Atlikėja Grimes ir milijardierius Elonas Muskas pakeitė sūnaus vardą

Grimes ir Elonas Muskas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-26 10:20
Kūdikio su atlikėja Grimes šį mėnesį susilaukęs „Tesla“ įkūrėjas Elonas Muskas nežymiai pakeitė jo vardą.

Sekmadienį atlikėja Grimes oficialioje „Instagram“ paskyroje pranešė, jog ankčiau suteiktas kūdikiui vardas X Æ A-12 yra keičiamas į X Æ A-Xii. Iš karto savų priežasčių, kodėl sunkiai ištariamame varde atsirado dar ir romėniški skaitmenys Grimes nepaaiškino.

Tik vėliau komentarų skiltyje dainininkė atsakė į klausimą, ar pakeitimas atliktas laikantis Kalifornijos įstatymų. Primename, jog juose nuroma, kad vaiko vardo negali sudaryti arabiški skaitmenys.

 

Grimes ir Elonas Muskas su jųdviejų sūnumi/Socialinių tinklų nuotr.
Grimes ir Elonas Muskas su jųdviejų sūnumi/Socialinių tinklų nuotr.

„Romėniški skaičiai ir atrodo geriau“, – nukirto Grimes.

Oficialiuose dokumentuose jos ir Elono Musko vaikelio vardas įteisintas kaip X Æ A-Xii. 

Žmonės.lt primena, kad neįprastą skaičių kombinaciją vaiko mama dar anksčiau paaiškino Twitter tinkle. Grimes sakė, kad X simbolizuoja nežinomą kintamąjį, Æ – tariama kaip Ai, reiškia meilę ir dirbtinį intelektą, A-12 yra mėgstamo poros orlaivio, sukurto JAV centrinei žvalgybos agentūrai, pirmtakas, o raidė A varde reiškia Arkangelą ir jos pačios mėgstamiausią dainą. 

Teisiškai toks vardas galėjo būti duotas, bet pagal Kalifornijoje galiojančias taisykles, buvo tikėtina, gimimo liudijimas bus atmestas. Pora greitai sugalvojo, kaip apeiti problemą ir pakeitė arabiškus skaitmenis romėniškais. 

Naujausi straipsniai