Atlikėja Sia prisipažino serganti nepagydoma liga

Sia/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-07 20:31
Australų atlikėja Sia neseniai socialiniame tinkle prisipažino kenčianti didžiulius skausmus. Siai jau kurį laiką diagnozuoti nepagydomi Ehlerso–Danloso sindromai.

43-ejų dainininkė išreiškė palaikymą visiems, kurie gyvenime patiria milžinišką skausmą: „Norėjau tik pasakyti, kad visi, kenčiantys fizinį ar emocinį skausmą, žinokite, jog jus myliu. Nepasiduokite. Skausmas iškreipia realybę, bet jūs ne vieni.“

EDS sindromai – tai visa genetinių jungiamojo audinio ligų grupė. Nors dažnai žmonės mano, kad tai yra viena liga, mokslas iki šiol to patvirtinti negali. EDS sukelia genų mutacijos, paveikiančios jungiamąjį audinį, kolageno struktūras. Tokie pacientai kaip Sia nuolatos kenčia didžiulius skausmus.

Siai diagnozuota liga – vis dar neišgydoma. Nuo jos kenčiantiems žmonėms dažniausiai skiriamas tik simptoninis gydymas. Ehlerso ir Dansloso sindromai diagnuozuojami maždaug 1 iš kelių tūkstančių žmonių.

Australė plačiajai auditorijai yra pažįstama iš tokių kūrinių kaip „Chandelier“ bei „Cheap Thrills“. Dažniausiai koncertų metu savo veidą Sia slepia po skirtingų spalvų plaukų peruku.

Sia taip pat yra parašiusi per 100 dainų tokioms muzikos žvaigždėms kaip Rihanna, Beyonce, Adele, Britney Spears ir kt.

Naujausi straipsniai