Atlikėja Demi Lovato atgauna sąmonę: perdozavusi narkotikų atsidūrė ligoninėje

Demi Lovato / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-25 09:14
Los Andželo logoninėje gulinti atlikėja Demi Lovato (25) po truputį atgauna jėgas. „People“ teigimu, ji jau gali kalbėti su artimaisiais. Prieš dieną mergina buvo skubiai išgabenta į gydymo įstaigą, nes perdozavo narkotikų.

Hito „Sober“ atlikėja antradienį atsidūrė ligoninėje dėl narkotinių medžiagų perdozavimo. Buvo iškilusi rimta grėsmė jos gyvybei.

Žvaigždės atstovas spaudai patikino, kad po to, kai buvo išgabenta į ligoninę, Demi po truputį atgauna jėgas, jos būklė šiuo metu stabili.

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

„Demi nubudo ir šiuo metu ji su šeima, kuri nori padėkoti visiems už meilę ir rūpestį. Dalis informacijos, kuri buvo pranešta anksčiau - klaidinga. Visi prašo jūsų privatumo ir supratingumo vardan jaunos merginos sveikatos. Jai reikia atsigauti, tai šiuo metu svarbiausia.“

Pasak „E!News“ D. Lovato mama Dianna De La Garza ir jos sesuo Madison De Le Garza praėjusią popietę pastebėtos prie gydymo įstaigos.

Los Andželo gaisro departamentas anksčiau leidiniui „People“ pranešė, kad Demi Lovatato ligoninėje atsidūrė dėl kritinės sveikatos būklės. Ji tuo metu buvo savo namuose, Holivudo kalvose.

„The Jonathan Ross Show“ apsilankiusi dainininkė dar spalį atvirai papasakojo apie paskutiniąją intervenciją, kuomet tėvai uždraudė Demi bendrauti su jaunesne seserimi Madison De Le Garza, kuriai dabar – 16 metų.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Demi atsivėrė ir nuoširdžiai papasakojo apie bėdas su alkoholiu, narkotikais, psichinės sveikatos problemas: depresiją, mintis apie savižudybę bei savęs žalojimą.

„Man teko išgyventi sunkumus bei nuo jų gydytis, todėl dabar, kai perėjau į kitą pusę, naudoju savo istorijas norėdama padėti kitiems ir įkvėpti juos ieškoti reikiamos pagalbos.

Mano šeima, tikrai artimi draugai ir vadybininkas, jie visi palaikė mane. Be jų manęs čia nebūtų. Taip pat ir mano gerbėjai – jie davė man priežastį gyventi, už ką būsiu amžinai dėkinga“, – susijaudinusi tuomet kalbėjo dainininkė.

Demi jau seniai turėjo rimtų problemų su narkotikais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai