Atlikėja Jessie J atvėrė širdį: moteris negali turėti vaikų

Jessie J / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-14 17:39
Populiari britų atlikėja Jessie J prisipažino – ji negali turėti vaikų. Šią siaubingą gydytojų išvadą moteris išgirdo prieš ketverius metus. Iki šiol nenorėjusi apie tai kalbėti, Jessie J apie sunkią naštą išdrįso prabilti vieno koncerto metu.

Per pirmadienio vakarą Londone, „Royal Albert Hall“ koncertų salėje vykusį koncertą popdaininkė Jessie J kalbėjo apie motinystę, kuri dabar jai – sunkiai pasiekiama svajonė. Prieš ketverius metus gydytojai moteriai pranešė, kad ji niekada negalės turėti vaikų. Hito „The price Tag“ atlikėja tuo metu jautėsi tartum žemė slystų iš po kojų. Ilgai tylėjo, bet supratusi, kiek daug pasaulyje tokio paties likomo moterų, Jessie pagaliau prabilo:

„Šią istoriją pasakoju ne tam, kad sulaukčiau gailesčio, esu tik viena iš milijono moterų, išgyvenusių šį pragarą. Bet negali mūsų įveikti, sugniuždyti. Vieną dainą, kurią dabar atliksiu, aš parašiau iš liūdesio ir skausmo, bet tuo pačiu metu daviau kažką žmonėms, kad jie galėtų pasiklausyti, kai pritrūksta jėgų. Taigi, kiekvieną kartą, kai išgirsite šią dainą, žinokite, kad ir kiek išgyvenote, netekote savo vaikų ar negalite jų susilaukti – jūs ne vieni. Aš nuolatos galvoju apie jus.“

Šiuo metu Jessie J susitikinėja su aktoriumi Channingu Tatumu. Vyras taip lankėsi jos koncerte pirmadienį, pasirodymą jis stebėjo drauge su dukra. 

Channingas Tatumas beveik prieš pusmetį pranešė apie skyrybas su žmona.

„Nebuvo jokių paslapčių ar pikantiškų detalių priimant šį sprendimą – tiesiog du geriausi draugai suprato, jog atėjo metas duoti vienas kitam erdvės ir gyventi pačius džiaugsmingiausius ir meilės pripildytus gyvenimus kaip tik įmanoma. Mes ir toliau esame šeima ir visada būsime mylintys bei atsidavę tėvai dukrai Everly.

Po šio pranešimo skyrybų daugiau nebekomentuosime, tad iš anksto dėkojame jums už mūsų šeimos privatumo gerbimą. Siunčiame visiems daug meilės, Chanas ir Jenna.“ – tada rašė jis.

Naujausi straipsniai