Atlikėja Grimes išprovokavo diskusiją: laukiasi nuo Elono Musko?

Grimes ir Elonas Muskas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-09 14:33
Kanadiečių elektroninės muzikos atlikėja Claire, geriau pažįstama sceniniu slapyvardžiu Grimes, su gerbėjais pasidalijusi išskirtiniu kadru, internete sukėlė tikrą ažiotažą. Laukiasi nuo JAV verslininko, filantropo Elono Musko?

Grimes ir Elonas Muskas pirmą kartą drauge pasirodė metų mados pokylyje „Met Gala“ 2018-aisiais. Nuo to laiko daug dėmesio sulaukęs „Tesla“ įkūrėjas apie savo santykius viešumoje nebuvo linkęs atvirauti. 

Apie tai, kad naujoji Elono Musko partnerė laukiasi jo kūdikio imta kalbėti po to, kai Grimes (tikrasis vardas Claire Boucher), instagrame paviešino dviprasmiškas mintis keliančią nuotrauką. 

View this post on Instagram

Censored for insta haha - almost got away w it ?

A post shared by Grimes (@grimes) on

31-erių atlikėja pasidalijo kadru, iš kurio tikrai galima daryti prielaidą, jog ji laukiasi.

Tiesa, galėjo būti ir kita tokios fotografijos reikšmė – vasario 21-ąją Grimes planuoja išleisti naujausią savo albumą „Miss Antropocene“, todėl dauguma gerbėjų sutinka – nuotrauka galėtų reprezentuoti ir ilgai lauktą Grimes darbą.

Primename, kad E. Muską bei Grimes suvedė atsitiktinumas ir... humoro jausmas. Savo tviterio žinutėje Muskas kažkada pajuokavo apie baziliską ir dirbtinį intelektą, ir paaiškėjo, kad Claire Boucher jau rašė apie tai: 2015 metais sukūrė dainą „Flesh Without Blood“, kurios personažas – basiliskas, „pasmerktas amžinoms dirbtinio intelekto kančioms ir panašus į Mariją Antuanetę“.

Suintriguotas verslininkas atsakė muzikantei, Grimes nustebo, kad pirmąkart per trejus metus kas nors suprato, kodėl jos daina – juokinga. Žinutė po žinutės ir virtualus flirtas virto realiu.

Vizionierių verslininką jau seniai traukia nepaprastos damos. Vien susituokęs jis buvo triskart (su aktore Talulah Riley – du sykius). O 2012 metais muzikoje debiutavusią Claire žurnalas „New Musical Express“ pavadino viena įdomiausių nūdienos atlikėjų. Ji – vegetarė dėl politinių sumetimų, vengia ir pieno produktų, tačiau nėra fanatikė – sako, jog nenusimarintų badu, jei po ranka nebūtų jokio kito maisto. Grimes – kategoriška sunkiųjų narkotikų priešininkė ir niekada nepamiršta, kiek draugų prarado per kvaišalus ir alkoholį. O dar ji švepluoja ir laiko tai ne trūkumu, bet privalumu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai