Atlikėja Vasha nukentėjo nuo Jameso Blunto gerbėjos: griebė už plaukų, teko kviesti policiją

Vasha / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-07 13:36
Dainininkė Gabrielė Grygolaitytė-Vasha (19) per pirmadienį vakare „Siemens“ arenoje vykusį britų žvaigždės Jameso Blunto koncertą netikėtai pajuto, ką reiškia aršios garsaus atlikėjo gerbėjos kibios rankos, galvoje įtaisiusios jai gumbą. Konfliktą, kurio metu Vasha nestipriai nukentėjo, užfiksavo apsaugos darbuotojai ir policijos pareigūnai.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Į J.Blunto koncertą Vasha atvyko kartu su drauge Laurinta Mikštaite. Merginos turėjo bilietus su sėdimomis vietomis, tačiau, norėdamos mobiliuoju telefonu įamžinti pasirodymą, nusprendė prieiti arčiau scenos.

Negana to ji ant manęs rėkė ir kibo į plaukus. Už plaukų mane sugriebė ir jos vaikinas, tačiau greitai paleido.

Tiek Vasha, tiek jos draugė per minią ėjo tol, kol rado tinkamą vietą nuotraukoms. Tačiau jų užimta pozicija nepatiko greta su vaikinu dainų besiklausiusiai merginai. Ji ėmė stumdyti Vashą.

„Kelis kartus mandagiai paprašiau to nedaryti, bet mergina nesiliovė. Negana to ji ant manęs rėkė ir kibo į plaukus. Už plaukų mane sugriebė ir jos vaikinas, tačiau greitai paleido“, – Žmonės.lt pasakojo Vasha.

Įsipliekus konfliktui Vasha, sako, ėmusi gintis ir įžūlią merginą sustabdė tik pati sugriebusi jai už plaukų. Vasha nufotografavo ją užsipuolusią merginą, kaip incidento įrodymą. Apie susistumdymą buvo informuota arenos apsauga. Į įvykio vietą atvyko ir policijos pareigūnai. Pastarieji Vashai rekomendavo parašyti pareiškimą.

„Nenorėjau labiau gadinti vakaro, todėl merginos paprašiau atsiprašyti. Deja, ji to garsiai nepadarė... Atsiprašymo žodžius sumurmėjo sau panosėje, – sakė Vasha, pridurdama, kad nusprendė situacijos nebeaštrinti ir į policiją nesikreipti, – Atleisti jai turiu ne aš, o Dievas“.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Anot Vashos, gali susidaryti įspūdis, kad tai, kas įvyko koncerto metu, buvo nerimta. Tačiau taip tikrai neatrodė tuomet, kai ji buvo tampoma už plaukų ir stumdoma.
Atlikėja dabar jau šypsosi pasakodama apie konfliktą ir yra įsitikinusi, kad už patirtą moralinę žalą ji sulaukė netikėto atlygio.

„Išeidama iš arenos iš J.Blunto komandos nario gavau kvietimą į „after party“. Jame dalyvavo labai mažai žmonių, todėl turėjau galimybę ir pabendrauti, ir nusifotografuoti su Bluntu“, – sakė Vasha.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai