Atlikėja Vilija Matačiūnaitė apie išverktas ašaras: „Per savo gyvenimą dar ne tiek mačiau“

Vilija Matačiūnaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-05 14:38
Rugsėjo 5 dieną atrankoje į naujos LNK laidos vedėjos kėdę pasirodė ir daininininkė Vilija Matačiūnaitė. Jai skirtos užduotys ir spėlionės, koks gi bus naujosios laidos formatas, moters neišgąsdino, priešingai – priminė gyvenimo patirtį.

„Jeigu tau patinka bendrauti ne tik su žmonėmis, bet ir su gyvūnais, jei esi charizmatiška, linksma, jei nesi abejinga alkstantiems ir skriaudžiamiems keturkojams – šis pasiūlymas kaip tik TAU! Pakartok Justės Žičkutės sėkmę ir tapk televizijos žvaigžde!“ – toks LNK skelbimas kvietė Lietuvos merginas išbandyti savo laimę šiais metais.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Apie galimybę vesti laidą V. Matačiūnaitė sužinojo iš feisbuko. Pamačiusi skelbimą ji nusprendė pabandyti. „Kol kas neturiu jokių lūkesčių. Kai jų nėra ir nusivilti netenka. Tiesiog sugalvojau dalyvauti. Myliu gyvūnus ir noriu jiems pagelbėti. Fanatizmo nepalaikau. Manau, kad per savo gyvenimą dar ne tiek mačiau. Visos ašarėlės jau išverktos, tad jei prodiuseriai man lieps padėti – nepasiduosiu emocijoms ir suteiksiu visą reikiamą pagalbą“, – prieš pasirodydama komisijai atviravo ji.

V. Matačiūnaitė turėjo keletą šunų, žiurkėną. Šiuo metu moteris jokio gyvūno neaugina. Portalui Žmonės.lt ji sakė bendraujanti su vabzdžiais, kurie kartais užklysta į jos kambarį.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Laimę tapti naujos laidos vedėja be Vilijos bando ir kitos garsios moterys, tai – Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė, Dileta Meškauskaitė-Kisielienė, buvusi „Pinup Girls“ narė Agota Mašauskaitė ir kitos.

Kuri nugalės, paaiškės jau šį vakarą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai