Atlikėja ir „Nunu“ verslo įkūrėja Simona Nainė: „Ši vasara man buvo kosminė!“

Simona Nainė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Paulina Taškutė
Publikuota: 2018-08-22 21:36
Jau ne pirmus metus drabužių verslą plėtojanti Simona Nainė neslepia, kad teko susidurti su įvairiais sunkumais ir neigiamais komentarais, tačiau dabar į viską stengiasi žiūrėti su šypsena. Žmonės.lt portalui dainininkė pasakoja apie natūralų moters grožį, stilių ir įsisukusį „Nunu“ verslą.

Simona, kaip dabar atrodo jūsų diena?

Manau, kad kaip ir daugumos žmonių. Atsikeliu ryte, keliauju i darbą, dirbu. Vakare grįžtu namo, mėgaujuosi vakaru namuose ir ryte vėl tas pats. Žinoma, pasitaiko ir fotosesijų, filmavimų ar kitų nekasdieniškų dalykų.

Savo verslą „Nunu“ plėtojate jau ne pirmus metus. Kaip keitėsi jūsų požiūris į verslą?

Dabar jau nebe taip pergyvenu, kai klientas nori grąžinti užsakytą gaminį vien todėl, kad kažkas nepatiko ar neįtiko. Džiaugiuosi, jog tokių atvejų yra ypatingai mažai, tačiau anksčiau man atrodydavo, kad čia pasaulio pabaiga. Dabar į viską žiūriu paprasčiau. Nekišu savo gaminių per prievartą žmonėms – jei nepatinka, tai nepatinka. Tiesa, dažniausiai su klientu randame kompromisą ir gaminį pataisome arba pakeičiame kitu.

Su kokiais sunkumais susiduriate plėtojant verslą? 

Sunkumų yra nuolat. Mano versliukas tikrai nėra didelis ar nešantis milijoninį pelną. Aš iki šiol visko mokausi. Kartais suklystu, kartais pati save nustebinu, bet jį valdau taip, kaip moku ir taip, kaip man atrodo tinkama. Labai smagu, kad gaunu daugiau gerų žodžių ir gražių komplimentų nei blogų atsiliepimų ar komentarų. 

Žinoma, yra ir tokių atvejų, kai klientas parašo piktą laišką ar komentarą, bet realiai niekada nėra iš manęs nieko pirkęs ir su manimi net nebendravo. Tokiu atveju manau, kad veikia asmeniniai dalykai, galbūt aš pati žmogui nepatinku. Yra ir tokių, kurie pasako pastabas ar patarimus ir aš juos visada priimu. Apskritai esu už kritiką ir už pastabų dalinimą, tik visada reikia žinoti, kaip juos pasakyti ir argumentuoti.

Simona Nainė / Asmeninio archyvo nuotr.
Simona Nainė / Asmeninio archyvo nuotr.

Jūsų prekės ženklas „Nunu“ žinomas bene visų moterų ir merginų. Kaip pavyko jį išpopuliarinti?

Nieko nedariau specialiai. Niekam nelipu per galvas, su niekuo nekonkuruoju, o klientės dažniausiai apie „Nunu“ sužino iš lūpų į lūpas (šypsosi).

Kokius drabužius iš jūsų kolekcijos dažniausiai renkasi pirkėjos?

Nemanau, kad mano siuvami drabužiai yra kažkuo išskirtiniai. Pradėjusi „Nunu“ turėjau labai aiškią viziją, kurios laikausi ir dabar. Noriu siūti kokybiškus drabužius už priimtiną kainą. Tokius gaminius, kuriuos galėtų įsigyti visi. Žinoma, vieniems atrodo, kad kainos didelės, kiti klientai ateina ir klausia, kodėl pas mane taip pigu.

Stengiuosi visada sąžiningai paskaičiuoti gaminio kainą ir vertinant tai, kad kiekvienas gaminys – rankų darbo, kartais atrodo, jog kainos pas mane yra labai geros. Jei reikėtų išskirti populiariausius gaminius, kuriuos renkasi moterys, tai būtų suknelės ir laisvalaikio drabužiai.

Artėja ruduo. Kokiais stiliaus patarimais galėtume pasidalyti? Galbūt galime laukti naujovių ir jūsų kolekcijoje?

Ši vasara man buvo tikrai „kosminė“ darbų atžvilgiu. Turėjau labai daug individualių siuvimų, nuotakų suknelių užsakymų, tad masinę gamybą truputį pastūmiau į šoną. Tačiau jau esu pradėjusi dirbti intensyviai ties rudens sezono deriniais, tad spalio pradžioje/viduryje tikrai pasiūlysiu „Nunu“ naujienų. Šį sezoną pas mane karaliaus vienas žodis – patogumas.

Simona Nainė / Asmeninio archyvo nuotr.
Simona Nainė / Asmeninio archyvo nuotr.

Esate grupės „Pinup Girls“ grupės narė, vedate renginius, turite savo verslą. Kaip viskam atrandate laiko?

Kuo daugiau veiklos, tuo daugiau visko ir padarai (šypsosi). Pati pasirinkau tokį gyvenimą, niekas manęs neverčia gyventi taip aktyviai ir man tai patinka. Jei matyčiau, kad kažko nesuspėju ar esu nelaiminga – ką nors keisčiau.

Papasakokite, kaip jūs rūpinatės savo grožiu, stiliumi? Ar daug laiko praleidžiate ruošdamasi į vakarėlį?

Prasidėjus kiekvienam sezonui pertvarkau savo spintą. Be gailesčio atsikratau nenešiojamų drabužių, batų ir aksesuarų. Įsigyju naujų drabužių derinių, batų, bet tikrai neperku visko aklai. Išsirinkus daiktą mintyse visada įvertinu, kiek kartų galėsiu jį vilkėti ir su kiek derinių suderinti.

Susiruošti galiu labai greitai. Su metais keičiasi ir požiūris į pompastišką pasipuošimą. Norint eiti į vakarėlį man nebereikia keliauti pas meistrę, kad padarytų vakarinį makiažą.

Sakoma, kad natūralumas puošia žmogų. Ką jūs manote apie moterų natūralų grožį? Ar visada stengiatės būti pasitempusi?

Aš tikrai išeinu į miestą nepasidažiusi ir man tai patinka. Esu už natūralų grožį, tačiau kiekviena moteris ir mergina, nepriklausomai su makiažu ar be jo, turi mylėti save ir gerai jaustis. Ir jeigu ji negali išeiti į miestą nepasitepusi pudra, tai nereiškia, kad ji blogesnė ar geresnė už kitas. Visos mes moterys, visos mes skirtingos ir visos mes – puikios! 

Temos:
Simona Nainė

Naujausi straipsniai