Atlikėjai ir aktorei Demi Lovato pasipiršo mylimasis Maxas Ehrichas

Susižadėjo Demi Lovato ir Maxas Ehrichas / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-23 10:56
Amerikiečių aktorė bei dainininkė Demi Lovato (27) susižadėjo su mylimuoju, taip pat aktoriumi Maxu Ehrichu (29). Žengti svarbų žingsnį Demi Lovato partneris ryžosi trečiadienį, praneša „People“.

Viešumoje apie Demi ir Maxą, kaip apie porą, pirmą kartą buvo imta kalbėti vos prieš keturis mėnesius. Drauge jie praleido karantiną.

Liepos 22-ąją Maxas Demi už jo tekėti paprašė Malibu, Kalifornijoje. Mylimos jo moters pirštą papuošė brabangus žiedas su deimantu.

Po sužadėtuvių tiek Demi, tiek Maxas su savo gerbėjais maloniai dalijosi šia žinia. Anot Demi, Maxas ją privertė tapti pačia geriausia savo versija. 

„Kai buvau maža mergaitė, tėtis į mane kreipdavosi „mažoji partnere“. Su jo kaubojišku akcentu tai skambėjo išties žavingai, mane apimdavo be galo šiltas jausmas išgirdus tuos žodžius. Man tėtis – labai svarbus. Šiandien aš vėl jaučiuosi kaip prieš daugelį metų, tik partneris – kitas. Tai oficialu – netrukus žengsiu prie altoriaus", – socialiniame tinkle rašė D.Lovato.

Žmonės.lt primena, kad neseniai žinomai moteriai teko nemažai patirti. Praėjusių metų liepos mėnesį D.Lovato buvo skubiai išgabenta į ligoninę. Savo namuose Los Andžele ji buvo surengusi vakarėlį, kurio metu stipriai perdozavo narkotikų. Nuo to laiko Demi nuo priklausomybių gydėsi reabilitacijos klinikoje Čikagoje.

„Aš visuomet atvirai kalbėjau apie savo priklausomybes. Supratau tai, kad ši liga taip paprastai nedingsta. Tai yra dalykas, su kuriuo aš dar nebaigiau kovoti“, – pradėjusi gydytis skelbė ji.

D.Lovato slaugantys medikai vėliau atskleidė, kad moteris vartojo itin stiprias psichotropines medžiagas: metamfetaminą ir heroiną.

Naujausi straipsniai