plačiau T. Grennano balsą pasaulis išgirdo, kai jis įdainavo „Chase&Status“ singlą „All Goes Wrong“. Dabar šį atlikėją britų „GQ“ žurnalas vadina „vienu šalies ryškiausių jaunų muzikantų“, o įtakingas muzikos žurnalas „NME“ prie jo prirašė tiesiog „epinis“.

Pats Eltonas Johnas paskambino Tomui, kad pasakytų, jog jam patinka jo muzika: „Tuo metu buvau Los Andžele, saulė švietė į akis, tačiau, prisimenu, buvo gana vėsu. Po to skambučio išgėriau keletą gėrimų. Daugiau jis nebepaskambimo, tačiau labai tikiuosi, kad Eltonas išgirs mano albumą.“

Klausytis albumo „Evering Road“ deluxe versijos:

Naujausi straipsniai