Atlikėja Simona Milinytė ir už Atlanto buvo kartu su Lietuvos šimtmečio švente

Simona Milinytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-17 10:30
Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti atlikėja Simona Milinytė liūdėjo, kad neturėjo galimybės grįžti į Lietuvą aplankyti brangių žmonių ir kartu švęsti Vasario 16-ąją.  

„Man Lietuvos neprikausomybė reiškia daug, todėl nelikau nepaminėjusi atkurtos Lietuvos 100-mečio“, – tikino Simona Milinytė.

Ji dalyvavo vasario 16 d. surengtame iškilmingame vakare Los Andžele (Lithuania’s Independence Centennial Gala in Los Angeles, CA ).

„Esu begalo dėkinga Lietuvos generaliniam konsulatui Los Andžele ir lietuvių bendruomenei už pakvietimą į šį iškilmingą vakarą. Ilgai ieškojau tinkamos vakarinės suknelės šiai šventei, norėjau atrodyti tobulai prabangiame „The Millennium Biltmore viešbutyje“, – teigė Simona.

Vakarui, kurio kodas „Black Tie", ji puošėsi ilga raudona suknele, pasirinko baltą rankinę ir aukštakulnius.

„Raudona yra jėgos, tvirtybės ir aistros spalva. Ši spalva – ir mūsų Trispalvėje, kai pamačiau suknelę, supratau, kad būtent tokią ir noriu vilkėti tokiame svarbiame renginyje, – pasakojo pasirengimo smulkmenas atlikėja. – Buvo nepaprastai smagu atšvęsti Nepriklausomos Lietuvos 100-metį su būriu garbingų Lietuvos žmonių, sportininkų, meno ir verslo atstovų.

Labai esu sužavėta ir generalinio konsulo Los Andžele Dariaus Gaidžio kalba, pasiruošimu ir konsulato organizuotumu ruošiant Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečio paminėjimą.

Esu labai laiminga, jog Lietuvai minint valstybės šimtmetį Vasario 16-osios vakarą tarptautinis Los Andželo oro uostas nušvito Lietuvos vėliavos spalvomis.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Esu nepaprastai dėkinga už pakvietimą į šį nuostabų renginį. Šio vakaro negalėsiu pamiršti dar ilgai. Nors ir esu toli, myliu Lietuvą visa širdimi. Labai pasiilgau artimųjų, namų, Lietuvos vietovių. Todėl išgirsti lietuvių kalbą, bendrauti su Lietuvos žmonėmis, bei klausytis lietuviškų dainų ir himno man reiškia labai daug".

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai