Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (birželio 29 d.)

Gėlės ir drugeliai / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Portalo Ji24.lt redakcija sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais nusakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją, padėti susigaudyti meilės reikaluose. Į laiškus atsako astrotarologė Lana Kutkytė.

Klausimas

Esu  gimusi 196X XX XX, apie 11 val. ryto. Klausimas būtų toks – kas su manim negerai? Buvau ištekėjusi du kartus, abu vyrai gėrė ir toliau geria. Šiuo metu esu viena. Kodėl man taip nesiseka susirasti tinkamo draugo? Atrodo, pavyksta, bet jis ima ir nutolsta... Gal esu jiems pernelyg švelni ir atlaidi? Kas manęs laukia ateityje? Ačiū.

Atsakymas

Kadangi tuo pačiu klausimu rašote antrą kartą, galiu tik priminti, jog tai, ką jums atsakiau dar visai neseniai, vis dar galioja. Taip pat galiu pridurti, kad šiame gyvenime jūs negalite tikėtis, jog kažkas nuostabaus įvyks savaime, be jūsų pačios įdėto darbo. Jūsų horoskopas aiškiai nurodo polinkį asmeniniame tobulėjime plaukti pasroviui, charakteriui trūksta tvirtumo, valios, disciplinos.

Esate geros širdies, bet tai ne visada jums pačiai naudinga, kadangi norint būti laimingai, jums reikėtų labiau vadovautis logika, o ne jausmais net ir asmeniniame gyvenime. Kaip manote, kodėl jus supa tokie žmonės, kokie yra, ir kodėl tarp jų nėra tokio vyro, kokio jums norisi? Galima drąsiai sakyti, jog visas mus supančias negatyvias situacijas prisitraukiame patys. Albertas Einsteinas teigia: „Viskas yra energija. Atitik dažnį realybės, kurios nori, ir automatiškai gausi tokią realybę. Kitaip negali būti. Tai ne filosofija. Tai fizika.“ Tobulai pasakyta – lieka tik taikyti praktiškai.

Artimiausiu metu nematau jokio išties rimto ir patikimo partnerio bendram gyvenimui. Tačiau viskas yra pakeičiama į gerąją pusę, jei tik žmogus pasistengia. Todėl užsiimkite savęs tobulinimu: savo fizinio kūno, intelekto, o ypač vidinio pasaulio. Kitaip sakant, keiskite ne kitus, o keiskitės patys ir jau nuo šiandien.


Klausimas

Sveiki, jau kartą Jums rašiau. Gavau atsakymą, tik neatsimenu, ar padėkojau. Visai pasidariau egoistė. Su tuo susijęs ir mano retorinis klausimas. Esu pikta, naktimis sapnuoju košmarus, baimė lydį mane ir sapnuose. Šiuo metu mane apėmęs toks jausmas, kad jeigu gausiu daug pinigų, dėl kurių būsiu patenkinta savo gyvenimu, būsiu laisva. Kas mane apsėdo, kodėl tik savimi rūpinuosi? Esu itin nepatenkinta savimi. Gimiau 197X XX XX, pusiaudienį. Noriu savo verslo širdžiai. Tik idėjų trūksta. Ačiū, kad esate ir palaikote.

Atsakymas

Jūsų Juodasis Mėnulis Lilit yra Liūto ženkle (būstas neaiškus dėl netikslaus gimimo laiko), o kaip tik dabar Lilit ir svečiuojasi Liūte iki lapkričio 28 dienos. Taigi šiuo metu jums svarbus ir sunkus ciklas, kuris kartojasi gyvenime kas devynerius metus. Lilit – tai labiausiai apsunkinta ir užteršta, suvokimo ir karminio valymosi reikalaujanti sfera. Tai iliuzijos, nesąmoningumas, paklydimai arba kitų žmonių klaidinimas. Lilit padėtis horoskope parodo sritis, kuriose  darome daugiausia klaidų. Tai mūsų tamsioji, egoistinė pusė, dar kitaip vadinama „demoniškoji pusė“. Normalu, jog jūsų savijauta šiuo metu ne pati geriausia, tačiau tai tikrai praeis. Geriausia šiuo laikotarpiu atsiriboti nuo norų, svajonių ir verslo planų. Aplinkiniai jus dažniau ne itin palankiai vertins, todėl verslo pradžiai nėra tinkamas laikas. Geriau skirkite daugiau dėmesio paprastiems gyvenimo džiaugsmams ir padėkokite likimui už tai, ką turite, o „pasaulio užkariavimą“ atidėkite tinkamiesniam laikui.


Klausimas

Miela Lana, jaučiuosi atsidūrusi visiškoje gyvenimo duobėje ir tikiuosi, kad galbūt Jūs galėsite man bent šiek tiek padėti ir nuraminti mano besiblaškančią sielą.

Su savo vaikinu kartu praleidome beveik septynerius metus. Buvo visko – ir labai gražių akimirkų, ir pykčių, ir džiaugsmo, ir ašarų. Bet visada labai stengiausi dėl mūsų santykių ir giliai širdyje žinojau, kad esu su žmogumi, su kuriuo noriu kartu praleisti visą savo gyvenimą, sukurti šeimą, auginti vaikus. Jis buvo mano geriausias draugas, buvome tikrai artimos sielos.

Tačiau pamažu mūsų santykius užvaldė konfliktai, būdama su juo, jausdavausi tarsi jam nieko nereiškiu, nors jis ir sakė, kad myli mane. Pradėjome stipriai pyktis ir vieną dieną aš nebeištvėriau visų tų konfliktų, pavargau nuo visko, susirinkau daiktus ir palikau jį, po septynerių drauge praleistų metų.

Atskirai esame jau daugiau nei pusę metų. Per tą laiką viską apsvarsčiau ir supratau, kad padarėme daug klaidų, reikėjo daugiau kantrybės, supratingumo ir pagarbos vienas kitam. Žinau, kad vis dar myliu jį, ir norėčiau atgaivinti mūsų santykius ir draugystę.

Per išsiskyrimo laiką mūsų santykiai nebuvo visiškai nutrūkę – turime bendrų darbų, tad vis susitikdavome, pakalbėdavome. Tačiau jis susirado kitą moterį. Kaltinu save, kad pati jį atstūmiau ir pastūmėjau ieškoti paguodos kitos moters draugijoje. Bijau, kad pati sugadinau savo gyvenimą jį palikdama. Išeidama buvau tiesiog užvaldyta pykčio ir nuoskaudų, todėl pasakiau jam, kad nėra jokios vilties vėl būti kartu, nors giliai širdyje vyliausi, kad pabūsim kurį laiką atskirai, viską apsvarstysime ir vėl grįšime vienas pas  kitą. Žinau, kad ir jis manęs nepamiršo ir gal net taip pat norėtų viską pamėginti iš naujo... Vis dėlto dabar tarp mūsų yra trečias žmogus, nors, kiek man žinoma, jų santykiai nėra labai rimti.

Norėčiau sužinoti, ar verta vėl atnaujinti mūsų santykius, ar jie turi ateitį? Ar geriau viską užmiršti, palaidoti ir skaudžiai viską nurijus, pradėti gyvenimą iš naujo?

Esu gimusi 198X XX XX apie 20 val. Mano draugas yra gimęs 198X XX XX, tikslios valandos nežinau. Iš anksto nuoširdžiai dėkoju Jums už atsakymą. Simona.

Atsakymas

Nevertėtų kaltinti savęs ir galvoti, kad susigadinote savo gyvenimą, nes taip tikrai nėra. Tiesiog įvyko tai, kas ir turėjo įvykti. Santykiaims ankščiau ar vėliau būtų atėjusi pabaiga – nebeliko progreso. Žinoma, galite bendrauti ir toliau, tačiau geriau tik kaip draugai ar kolegos. Nors geriausias variantas būtų, jei galėtumėte nors kažkiek laiko vengti nebūtino susitikimo, kad nekiltų klaidingas noras atnaujinti jųdviejų kaip poros santykių. Vis tiek nebus taip, kaip buvo, o ir santykiai ilgai netruktų – tik atneštų papildomo skausmo bei toliau būtų generuojamos konfliktiškos energijos.

Nukreipkite dėmesį į kitus dalykus ir pradėkite suvokti, jog ateityje jūsų laukia naujas gyvenimas. Beliko tik paleisti praeitį. Rašote, kad supratote, kokias klaidas kartojote, ką darėte ne taip. Tai yra labai svarbu, juk tai reiškia, kad analizavote, tobulėjote, įgyjote naujos patirties ir išminties. Dabar galite visa tai panaudoti kituose santykiuose, su kitu žmogumi.


Klausimas

Laba diena, esu gimusi 199X XX XX, 2.40 val. Esu abiturientė ir nežinau, kokią specialybę rinktis ateityje. Kokį darbą dirbdama aš jausčiausi laiminga? Galvoju apie gamtos mokslus, tačiau nesu tvirtai apsisprendusi. Galbūt jūs galite patarti? Taip pat norėčiau paklausti, kokie man prognozuojami ateinantys mėnesiai, ar įmanoma tai, kad mane visgi aplankys sėkmė? Ačiū.

Atsakymas

Kaip tik per ateinančius mėnesius jums vertėtų kuo mažiau aklai tikėtis sėkmės. Verčiau šiuo laikotarpiu tikėkite savo konkrečiais darbais ir jų rezultatais. Dabar svarbu realiai matyti ir vertinti įvykius, bei atsisakyti neapgalvotos, nepamatuotai optimistiškos veiklos. Jums gali pritrūkti atsargumo ir tos pačios sėkmės, todėl verčiau būkite jums pažįstamoje aplinkoje ir nerizikuokite jokioje gyvenimo sferoje. Nors rašote, kad dar esate abiturientė, vis dėlto šiais metais galite nemažai užsidirbti, pakankamai lengvai įsidarbinti. Tačiau pasiekti gero rezultato jums leis tik jūsų pačios pastangos ir darbas. O kitais metais galima bus leisti sau atsipalaiduoti ir tikėtis gražios likimo davanos. Jums labiausiai tiktų: administracija, organizacinis darbas, verslo vadyba, ekonomika, inžinerija, architektūra, stomatologija, pedagogika, finansai. Visiškai netinka prekyba ar darbas su menais. Svarbiausia, kad ir kokią profesiją pasirinksite – būkite nuolatos  ties ja susikoncentravusi ir nesiblaškykite. Vienu metu dirbkite vieną darbą.


Klausimas

Sveiki, gimiau 199X XX XX, 18.55 val., esu abiturientė. Norėčiau paklausti, kokią specialybę man rinktis studijuoti? Koks darbas, hobis man tiktų? Taip pat norėčiau sužinoti, kokia toliau bus mano ateitis ir asmeninis gyvenimas?

Atsakymas

Jums tinkamiausia veikla, susijusi su turizmu, užsienio kalbomis, leidyba, švietimu, verslu, filosofija, istorija ar politika. Taip pat tiktų teisininko, valstybės tarnautojo, rašytojo, arba redaktoriaus darbas. Jums ypač svarbu siekti aukštojo mokslo – tai jums itin svarbus sėkmės veiksnys. Jūsų karjeros perspektyvos išties nuostabios. Susidorosite net ir su labai sunkiomis pareigomis, todėl neribokite savo potencialo įgyjant „paprastą“ profesiją. Blogiausiu atveju galite tapti arogantiška ir ambicinga karjeristė, kuri galvoja tik apie save. O šiame gyvenime jums bus svarbu išmokti atrasti pusiausvyrą tarp lyderiavimo ir susiderinimo su kitais.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria astrotarologė Lana Kutkytė.

Norime įspėti, jog dėl didelio Jūsų susidomėjimo bei specialistės darbo krūvio atsakymų teks palaukti. Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį portale Ji24.lt. Klauskite rašydami adresu ji24.lt@zlg.lt.

O jei reikalas skubus, registracija astrotarologės L. Kutkytės konsultacijai Vilniuje ir Kaune  telefonu +370 696 08147.

Skaitykite daugiau