Atlikėja Monika Marija prisipažino pase turinti tik vieną vardą, o atsiliepianti net keturiais

Monika Marija / Indrės Kavaliauskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-25 14:12
Laidoje „Vakarėja“ su Martynu Starkumi Monika Marija atskleidė netikėtų faktų apie save.

Populiarioji atlikėja Monika Marija studijoje pasirodė su savo augintiniu šešku Haru. Dainininkė pasakojo, kad su naminiu gyvūnu praleido visą karantiną, todėl nusprendė jį pasiimti ir dabar. Dviejų metų šeškas yra itin judrus, mėgsta išdykauti ir net važiuoja kartu su Monika Marija į koncertus. „Labai pasiilgau dainuoti, man trūksta scenos. Po tos ilgos kelių mėnesių pertraukos atrodo, kad turiu daugiau energijos nei anksčiau“, – po pasirodymo kalbėjo Monika Marija.

Dainininkė pokalbių laidoje taip pat atskleidė paslaptį apie savo vardą. Pase ji turi tik vieną – Monikos – vardą. „Aš atsiliepiu keturiais vardais: Monika Marija, Marija Monika, Monika ir Marija. Tam suteikiu didelių pliusų, nes pati pamirštu vardus“, – prisipažino mergina.

Iš Kelmės kilusi Monika Marija pasakojo, kad atvykti į sostinę ir pradėti savarankišką gyvenimą nebuvo sunku. Čia ji greitai pritapo – merginos sesuo gyveno ir mokėsi sostinėje jau kurį laiką.

Monika Marija / Manto Kubilinsko nuotr.
Monika Marija / Manto Kubilinsko nuotr.

 „Visas savo atostogos leisdavau Vilniuje. Šis miestas man buvo tapęs tarsi antri namai. Pamenu, paskambinau mamai ir pasakiau, kad nebegrįšiu. Ji pasakė, kad jei pati susirasiu mokyklą, pasirašysiu sutartis, viską susitvarkysiu – galiu kraustytis ir gyventi. Taip būdama 15 metų atsikrausčiau į Vilnių. Tai buvo geriausias sprendimas, kurį padariau“, – paauglystės metus prisiminė dabar jau populiari dainininkė.

Laidos metu Monika Marija išdavė ir netikėtų faktų apie save. Pavyzdžiui, kad nemėgsta gauti skintų gėlių, nes merginai jų paprasčiausiai gaila. Monika Marija itin mažai būna namuose ir negali jomis džiaugtis. Gėles, pasak atlikėjos, reikia prižiūrėti, keisti vandenį, karpyti, o ji tam neturi laiko.

„Labai vertinu, kai gaunu gėlių, tačiau man svarbiau pats faktas, kad kažkas pamąstė apie mane, norėjo padovanoti, pasidžiaugti. Tačiau tikrai nemėgstu gėlių ir visur tą pasakau. Esu ne gėlių žmogus. Žinokite, kad jei kažką atnešate, viskas miršta pas mane“, – atvirai kalbėjo atlikėja.

Laidos vedėjas Martynas Starkus Monikos Marijos taip pat pasiteiravo, kar ji kada nors buvo aklame pasimatyme. Mergina sakė, kad nėra to išbandžiusi – internetinės pažintys jos netraukia. Dainininkė ryžosi ir improvizacijos teatro „Kitas kampas“ užduočiai – rezultatai prajuokino visus studijos žiūrovus.

Naujausi straipsniai