Atlikėjas Deividas Žygas: „Lietuviai – labai susikaustę žmonės“

Deividas Žygas / Ž.Jurkaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-13 17:37
Dainininkas bei kompozitorius Deividas Žygas (20) sako, jog dabartiniai muzikos televizijos projektai jaunųjų talentų ne tik neskatina tobūlėti, tačiau ir žlugdo kaip asmenybes. Apie muziką, meilę ir kelią vardan populiarumo pasakoja Deividas.

Deividai, ar reikia daug pastangų įdėti norint, kad būtum populiarus ir pripažintas?

Sėkmė, kuri atneštų populiarumą reikalauja daugybės pastangų ir sunkaus darbo. Nė vienas profesionalus dainininkas neišgarsėjo įdėdamas mažai darbo, ar neinvestuodamas laiko į tai. Aš asmeniškai esu laimėjęs nemažai respublikinių bei tarptautinių konkursų, esu dalyvavęs Londone vykusioje didelės muzikos prodiuserinės kompanijos atrankoje, kurią esu laimėjęs, bet dar iki šiol neesu pasirašęs jokio kontrakto, o jis guli ir dulka stalčiuje. Taip pat esu MTV muzikos prodiuserinės kompanijos dalis, tačiau dėl visų šių dalykų teko nueiti ilgą bei sunkų kelią, kuris dar iki šiol neužsibaigė ir reikalauja daug ryžto.

Sakei, jog dalyvavai Londone muzikos prodiuserinės kompanijos talentų atrankoje. Papasakok, kaip sekėsi?
 

Taip, praeitų metų vasarą dalyvavau didelės prodiuserinės kompanijos „DownTown Artists“ atrankoje vykusioje Londone. Atranka vyko dvi dienas, kadangi norinčiųjų skaičius buvo iš tiesų didelis. Reikėjo atlikti bet kurią pasirinktą dainą trunkančią ne ilgiau nei 2 min. 30 sekundžių. Tai, man paskirtą dieną dalyvavau šioje atrankoje ir po savaitės laiko pranešė jog jie mane pasirinko ir atrinko. Nuvykau aptarti sąlygų, tačiau sąlygos manęs netenkino ir kol kas sustabdžiau kontraktą neterminuotam laikui. Bet sustabdžiau todėl, kad galbūt dar nepribrendo laikas tam ir nenoriu daryti skubotų dalykų.

Ž.Jurkaitės nuotr.
Ž.Jurkaitės nuotr.

Ar šiuo metu dar kuri dainas ir dirbi ties muzikiniais projektais?

Taip, dar vis rašau dainas, tačiau šiuo metu labiau ne sau, o kitiems Lietuvos dainininkams. Turiu keleta koncertų. Tačiau aš gyvenime pasirinkau sunkesnį ir ilgesnį kelią vien dėl to, kad dabar Lietuvoje yra madinga sudalyvauti muzikiniame TV projekte ir jautiesi „žvaigžde“. Tačiau ar tai ir yra šlovė bei pripažinimas? Aš manau, kad tai yra laikina ir tokie televizijos projektai tik gadina asmenybes.

Kodėl teigi jog muzikiniai televizijos projektai gadina žmones?

Todėl, kad pažiūrėkite į mūsų didžiuosius muzikinius projektus. Tam kartui atrodo viskas gerai. Talentingą žmogų kažkas visada pastebi. Tačiau net ir laimėjus televizijos projektą kontraktas su begalinėm sąlygom jam neleidžia atsiskleisti, jį „pririša“ prie prodiuserinės kompanijos ir televizijos ir galiausiai jį „nužudo“. Todėl daugybė talentingų mano pažįstamų bei draugų yra sužlugdyti būtent tokių projektų ir dabartinis jų kelias yra daug sunkesnis nei mano.

Ž.Jurkaitės nuotr.
Ž.Jurkaitės nuotr.

Pakalbėkime apie širdies reikalus. Ar jau esi įsipareigojęs? Galbūt radai gyvenimo meilę?

Įsipareigojęs nesu kaip ir neradau savosios meilės. Šioje srityje man sekasi sunkiai. Galbūt esu per daug pavydus arba keliu per didelius kriterijus antrąjai pusei. 

Tavo socialiniuose tinkluose galima pamatyti daugybę skirtingų nuotraukų su skirtingomis panelėmis. Ar visos jos Tavo simpatijos?

Taip. Visos lyg vienos jos mano meilės ir simpatijos. (šypsosi)

Ko palinkėtum žmonėms naujųjų metų proga?

Palinkėčiau būti labiau natūraliems. Slėpti visas kaukes. Dažniausiai lietuviai yra labai susikaustę ir savim nepasitikintys žmonės. Dėl šio dalyko man darosi liūdna. Norėtųsi matyti kuo daugiau šypsenų ir girdėti kuo daugiau juoko. Todėl linkiu būti tuo, kuo esate, niekada nenustoti siekti savų tikslų ir kad niekas nepriverstų Jūsų nuleisti rankų.
 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai