Atlikėja Aistay išleido kelionėmis alsuojančią dainą

Aistė Tomkevičiūtė-Aistay
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-20 13:17
Aistė Tomkevičiūtė-Aistay šiandien išleidžia kelionėmis alsuojančią dainą. Ritmas labai tinkamas šiltoms vasaros dienoms, o tekstas priverčia nusikelti kažkur toli. „Norėjau, kad daina būtų vasariška ir lengva, kad skatintų prisiminti gražias aplankytas vietas, kad sužadintų norą kelionei, ir nebūtinai fizinei, o dvasinei kelionei rasti save iš naujo,“ – teigia Aistė.

„Šiuolaikiniai žmonės tiesiog yra užsikrėtę kelionių manija: kai kurie iškeliauja pusmečiui ar metams, kiti užsisako bilietus kone metams į priekį ir gyvena kelionių laukimu. Kelionėse įvyksta labai įdomių dalykų: labiau susipažįstame su savimi, išeiname iš komforto zonų, perlipame įsivaizduojamus bendravimo, kalbos barjerus, išlaisviname save. Vis dažniau žmonės keliauja vieni tam, kad pailsėtų nuo rutinos, kad užmirštų kasdienes problemas. Dažnu atveju, kai išvykstama ilgesniam laikui – žmogus nori pradėti kažką iš naujo, nori įsiklausyti į savo vidinį balsą,“ – sako atlikėja Aistay.

Kviečiame pasiklausyti atostogų nuotaikos! Tai jau antrasis Aistės Tomkevičiūtės – Aistay, Kasparo Niko Bariso ir Artiomo Penkevičiaus bendras darbas. 

Temos:

Muzika

Naujausi straipsniai