Atlikėjas Donatas Čižauskas Plungėje vedė Ievą Šakinytę: liudininkais tapo Valinskai

Donato Čižausko ir Ievos Šakinytės vestuvės
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2016-09-17 14:28
Grupės „2 Donatai“ dainininkas, TV projektų dalyvis Donatas Čižauskas (26) Plungėje, Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje, šeštadienį susituokė su savo išrinktąja odontologe Ieva Šakinyte (26), praneša Žmonės.lt. Pora šeimą sukūrė po dvejų metų draugystės.

Vestuvių ceremoniją žinomas atlikėjas ir jo mylimoji surengė Plungėje, kur abu ir gyvena. Tuoktuves jiedu taip pat atšoks Žemaitijoje.

Į vestuves pora pakvietė arti 50 svečių, jų gretose pasirodė ir pramogų pasaulio žvaigždės. Pavyzdžiui, Inga ir Arūnas Valinskai, Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su vyru Ąžuolu Žvaguliu.

Nuotaką I.Šakinytę ypatingai progai papuošė Liutauras Salasevičius – sukūrė suknelę, pasirūpino šukuosena, makiažu. D.Čižauskas prie nuotakos įvaizdžio priderino kostiumą.

Dainiaus Bagdono/Žmonės.lt nuotr.
Dainiaus Bagdono/Žmonės.lt nuotr.

Poros vestuvių liudininkais tapo Inga ir Arūnas Valinskai.

„Su Valinskais neblogai sutariame. Prisimenu, su Ieva pirmąkart kartu šventėme Naujus metus būtent pas Valinskų šeimą. O ir šiaip, Inga ir Arūnas mums – labai autoritetingi žmonės. Jau dešimt metų visuomenėje sklinda kalbos, kad jie skiriasi, o jie niekaip neišsiskiria – gyvena sau laimingai. Tai, kad jie liudija mūsų santuoką, atrodo kaip sėkmingos santuokos garantas“, – Žmonės.lt sakė D.Čižauskas.

Po vestuvių Ieva pasirinko vyro pavardę – tapo ponia Čižauskiene. Su Donatu jiedu sumainė tradicinius, iš aukso pagamintus, vestuvinius žiedus.

Dainiaus Bagdono/Žmonės.lt nuotr.
Dainiaus Bagdono/Žmonės.lt nuotr.
Dainiaus Bagdono/Žmonės.lt nuotr.
Dainiaus Bagdono/Žmonės.lt nuotr.

„Pasirinkome tradicinius, auksinius vestuvinius žiedus be jokių briliantų. Nei aš, nei Ieva nemėgstame perdėtos pompastikos. Jeigu gyvenime nenešioju nei žiedų, nei briliantų, tai kam man tas žiedas su briliantais? Taip pat ir su vestuvėmis: nereikėjo mums visokiausių gėlių, dekoracijų – geriau visko minimaliai. Nesiekėme kelti princo ir princesės vestuvių, nes realiai mes tokie nesame. Norėjome, kad viskas atspindėtų mus“, – kalbėjo jaunikis.

Vestuvių šventę Ieva ir Donatas suplanavo patys, be jokios pagalbos. O kaip kitaip? Juk dažnai vestuvėse koncertuojantis D.Čižauskas puikiai išmano tokios šventės specifiką.

„Niekas nepadėjo – aš pats „vestuvių vilkas“. Man tikrai žymiai lengviau surengti vestuves nei paprastam, patirties neturinčiam žmogui. Pats turiu begalę kontaktų, gerai žinojau, ko norime. Kai nepatyręs žmogus kelia vestuves, jam aplinkiniai žeria daug siūlymų – o gal tu taip daryk, o gal kitaip. Tuo tarpu aš mačiau daugybę vestuvių, todėl buvo lengva atsirinkti, ko mums reikia ir ko ne“, – kalbėjo jis.

Susituokę Ieva ir Donatas ketina toliau gyventi Plungėje. Kada nors ateityje išvyks ir medaus mėnesio, tik dar nieko konkretaus neplanuoja: „Kol kas minčių nėra. Po vestuvių manęs laukia filmavimai televizijoje, ant nosies – koncertinis turas. Darbas kiša koją. Bet neabejoju, kad spėsime kur nors išvykti. Jau ir pats be galo noriu pailsėti po tokios darbingos vasaros. Kažkur išvyksime – gal po Lietuvą, gal į šiltus kraštus. Nuspręsime ekspromtu.“

Ateityje ir šeimą gausinti nori: „Galvojame apie šeimos pagausėjimą, bet vėliau. Norėčiau turėti du vaikus – man užtektų, Ievai, manau irgi. Mes abu iš tokių šeimų, kuriose po du vaikus.“

Susipažino sporto klube

Aukso žiedus Ieva ir Donatas šeštadienį sumainė po dvejų metų draugystės. Tiesa, kad toji draugystė su Ieva užsimegztų, Donatui reikėjo nemenkai pasistengti.

