Atlikėja Monika Linkytė: „Gavusi tris apdovanojimus jaučiausi didžiausia pasaulio nevykėle“

Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-11 20:05
Ketvirtadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksta įspūdingiausias tobulėjimo ir geros energijos festivalis jaunimui „Vibelift“. Jau trečius metus iš eilės organizuojamas renginys subūrė gausybę žymių pranešėjų, muzikos atlikėjų, influencerių ir jaunimo lyderių. Tarp jų – ir atlikėja Monika Linkytė.

Žinoma atlikėja jaunimo auditorijai pasidalijo savo vidine būsena einant žinomumo link. Mergina neslėpdama detalių papasakojo, kaip visi lūkesčiai subyrėjo tapus ta žvaigžde, kuria visada norėjo būti.

„Galvojau, kad būti populiaria lygu klausyti kitų nuomonių ir tai bus mano sėkmės raktas. Tuo metu, mano įsivaizdavimu populiarumas atrodė kitaip. Galvojau, kad turėsiu labai daug draugų, galėsiu daryti tai, ką noriu, turėsiu daug pozityvaus dėmesio, daug keliausiu, niekada neliūdėsiu ir visada atrodysiu tobulai. Tarsi atrodo, kad gyvenimas pavyko, bet tikrai ne visada darai tai, kas man patinka, jaučiu labai didelį atsakomybės jausmą, turiu stiprų norą įtikti kitiems, sutikau labai daug netikrumo, kuris mane skaudino ir aš jo bijojau. Man labai daug žmonių šypsosi, bet už nugaros tarsi bado mane peiliais. Todėl tikėjimas, kad bus viskas tik gerai, toli gražu nėra tiesa – aš labai dažnai liūdžiu", – prisipažino Monika Linkytė, norėdama paneigti visada laimingų žvaigždžių mitą.

„Daugiau nei prieš trejus metus „M.A.M.A” apdovanojimuose laimėjau tris apdovanojimus. Jaučiau didelį dėkingumą, tai buvo tarsi padėka už visą tą nueitą kelią. Šalia to laimėjau pašaipius vedėjų juokus, kad esu bloga kitos atlikėjos kopija, neapykantos bangą iš žmonių, „memų” internete dėl mano aprangos, turą po Lietuvą, kurio net nenorėjau tuo metu”, – atviravo atlikėja.

Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.
Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.

„Puikiai prisimenu vakarą po apdovanojimų, kai sėdėdama ant lovos krašto jaučiausi didžiausia pasaulio nevykėle. Man buvo gėda, nejauku, bijojau apie tai kažkam pasakyti. Norėjau, kad laikas atsisuktų ir aš tiesiog galėčiau jaustis gerai", – prisipažino M. Linkytė.

„Tuo metu supratau, kad arba kažką keičiu, arba nežinau, kur visą tai mane nuves. Dabar suprantu, kad laiko sukti atgal nereikia. Tuo metu nieko nesupratau apie savo emocijas, tai buvo labai nepatogi zona man. Aš negalėjau pykti, jausti nieko negatyvaus. Bet turėjau pripažinti tai, ką jaučiu. Turėjau išmokti įvardinti savo emocijas", – problemą, su kuria susiduria dažnas lietuvis, įvardijo atlikėja.

Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.
Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.

„Supratau, kad aš tiesiog labai bijau suklysti, o jeigu susipažinsiu su savimi, galėsiu daryti tai, kas man patinka. Nebijoti būti savimi šiuo metu yra labai didelė prabanga. Mus apsupa tendencjios ir tarsi formuoja mus iš to, kaip mes norime atrodyti, ką studijuoti, kur eiti. Ar kada nors bandėte viską pamiršti? Tuomet suprasite, kas esate jūs ir ko jūs norite", – patarė M. Linkytė.

„Pasitikėti savimi yra būtina. Bet ne šiaip, ne aklai. Tai reiškia, jog šią akimirką darau viską, kas yra geriausia, ir ribos tiesiog nėra. Išsikelkite aukštus tikslus ir svajokite drąsiai. Tikslai turėtų mums nešti švelnią baimę ir stumti mus į priekį. Jeigu vienas planas nepavyks, visada gali būti antras. Klausimas ne ar mums pavyks, bet kada pavyks išpildyti savo svajones. Šiandien jaučiuosi pagaliau supratusi ir pradėjusi ieškoti savęs. Linkiu kiekvienam pradėti to ieškoti", – linkėjo žinoma atlikėja.

Naujausi straipsniai