Atlikėja Solange Knowles puošiasi „D.EFECT” drabužiais

Solange dėvinti D.EFECT suknelę / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-05 14:43
Prieš kelias savaites atlikėja Solange Knowles savo „Instagram“ paskyroje pasidalino nuotrauka, kurioje ji buvo užfiksuota dėvinti dizainerės Eglės Žiemytės prekių ženklo „D.EFECT“ marškinius. Šį savaitgalį pasivaikščiojimams po Niujorko gatves ji ir vėl pasirinko lietuvės kūrinį.

„Iš džiaugsmo net kojas pakirto!“ - apie savo įspūdį, pamačius Beyonce seserį, dėvinčią ryškiai geltoną neopreno suknelę iš „D.EFECT“ 2014 m. pavasario-vasaros kolekcijos, pasakojo dizainerė E. Žiemytė. Tamsiaodei atlikėjai geltona spalva tinka idealiai. E. Žiemytė išdavė, kad Solange šią suknelę užsisakė dar praėjusią vasarą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Rengti stiprias asmenybes, kuriomis pati žaviuosi – nuostabus mano darbo privalumas.

„Rengti stiprias asmenybes, kuriomis pati žaviuosi – nuostabus mano darbo privalumas“, - pridūrė dizainerė. Atlikėja Solange ją žavi ne tik dėl savo kuriamos muzikos, bet ir dėl drąsos rizikuoti, nuolatos stebinančio stiliaus jausmo. „Natūralu, kad kasdienybėje renkamės, tai kas saugu ir patogu, todėl labai smagu matyti drąsias ir madą mylinčias asmenybes, kurioms išskirtinis įvaizdis yra prioritetas“, - sakė „D.EFECT“ prekių ženklo kūrėja.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Eglė Žiemytė – viena ambicingiausių lietuvių kūrėjų. Ji sparčiai populiarina ne tik savo prekių ženklo, bet ir mūsų šalies vardą.  Pasaulio žiniasklaidoje ji visados prisistato kaip kūrėja iš Lietuvos. E. Žiemytės kūryba prekiaujama 16 pasaulio šalių, jos kurtų drabužių galima įsigyti ir Lietuvoje veikiančiose parduotuvėse. 

Elaima.lt

Temos:

Mada

Naujausi straipsniai