„Susipažinome sporto klube. Jis mane užkalbino. Žinojau jį, nes dalyvavo „Lietuvos balse“, bet nesidomėjau. Tai, kad jis žinomas, kaip tik atbaidė – nežavėjo. Vėliau jis pradėjo man rašinėti per „Facebook“, bet aš visiškai nebuvau juo susižavėjusi. Gal pusmetį ar daugiau vis atsakydavau, kad negaliu susitikti, kad neturiu laiko... O vėliau susitikome draugų vestuvėse. Ten pabendravome ir jis many paliko kažkokią intrigą. Dėl to susitikome ir vėliau. O tada jau ėmėme bendrauti ir... prisibendravome. Draugauti pradėjome po kokių trijų mėnesių nuo tų vestuvių“, – glaustai pažinties istoriją pasakoja I.Šakinytė.

Dainiaus Bagdono/Žmonės.lt nuotr.
Dainiaus Bagdono/Žmonės.lt nuotr.

Ją papildo Donatas, prisiminęs, kaip pirmąkart mylimąją priešaky išvydo: „Toks jau esu... Pastebėjau Ievą ir pagalvojau, kad ji bus mano. Nepamenu, ką priėjęs jai pasakiau, bet tai turėjo būti kažkas mandro, nes jai nepatikau. Iki šiol nežinau, kuo ji mane patraukė. Matyt, viskuo. Savo šypsena, akimis...“

Iš tiesų, bene pusmetį jis nėrėsi iš kailio, kad tik Ieva atkreiptų į jį dėmesį. O per draugų vestuves ji galiausiai priėjo pati.

„Aš per tas vestuves grojau, o ji buvo svečių sąraše. Tada jau ji pati priėjo – kai koncertuoju vestuvėse, tada jau visi su manimi nori pasišnekėti. Kai dabar prisimenu, man reikėjo daug kantrybės iki kol įvyko mūsų pirmasis susitikimas. O tada jau viskas vyko savaime... Jau kitą dieną po vestuvių pakviečiau ją pas save į svečius, pasimaudyti pirtyje. Ji atvyko. Tada ten buvo ir daugiau draugų. Po trijų mėnesių oficialiai tapome pora, nors aš jau iškart galvojau, kad kitaip ir nebus. Bet tik tada gavau jos patvirtinimą. Paklausiau jos, kaip čia yra – pora mes skaitomės ar ne. Ji pasakė, kad pora“, – šypsosi D.Čižauskas.

Dainiaus Bagdono/Žmonės.lt nuotr.
Dainiaus Bagdono/Žmonės.lt nuotr.

Susižadėjo... susipykę

Padraugavę metus, Ieva ir Donatas susižadėjo. Tiesa, ir čia viskas ėjosi ne skandžiai, ne pagal Donato planą.

„Prieš sužadėtuves apturėjome šiokį tokį konkfliktą. Grįžau namo pikta ir... Viskas nutiko namuose, ekspromtu. Buvo žiedelis, bet viskas vyko ne pagal Donato planą. Jis norėjo kitaip pasipiršti“, – šypsosi Ieva.

Dainiaus Bagdono/Žmonės.lt nuotr.
Dainiaus Bagdono/Žmonės.lt nuotr.

O Donatas plėtoja: „Buvau paruošęs jai šiokį tokį siurprizą. Turėjau paimti ją iš darbo, pavėlavau, ji supyko, siurprizas nebepavyko... Tada namuose atsiklaupiau ir sakau: palauk, tai tekėsi už manęs ar ne? Ir ji sutiko. Pagal pirminį planą, buvau išnuomojęs teleskopą, turėjome žiūrėti į žvaigždes, ir jai bežiūrint į dangų turėjau ant to teleskopo uždėjęs žiedą.“

Idėjų vestuvėms pora turėjo daug ir įvairiausių, o finale susituokė taip, kaip galvojo, kad nesituoks.

„Vestuves suplanavome per maždaug keturis mėnesius. Pradžioje norėjome tuoktis ne Lietuvoje, bet užsienyje. Abu nenorėjome tradiciškos lietuviškos šventės, bet ilgainiui ši nuomonė pasikeitė. Dabar iškėlėme nei labai prabangias, nei labai paprastas vestuves“, – sako nuotaka.

„Norėjome sukurti tokią atmosferą, kuri mums atrodytų labai artima, jauki. Siekėme ne vestuvių puotą kelti, bet smagų artimųjų vakarėlį. Abudu žinojome, kad tuoksimės Plungėje. Juk čia gyvename“, – Žmonės.lt baigdamas pokalbį sakė D.Čižauskas.

Dainiaus Bagdono/Žmonės.lt nuotr.
Dainiaus Bagdono/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama