Atlikėja Iglė palaiko Lietuvos medikus: už savo piešinį gautus pinigus paaukos paramos fondui

Iglė Bernotaitytė/Aleksandro Broko ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pasaulinės koronaviruso krizės metu Lietuvos žmonės vienijasi ir stengiasi padėti ne tik vieni kitiems, bet ir šalies medikams. Gražios socialinės iniciatyvos ėmėsi ir atlikėja Iglė Bernotaitytė, kuri savo pieštą piešinį nusprendė parduoti aukcione, o gautus pinigus paaukoti paramos fondui kovai su pandemijos pasekmėmis.

Savo socialinio tinklo Instagram paskyroje Iglė Bernotaitytė paskelbė aukcioną, kuriame parduoda savo piešinį.

„Noriu, kad šis piešinys atsidurtų pas tą žmogų, kuriam tinka prie namų interjero. Pradinė kaina 10 eurų. Gauti pinigai už paveikslą bus skirti ne man, o Lietuvos gydytojams“, – rašė Iglė.

Žmonės.lt Iglė pasakojo daug negalvojusi ir piešusi tai, ką piešė ranka.

„Buvau nusprendusi, kad piešinį atiduosiu draugei, tačiau galiausiai pamačiau Dalios Grybauskaites įrašą ir supratau, kad reikia prisidėti kovojant su dabartine situacija. Už piešinį gautus pinigus paaukosiu Paramos fondui.“

I. Bernotaitytė teigė, kad šiuo metu didžiausia pasiūlyta suma yra 110 eurų.  Aukcionas vyksta iki kovo 23 dienos, todėl visi, susidomėję piešiniu, dar turi galimybę jį įsigyti ir tuo pačiu prisidėti prie kovos su pandemijos pasekmėmis.

Atlikėja priminė ir apie Dalios Grybauskaitės paliktą įrašą, skatinantį nelikti abejingiems ir prisidėti.

„Šiandien Finansų ministerija atidarė Paramos fondą kovai su pandemijos pasekmėmis. Visi galime prisidėti. Atėjo laikas susitelkti ir padėti vieni kitiems. LT561010000008532407. Aš jau pervedžiau“, – ragino prezidentė.

Skaitykite daugiau