Aštuntą mėnesį nėščia Cristiano Ronaldo mylimoji parašė viešą meilės laišką

Cristiano Ronaldo su širdies drauge Georgina Rodriguez / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-02 12:16
FIFA apdovanojimuose futbolininkas Cristiano Ronaldo (32) įveikė tokias žvaigždes kaip Neymaras bei Lionelis Messi ir tapo geriausiu metų futbolininku. Kai Cristianas pasirodė ant scenos atsiimti apdovanojimo, salėje jam plojo jo pirmagimis Cristiano Ronaldo jaunesnysis ir jau aštuntą mėnesį nėščia mylimoji Georgina Rodriguez (22).

Tai buvo reta proga kartu pamatyti šią įtakingą pramogų pasaulio porą. Tiek Cristiano, tiek Georgina asmeninio gyvenimo detales slepia po devyniais užraktais. Tiesą sakant, iki pat spalio jie nė nepatvirtino, kad Georgina laukiasi. Užtat augantis merginos pilvukas yra iškalbingesnis nei bet kokie oficialūs pranešimai.

FIFA apdovanojimai buvo surengti prieš savaitę, bet pora vis dar gyvena šios šventės nuotaikomis. Georgina socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka iš apdovanojimų ceremonijos ir parašė meilės laiškelį Cristiano.

„Kokia ypatinga diena! Gerkime į save kol kas ne alkoholį, o šį tavo pelnytą trofėjų. Už visas pastangas, atsidavimą ir aukojimąsi, už visas treniruočių valandas. Tu gyveni futbolu ir tai aiškiai matosi aikštėje. Ir toliau išlik toks – nuolat kovojantis. O aš visada būsiu šalia, siūlydama savo meilę, paramą, prieraišumą, ramybę ir visa kita, ko reikia grįžus namo. Tiek gerais, tiek blogais laikais. Kaip galėtų būti kitaip? Mes mylime tave ir žavimės tavimi, čempione“, – rašė Georgina.

Jau šiemet gimsianti mergaitė – pirmas bendras Georginos ir Cristiano vaikas. Pirmagimį Cristiano jaunesnįjį futbolininkui išnešiojo pakaitinė motina. Pakaitinės motinos paslaugomis sportininkas pasinaudojo ir antrą sykį – šiemet jam gimė dvyniai Eva Maria Dos Santos ir Mateo Ronaldo.

Díganme si esto se puede aguantar!!!! #myboy???? Buen día☀️☀️☀️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Sobran las palabras ❤️ Os amo

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai