Aštuntasis festivalis „Karklė Live Music Beach“ pritraukė virš 12 000 lankytojų

Aštuntasis festivalis „Karklė Live Music Beach“ pritraukė virš 20 000 lankytojų / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-20 16:45
Jau aštuntus metus gyvuojantis festivalis „Karklė Live Music Beach“ į pajūrį savaitgalį sukvietė daugiau nei 12 000 žmonių, tarp kurių buvo galima sutikti ne tik muzikos, bet ir pramogų pasaulio atstovų, politikų, visuomenės veikėjų. Garsiųjų maištautojų Red Foo, Dub FX, Graig David, Jax Jones, Mahmut Orhan ir kitų visame pasaulyje garsių muzikos atlikėjų išgirsti specialiai atvyko „Lofto“ įkūrėjas Victoras Diawara, verslininkas Žilvinas Grigaitis, politikas Mykolas Majauskas, Violeta ir Vilius Tarasovai.

Pastarieji į festivalį vienam vakarui atvyko paklausyti Graig David’o pasirodymo. „Važiuojame ir į Taliną, ir į Krokuvą. Buvome ir „Bruno Mars“, ir „Guns and roses“. Gerų koncertų stengiamės nepraleisti“, – pasakojo Klaipėdoje gyvenanti pora.

Vilius ir Violeta Tarasovai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Vilius ir Violeta Tarasovai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Karklėje koncertavo ne tik užsienio dainininkai, bet ir mylimi Lietuvos atlikėjai – Marijonas Mikutavičius, Saulius Prūsaitis, Beissoul ir Einius, GJan, Ieva Narkutė, Colours of Bubbles ir kiti. Originalumo nestokojantis Saulius Prūsaitis po koncerto paplūdimio scenoje pakvietė gerbėjus kartu išsimaudyti jūroje ir nieko nelaukęs su kostiumu pats šoko į Baltijos bangas.

Webp.net-resizeimage (33) / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Webp.net-resizeimage (33) / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Be geros muzikos šiemet ypatingas dėmesys festivalyje buvo skiriamas menams ir pramogoms. Įvairiuose užsiėmimuose, menininkų pleneruose, sporto varžybose, seminaruose, vandens pramogose ir partnerių siūlomose akcijose svečiai galėjo dalyvauti 24 valandas per parą. Didelį dėmesį organizatoriai skyrė ir dizainui bei dekoracijoms, jog atvykę festivalininkai galėtų pasinerti į paslaptingąjį muzikos ir menų pasaulį.

Organizatoriai neabejoja, jog Karklėje festivalį jau devintąjį kartą rengs ir kitą vasarą. 

Turinio kontrolė – redakcijos rankose, projekto partneris tik inicijuoja ar palaiko temos viešinimą
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai