Atlikėja Duffy per savo gimtadienį patyrė seksualinį smurtą: „Vis dar sunku apie tai kalbėti“

Aimee Duffy/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kurį laiką iš viešumos dingusi dainininkė Aimee Duffy (35) vasario mėnesį gerbėjams papasakojo, kad praeityje ji buvo apsvaiginta narkotikais ir išprievartauta. Neseniai moteris pasidalijo daugiau nusikaltimo detalių.

Aimee Duffy, Velso popmuzikos dainininkė, žinoma kaip tiesiog Duffy, iš visuomenės akiračio dingo beveik iškart po sėkmingo debiutinio albumo „Rockferry“ pasirodymo.

Savo asmeninėje „Instagram“ paskyroje Aimee vasario mėnesį rašė, kad praeityje ji buvo apsvaiginta narkotikais, laikoma nelaisvėje ir prievartaujama nenustatyto asmens, tačiau tuo metu daugiau įvykio detalių neatskleidė.

Po daugiau nei mėnesio tylos, dainininkė nusprendė plačiau papasakoti apie šį nusikaltimą.

Duffy atskleidė, kad prieš tris metus, švęsdama savo gimtadienį, restorane buvo apsvaiginta narkotinėmis medžiagomis, tuomet pagrobta ir lėktuvu nuskraidinta į nenustatytą vietą, kurioje ji buvo prievartaujama kelias dienas.

Duffy/Vida Press nuotr.

„Aš neprisimenu, kaip įlipau į lėktuvą, tačiau atsimenu, kad keliavau su šia transporto priemone. Po to buvau atvesta į viešbučio kambarį, kuriame nusikaltėlis mane išprievartavo. Prisimenu skausmą ir bandymą išlikti sąmoninga kambaryje po to, kai tai įvyko", – atvirame interviu pasakojo atlikėja.

„Nežinau, kaip aš turėjau jėgų ištverti tas dienas, tiesiog jaučiau, kad svarbiausia – išlikti gyvai. Kai skridome atgal, žinojau, kad mano gyvybei gresia tiesioginis pavojus, kadangi pagrobėjas prisipažino norėjęs mane nužudyti".

Duffy pasakojo, kad ji buvo paskraidinta ir parvežta į jos pačios namus, kur dar keturias savaites buvo svaiginama narkotikais. Vėliau ją namuose surado jos pažįstamas.

„Asmuo, kuris mane surado, pasakojo, kad sėdėjau balkone susiviniojusi į paklodę ir žvelgiau į niekur. Pasak jo, buvau geltonos spalvos ir atrodžiau kaip negyvas žmogus".

Atlikėja interviu pasakojo, kad nors šis įvykis įvyko prieš  tris metus, jai vis dar sunku apie tai kalbėti. Duffy teigė, kad per tuos metus jai teko daug iškęsti.

Duffy/Vida Press nuotr.

„Jums tikriausiai įdomu, kodėl apie tai prabilau tik dabar? Nenorėjau rodyti pasauliui liūdesio. Aš negaliu dainuoti iš širdies, kai ji sudaužyta", – pasakojo dainininkė.

Atvirame interviu Duffy skatino merginas, kurios patyrė panašius išgyvenimus, nesigėdyti, kreiptis pagalbos, stengtis likti stipriomis ir nepalūžti.

Pasak jos, šią istoriją atskleidė tik dėl kitų moterų, kurios išgyveno tą patį, o dabar jaučiasi atstumtos ir viešinos.

„Jūs ne vienos, laikykimės", – sakė Duffy.

 

 

 

Skaitykite daugiau