Atlikėja Angelou pristato naują dainą „Nobody Better” ir vaizdo klipą

Atlikėja Angelou/ Agnės Papievytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-11 10:40
Išskirtinio balso atlikėja Angelou pristato naują dainą „Nobody Better” kartu su vaizdo klipu ir kviečia į savo pirmąjį solinį koncertą kovo 26 dieną muzikos klube „Tamsta”.

Tie, kurie bent kartą yra matę Angelou gyvą pasirodymą, žino, jog judesio išraiška yra labai svarbi atlikėjos pasirodymo dalis. Todėl ir naujausiame klipe, sukurtume kartu su „Noir production“ komanda, istorija pasakojama per šokį. Nuolatinis judėjimas bei susipinantys siluetai padeda atskleisti dainos idėją, apie kurią plačiau papasakoja pati Angelou: „Daina „Nobody Better’’ yra apie situaciją, kai mergina mato, kad vaikinas nėra tas, su kuriuo ji norėtų rimtų santykių, bet jaučia, kad su juo vis tiek gali gerai praleisti laiką.

Atlikėja Angelou/ Agnės Papievytės nuotr.
Atlikėja Angelou/ Agnės Papievytės nuotr.

Buvo gera rašyti dainą iš tokios perspektyvos, nes įprastai tai būtų vyras, kuris taip galvotų apie santykius su mergina, tad aš norėjau apversti viską aukštyn kojom. Norėjau parašyti dainą apie buvimą moterimi ir mėgavimąsi tuo be jokių įsipareigojimų“. Ši daina, kaip ir beveik prieš metus išleistas antrasis atlikėjos minialbumas EP „All In Good Time“, buvo įrašyta kartu su prodiuseriu Snorre Bergerud, „Ymir Audio“ studijoje.

Atlikėja Angelou/ Agnės Papievytės nuotr.
Atlikėja Angelou/ Agnės Papievytės nuotr.

Vis dažniau girdima atlikėja pavasarį kartu su atlikėju Free Finga įrašė pirmąją savo lietuvišką dainą. Sėkmingai pasirodžiusi vasaros festivaliuose, Angelou šiais metais buvo pastebėta ir M.A.M.A. apdovanojimuose, kur tapo Urban kategorijos nominante. Vis dėlto daugiausiai savo energijos Angelou šiuo metu skiria savo pirmojo solinio koncerto pasiruošimui, kuris įvyks muzikos klube „Tamsta“, kovo 26 dieną. Kaip sako pati dainininkė, „Koncertuose dainos suskamba kitais atspalviais, o žmonės gali išsinešti visiškai kitokią patirtį. Labai noriu užmegzti ryšį su savo klausytojais ir laukiu šio artimo susitikimo būsimame koncerte“.


Ypatinga detalė apie koncertą – atlikėja scenoje pasirodys kartu su dar dviem muzikantėmis – bosine gitara bei būgnais grojančiomis Dorotėja Sirvydyte bei Kotryna Verbylaite, kurios sustiprins pasirodymą gyvais instrumentais. Angelou prasitaria, kad koncerte laukia ir daugiau staigmenų bei kviečia jau kovo 26 dieną susitikti muzikos klube „Tamsta“.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai