Atlikėja Milita Daikerytė susirungs su įvaizdžio profesionalais – kurs vestuvinį makiažą

Milita Daikerytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio popietę viename Vilniaus prekybos centrų lankytojai galėjo pasigrožėti dvylika lietuvių dizainerių kurtų vestuvinių suknelių: jos dalyvaus „2015 m. vestuvinio įvaizdžio konkurse“, kuriame dalyviai kurs makiažą ir šukuoseną burtų keliu ištrauktai suknelei. Visos jos su pilnu vestuviniu įvaizdžiu bus pristatytos parodoje „Mūsų vestuvės“.

Konkursui buvo pristatytos dvylikos dizainerių suknelės – jas kūrė Egidijus Rainys, Viktorija Jakučinskaitė, Liutauras Salasevičius, Kristina Kruopienytė, Ingrida Žitkuvienė, Daiva Urbonavičiūtė, Robertas Kalinkinas, Audronė Bunikienė, Kristina Valančiūtė, Aurelija Beliakaitė, Indra Dovydėnaitė ir Indrė Pašvenskienė.

Dizainerių vestuvinės suknelės – užduotis pirmą kartą Lietuvoje vyksiančiame vestuvinio įvaizdžio konkurse profesionalams: makiažo, šukuosenų ir stiliaus meistrams, dirbantiems garsiausiuose Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos salonuose. 

Pirmadienio popietę dalyviai loterijos principu sužinojo, kurio dizainerio suknelei kurs makiažą ir šukuoseną „2015 m. vestuvinio įvaizdžio konkurse“.

12 lietuvių dizainerių suknelių – užduotis vestuvinio įvaizdžio kūrėjams (18 nuotr.)
+12

Netikėta, tačiau tarp įvaizdžio meistrų profesionalų buvo galima pamatyti ir septyniolikmetę dainininkę Militą Daikerytę: mergina taip pat dalyvavo burtuose, kuriuose paaiškėjo, kad jai teks kurti makiažą, tinkantį dizainerio Liutauro Salasevičiaus suknelei.

Žmonės.lt kalbinta Milita pasakojo, kad šiai suknelei įvaizdį kurs kartu su viena iš jos mamos grožio salono meistrių. Tiesa, profesionalė kurs tik šukuoseną, o Militai bus patikėtas makiažas.

Milita Daikerytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Pasiteiravus, ar Milita turi tokios patirties ir nebijo iššūkio, mergina pasakojo, kad makiažų darymas jai – ne naujiena, mat dažnai jį darosi ne tik savo sceniniams pasirodymams, bet papuošia ir kitas moteris.

„Galima sakyti, esu savamokslė, tačiau iššūkio nebijau“, – patikino jaunutė mergina.

Dizainerių suknelės, kurios atspindi ateinančio vestuvių sezono mados tendencijas, iki konkurso bus eksponuojamos prekybos centre „Panorama“.

Dvylika profesionalų komandų, kursiančių įvaizdžius šioms suknelėms, pirmąsyk susirungs dėl 2015 metų geriausio vestuvinio įvaizdžio stilisto titulo parodoje „Mūsų vestuvės“.

Milita Daikerytė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau