Atlikėjas Markas Palubenka tapo tėčiu: „Įsitrauksiu į vaiko gyvenimą tiek, kiek jis pats to norės“

Markas Palubenka su mylimąja Jelena / Asmeninio archyvo ir Vyginto Skaraičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-12 14:06
Šiuo metu Apola slapyvardžiu muziką kuriantis vilnietis Markas Palubenka (31) birželio 10 d. tapo tėčiu. Jelenos Bohdan ir muzikanto dukra gimė Baltarusijoje. Sulaukęs be galo daug sveikinimų iš draugų bei artimųjų Markas Žmonės.lt atskleidė savo dukrelės dar nematęs. „Gyvenime kartais viskas vyksta ne taip, kaip planuoji“, – atvirai sakė jis.

Nuo to laiko, kai prieš keletą metų savo muzikanto karjeroje padarė pauzę, Marko Palubenkos gyvenime įvyko be galo daug dalykų. Muzikantas atsitraukė nuo viešos solinės veiklos ir, tarsi numatydamas ateitį, realizavo save vadybos srityje. Toks sprendimas Markui pagelbėjo gūdžiais pandeminiais metais. 

Daug kas nežinojo, tačiau pastarasis laikas vyro gyvenime buvo ne tik kupinas išbandymų profesinėje srityje. Iššūkių netrūko ir Marko asmeniniame gyvenime. Dainininkas, kurį laiką puoselėjo jausmus Baltarusijoje gyvenančiai Jelenai. Pora laukėsi kūdikio. Viskas rodės bus kaip per amerikietišką filmą – mylimoji atvyks į Lietuvą, drauge jiedu kurs ateitį. Deja, bet šioms svajonėms nebuvo lemta išsipildyti.

Markas Palubenka
Markas Palubenka

„Su Jelena šiuo metu beveik nebendraujame, nutrūko mūsų santykiai. Ji yra Baltarusijoje. Tiesa, plačiau komentuoti bei atvirauti dabar apie tai nenorėčiau. Mane pasiekė žinia apie dukrelę, todėl faktas yra tas, kad aš tapau tėčiu. To niekas nepaneigs, o kaip viskas klostysis toliau, matysime. Vieniems pažįstamies jau sakiau, kad įsitrauksiu į vaikelio gyvenimą tiek, kiek jis pats to norės.

Markas Palubenka / „Fotobanko“ nuotr.
Markas Palubenka / „Fotobanko“ nuotr.

Apie kūdikio gimimą man pranešė Jelenos mama“, – Žmonės.lt sakė Markas.

Pašnekovas taip pat neslėpė, kad situacija yra nors ir komplikuota, tačiau jis džiaugiasi naujienomis. 

„Vaikelis gimė labai panašaus svorio bei ūgio kaip ir aš kad gimiau. Tad sakau, jog mažas žmogus jau dabar panašus į tėtį. Mane pasiekė žinia, jog Jelena šalia savęs turi naują draugą su kuriuo kurs ateitį. Iš tikrųjų noriu, kad jai viskas pasisektų, dabar svarbiausia, kad mano vaiko mama būtų laiminga, nes tuomet ir kūdikiui bus gerai“, – neslėpė M.Palubenka.

Naujausi straipsniai