Atlikėja Paula atskleidė „eurovizinės“ dainos kūrybos užkulisius Donato Montvydo studijoje

Paula Valentaitė / Monikos Stavavojūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-10 13:11
Antrąjį kartą nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje jėgas bandanti jauna atlikėja Paula Valentaitė savo socialiniame tinkle paskelbė jautrų vaizdo įrašą. Filmuotoje medžiagoje įamžinti dainos kūrybos užkulisiai ir darbas dainininko Donato Montvydo studijoje.

Šeštadienio vakarą nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos antrajame etape susirungsianti atlikėja Paula šių metų atrankai pasiruošusi stipriai: tarptautinė komanda pašonėje, du kartus konkurse Lietuvai atstovavusio atlikėjo D. Montvydo patarimai ir iki smulkmenų apgalvotas pasirodymas.

Dar šią savaitę dainininkė palankiausiai buvo įvertinta ir tarptautiniame konkurso naujienų portale wiwibloggs.com – čia atlikėja gavo didžiausią įvertinimą iš Lietuvos dalyvių.

Tiesa, mergina į konkurso sceną žengia su savo kūrybos daina „1 2 3“, prie kurios prisidėjo ne tik prodiuseris G. Valickas-Echoes, D. Montvydas, bet ir švedų komanda.

Šeštadienio rytą mergina paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip gimė konkursui skirta daina. Filmuotoje medžiagoje matyti vaizdai iš miško, kur ir užgimė kūrinys, taip pat vaizdai iš Švedijos bei D. Montvydo studijos.

Vaizdo įraše D. Montvydas Paulos kūrinį komentuoja labai teigiamai: „Lietuvos „Eurovizijos“ kontekste tai yra realiai ateitis“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai