Atlikėja Nicole Scherzinger išgyvena auksinį laiką: 42-ąjį gimtadienį sutiko apsupta meilės

Nicole Scherzinger su mylimuoju Thomu Evansu / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-30 10:27
Buvusi grupės „Pussycat Dolls“ narė, dainininkė Nicole Scherzinger (42) mėgaujasi gyvenimu. Birželio 29 dieną gimimo dieną atšventusi moteris dėkoja savo gyvenimo partneriui, mylimajam Thomui Evansui (35) už iš naujo atrastą laimę.

Nuo tada, kai su merginų grupe „Pussycat Dolls“ Nicole žengė į pasaulinę sceną, žavingos iš Havajų kilusios moters gyvenime buvo visko – nuo audringų santykių su lenktynininku Lewisu Hamiltonu (pora skyrėsi ir taikėsi gal keturis kartus) iki nenusisekusios draugystės su romantiškuoju Edu Scheeranu. 

Sulaukusi 36-erių Nicole Scherzinger prisipažino įveikusi bulimiją. Ir jau šešerius metus ji stengiasi niekada nebesugįžti į sunkiausią gyvenimo etapą, kurį prisimena su skausmu. 

 

Nicole apie savo ligą pirmąkart prakalbo dar 2012 metais. „Tai buvo tarsi mano priklausomybė. Niekada nevartojau narkotikų, bet tai, ką dariau su savimi, galėčiau lyginti su priklausomybės liga“, – yra sakiusi ji.

Kai Nicole susirgo, „The Pussycat Dolls“ išgyveno auksinius laikus – grupė susikūrė 2004-aisiais, per šešerius metus pardavė daugiau kaip 50 milijonų albumų visame pasaulyje ir nežmoniškai išpopuliarėjo. Nicole buvo jos lyderė, dainininkė ir šokėjų grupės vadovė, taigi didelė dalis populiarumo – jos nuopelnas. Nieko keista, kad įtampa tarp „katyčių“ buvo didelė, o Nicole liga santykius dar labiau komplikavo: ji prarasdavo balsą, nebegalėjo dainuoti, keliskart ją rado gulinčią ant grindų apalpusią.

Reikėjo subręsti, kad ryžtumeisi apie tai prisipažinti: Nicole prabilo apie savo kovą su liga, kai grupė jau buvo išsiskirsčiusi, o ji pati išgarsėjusi kaip solistė.

View this post on Instagram

@nobuloscabos ❤️

A post shared by Thom Evans (@te11) on

Šiandien Nicole džiaugiasi įveikusi visas negandas ir šalia savęs turi mylimą vyrą. 

Birželio 29-ąją atlikėja su modeliu Thomu Evansu, su kuriuo ėmė draugauti praėjusių metų spalį, paminėjo savo gimimo dieną.

„Ačiū tau, Dieve, už dar vienus metus po saule. Už naują dieną, šviežią orą  ir širdies spurdėjimą. Stipresnį nei bet kada. Esu tokia dėkinga už šią netikėtą dovaną. 

Ačiū už džiaugsmą ir didžiulę meilę, kuri mane supa“, – rašė Nicole. 

Su septyneriais metais jaunesniu mylimuoju Nicole neseniai apsilankė ir Portugalijoje, kur gyvena buvusio regbio žaidėjo tėvai. 

Naujausi straipsniai