Atlikėja Katy Perry sugrįžo pas buvusį: po metų jie vėl pastebėti drauge

Katty Perry nuotr. / Vida press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-16 09:31
Nors jie išsiskyrė prieš metus, tačiau, panašu, kad meilė vėl suvedė atlikėją Katy Perry ir aktorių Orlando Bloomą kartu. Pasak užsienio žiniasklaidos, jie drauge atostogavo Maldyvuose.

Artimas Orlando Bloomo bičiulis patvirtino žinią, kad pora ir vėl susitikinėja. Pasirodo, kad praėjusį mėnesį jie mėgavosi saule ir auksiniais paplūdimiais vienoje iš romantiškiausių pasaulio vietų – Maldyvuose.

Pasak gero draugo, Katy Perry daro viską, kad tik jų santykiai šį kartą susiklostytų kuo puikiausiai.

Anksčiau K. Perry bandė O. Bloomą pamiršti, palikti jų meilę praeityje, bet moteriai sekėsi sunkiai. Pora draugauti pradėjo dar 2016 metais, po „Auksinių gaublių“ teikimo ceremonijos. Tačiau kovą nusprendė skirtis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Savo simpatijos vienas kitam jie nesistengė slėpti net po oficialaus išsiskyrimo. Abu, tiek Orlando, tiek Katy, komentuoja įvairiausias vienas kito nuotraukas, kartais renginiuose taip pat pasirodo drauge. Tiesa, tikina, kad jie – ne pora.

Žmonės.lt primena, kad anksčiau Orlando Bloomas buvo vedęs „Victoria's Secret“ modelį Miranda Kerr, o Katy Perry puoselėjo jausmus aktoriui ir dainininkui Russellui Brandui, su kuriuo santuokoje išgyveno beveik tris metus.

Buvusi Orlando žmona vėliau laimingai ištekėjo už išmaniam telefonui skirtos programėlės Snapchat įkūrėjo, o Russellas Brandas šiuo metu gyvena drauge su Laura Gallacher.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai