Atlikėja Cheri pristato naują albumą: „Tai – jaunos alfa moters istorijos“

Cheri / DJ Yung Žižek nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-30 12:34
Grakščiai R&B, trepo ir repo stiliais savo dainose žaidžianti atlikėja Viktorija Vyšniauskaitė-Cheri kviečia išgirsti naują mini albumą „11:11“. Atlikėja naują dainų rinkinį pristato trumpai ir paprastai. „Tai – jaunos alfa moters istorijos“, – sako ji.

„Kiekviena daina atspindi skirtingus jaunos ir ambicingos merginos gyvenimo aspektus. Tai – muzika apie kovą prieš stereotipus ir tai, ką išties reiškia būti nepriklausoma mergina”, – sako Cheri.

Pernelyg seksualizuotos moterys, „blogų mergaičių“ idealizavimas ir vieta visuomenėje,  „sugar daddy“ ir  „sugar babe“ santykiai – tai tik kelios temos, į kurių klausimus Cheri bando rasti atsakymus savo dainose. 

Cheri / DJ Yung Žižek nuotr.
Cheri / DJ Yung Žižek nuotr.

„Mano kūryba yra apie seksizmą, moterų objektyvizavimą šiuolaikinėje hiphopo muzikoje ir jų susidūrimą su kasdieninėmis, socialinėmis problemomis”, – pasakoja atlikėja. 

Žinutę Cheri siunčia ne tik klausytojoms merginoms. Ji tikisi, kad ją išgirs ir vyrai, nes temos, apie kurias kalba „11:11“, turėtų būti svarbios kiekvienam. 

Cheri / DJ Yung Žižek nuotr.
Cheri / DJ Yung Žižek nuotr.

„Jei per muziką galiu papasakoti apie tam tikras problemas ar bent vieną įkvepiančią istoriją, man to pakanka. Mano tikslas – sukurti tai, kas paliestų žmones, tai, kas turėtų tam tikrą išliekamąją vertę”, – tikina Cheri.

Už pagalbą kuriant naujausią mini albumą „11:11“ atlikėja dėkoja prodiuseriams Vaiperiui, Niklavz ir Karoliui Ilčiukui, atlikėjai Areve, viršelio autoriams Tadui Jotkevičiui ir fotografui DJ Yung Žižek, taip pat „Perspective Collective” už pagalbą realizuojant minialbumo leidybą. 

Nuo kovo 30 dienos naują Cheri darbą „11:11“ galima išgirsti visose skaitmeninėse muzikos klausymo platformose.

Cheri – „Diss“:

Temos:
Muzika Cheri

Naujausi straipsniai