Atlikėja Migloko su mylimuoju Laimiu susilaukė pirmo bendro vaiko: atskleidė vardą

Miglė Vilčiauskaitė-Migloko ir / Greta Skaraitienės ir BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėja Miglė Vilčiauskaitė-Migloko nėštumą vadino be galo įkvepiančiu laikotarpiu. Dabar vieną ypatingą būseną pakeitė kita – dainininkė, jau auginanti sūnų Praną, su mylimuoju Laimiu susilaukė pirmo bendro vaiko.

Džiugią žinią apie antro vaikelio atėjimą į pasaulį Migloko pranešė socialiniuose tinkluose.

Atlikėja pasidalijo kūdikio nuotrauka ir atskleidė, kad jų šeimai gimė mergaitė, vardu Ugnė.

„Ugnė gimė su prancūzišku manikiūru“, – šmaikščiu prierašu kadrą pažymėjo Migloko.

Kiek anksčiau, duodama interviu žurnalui „Žmonės“, M.Vilčiauskaitė patikino tiksliai nežinanti, brolį ar sesę turės Pranukas.

„Kadangi esu už lygias vyrų ir moterų teises, nusprendžiau lyčiai neskirti ypatingo dėmesio ir nedariau tikslių tyrimų, kad sužinotume. Ir berniukai, ir mergaitės yra lygiaverčiai nuostabūs kūriniai. Mums svarbiausia, kad gimtų sveikas, linksmas leliukas“, – tuomet kalbėjo ji.

Likus keletui dienų iki antro vaiko gimimo Migloko socialiniame tinkle rašė: „Jau už keleto dienų Pranui sueina 7-eri. Dabar laukiame su Laimiu dar vieno mylimo žmogaus iš pilvo, Pranas sako – „O tai gal gims per mano gimtadienį brolis arba sesuo?“ Nes gimdymo terminai visiškai tokie pat iš tiesų“.

Anot Miglės, šis nėštumas – visiškai kitoks nei tas, kai laukėsi vyresnėlio. Tada, išsiskyrusi su jo tėvu, mergina iš Olandijos grįžo į Vilnių. Teko išgyventi didelį stresą, šeima taip pat sielojosi, kad nėščia buvo palikta kūdikio tėvo. Tačiau artimiausi žmonės susitelkė, palaikė, ramino, kad padės auginti vaiką. Net tada, kai buvo viena, nesijautė vieniša, nes buvo apgaubta šeimos dėmesio.

„Dabar kasdien patiriu, kad lauktis būnant su mylimu vyru – ypatingas jausmas. Išgyvenu pilnatvę“, – žurnalui „Žmonės“ atviravo mergina.

Miglė Vilčiauskaitė-Migloko / Žurnalo „Žmonės“ viršelis

Miglė net nebandė užgniaužti džiugesio dėl antros atžalos laukimo ir širdies draugo paramos: „Be galo linksma, norisi kaip petardai sproginėti. Juk ruošiuosi į pasaulį išleisti tai, kas dabar auga mano pilve. Manyje vyksta visiškai nerealus procesas!“.

Atlikėjos mylimasis vardu Laimis. Abu – priešingybės: jis labiau iš gamtos, mokslo pasaulio, ji – muzikos, meno, bohemos žmogus. Galbūt dėl to vienas kitam yra įdomūs, svarsto atlikėja. „Esu pašėlusi romantikė, o Laimis – žemiška, realiai mąstanti asmenybė. Tačiau kai kviečiu kartu pasvaigti, visada sako „taip“!“

Miglė sako, kad gyvendama su Laimiu jaučiasi kaip susituokusi, mylinti ir mylima. Nesilaiko taisyklės, kad šeima tampama tik atlikus vestuvių ritualą. „Esu su žmogumi, su kuriuo jaučiuosi laiminga, mes kartu žengiame per gyvenimą, laukiamės kūdikio – man to užtenka, kad būtume šeima.“

Primename, kad Migloko 2015 metais vaizdo klipų kūrėju Ruby Roepie susilaukė pirmojo vaiko Prano.

Migloko (17 nuotr.)
+11
Skaitykite daugiau