Atlikėja Viktorija Sutkutė įgyvendino ypatingą užsakovo norą – piešinys gimė ant kambario lubų

Viktorija Sutkutė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-18 16:45
Kad grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė mėgsta tapyti – jokia paslaptis. Tai viena didžiausių moters aistrų. Radusi laisvo laiko Viktorija išsitraukia teptukus ir kimba į darbą. Visai neseniai moteris papasakojo ir apie pirmąjį piešinį, kuris, pagal kliento pageidavimą, gimė ant miegamojo kambario lubų.

Tapyba V. Sutkutei ilgainiui tapo ne tik hobiu, bet ir galimybe save realizuoti kaip kūrėją. Moteris ėmėsi ne tik paveikslų pagal užsakymą, bet ir tapymo ant sienų. Prieš mėnesį Viktorija gavo prašymą įgyvendinti vieną idėją tiesiog ant miegamojo lubų.

„Manęs paklausė, ar sugebėčiau nutapyti tokį paveikslą ir aš pagalvojau, jog pabandysiu. Tokį iššūkį priėmiau pirmą kartą. Nebuvo paprasta, mat pavargdavo rankos, beje, piešiant reikėjo atkreipti dėmesį į siluetus, kaip ant piešinio krenta šviesa. Užtrukau beveik mėnesį“, – portalui Žmonės.lt pasakojo V. Sutkutė.

Viktorija ant lubų tapė su pertraukomis, beje, viziją ir kaip viskas turėtų atrodyti jai pristatė užsakovas. Vos gavusi tokį pasiūlymą, ji šiek tiek pagalvojo ir sutiko. Juolab, kad tai buvo pirmas toks kartas. Kuriant namų interjerą – Viktorija jau ne kartą save išbandė. Jos darbai puošia įvairiausių klientų namus.

Dainininkė tapyba užsiima jau labai seniai. Dažniausiai Viktorijai užsakymų netrūksta.„Kai tik turiu laisvo laiko – griebiu teptukus ir piešiu“, – šypteli atlikėja.

Kai kurios Viktorijos darbų kainos dažniausiai būna sutariamos iš anksto, kitos – jau atlikus darbą. Kiekvienas piešinys įvertinamas pagal tai, kiek laiko V. Sutkutei truko jį nupiešti, kiek jėgų tai pareikalavo ir kokios priemonės buvo naudojamos. Paskutinio savo darbo ant lubų kainos moteris neišduoda.

Žmonės dažnai paprašo kažką nupiešti iš nuotraukų, ji kuria spalvotus paveikslus pati. Visus V. Sutkutės darbus galima išvysti jiems skirtame feisbuko puslapyje „Art For You“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai