Atlikėjas MEANDI atskleidžia save kaip jautrią asmenybę: pristato naują dainą

MEANDI
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-16 10:06
Dar visai neseniai savo gerbėjus nudžiuginęs eurovizinės dainos „Drip“ vaizdo klipu, MEANDI vėl skelbia naujieną. Nors dauguma klausytojų jaunąjį atlikėją sieja su optimizmu ir ryškiomis spalvomis, šį kartą reperis pristato melancholišką dainą „Shy“.

Šiame kūrinyje – sulėtėjęs ritmas, lyriškesnė melodija ir kitoks nei įprasta skambesys. Kaip sako pats atlikėjas, metas klausytojams susipažinti ir su jautriuoju MEANDI.

„Dar pristatydamas vaizdo klipą „Drip“ užsiminiau, jog vasarą klausytojus nustebinsiu šiek tiek kitokia kūryba. Man pačiam „Shy“ – tarsi antrasis MEANDI, kuris atskleidžia save kaip jautrią ir pažeidžiamą asmenybę. Nuolat kalbu apie dvylipumą, tad pats laikas išgirsti visai kitokias mano emocijas”, – pasakojo atlikėjas.

MEANDI
MEANDI

Tiek naujausia daina, tiek vaizdo klipas – kurti ir režisuoti paties MEANDI. Atlikėjas sako aiškiai žinojęs, kaip turės atrodyti vizualinis dainos išpildymas, o savo įkvėpėjais laiko amerikiečių reperį Tylerį, The Creator ir kino režisierių Wesą Andersoną.  

MEANDI
MEANDI

„Kadangi pats daug piešiu ir dirbu su vaizdo medžiaga, visada įsivaizduoju, kaip turės atrodyti mano kūrinių vaizdo klipai, jų stilistika. Ne išimtis ir daina „Shy“. Tik gimus dainai, jau buvau apgalvojęs apie kiekvieną sceną ir skirtingas filmavimo lokacijas, montažą. Pradėję filmavimo darbus neleidome sau priimti tokių sprendimų, kurie nepilnai išpildytų pirminę klipo idėją. Tiesa, teko nemažai laiko praleisti ieškant norimų vietų klipo kadrams, bet finale labai džiaugiuosi gautu rezultatu”, – kalbėjo MEANDI.

Artimiausiuose atlikėjo planuose – nauji kūriniai ir dar vienas vasaros vaizdo klipas, taip pat ir gyvi pasirodymai. MEANDI kūrybos sekėjams savo kalendoriuose reikėtų pasižymėti rugsėjo 24 dieną, nes menų fabrike „Loftas“ tądien nuaidės ilgai lauktas solinis koncertas „Look at the Drip“.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai