Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (birželio 22 d.)

Asmenybės pokyčiai užaugina sparnus / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Moterų portalo Ji24.lt redakcija kasdien sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais nusakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją. Į laiškus atsako astrotarologė Lana Kutkytė.

Klausimas

Labas, Lana, noriu sužinoti, kas manęs laukia ateityje. Šiuo metu gyvenu Anglijoje, bet nesu tikra, ar tai šalis, kurioje norėčiau pasilikti, nes čia sunku susirasti kvalifikuotą darbą. Norėčiau susieti savo ateitį su kūryba, pvz., rašymu. Planuoju sukurti savo tinklaraštį ir publikuoti trumpas istorijas bei kitus kūrinius. Gal žinote, kokia data tam būtų palanki? Ar ateityje man nusimato prošvaisčių karjeros srityje (šiuo metu dirbu nekvalifikuotą darbą)? Taip pat, kokios šalys gyvenimui yra man palankios? Gimiau 198X XX XX 12 val. dienos. Ačiū, Galindė

Atsakymas


Anglija jums pakankamai palanki šalis, tačiau ir Lietuva tinkama ne ką prasčiau. Karjeroje sunkiau sekasi ne dėl to, kad šalis netinkama, o dėl to, jog šioje gyvenimo sferoje „ledai“ pajudės greičiau kiek vyresniame amžiuje. Maždaug nuo 30 metų po truputį pajausite, jog tampa vis lengviau save realizuoti ir tampa vis aiškiau ką ir kaip daryti. Žinoma, jog tai nereiškia, kad nereikia stengtis jau dabar, juk kaip sakoma: „Po gulinčiu akmeniu vanduo neteka“. Rašymas jums tiktų, tačiau jūsų kūryba turėtų būti ne tik grožinė, bet ir pažintinė, praktiška. Palankiausias variantas jei pradėtumėte dar iki 2015 metų balandžio mėnesio, nes vėliau jūsų laiką užims kiti reikalai. Nors labai patariu į rašymą artimiausiu laiku žiūrėti kaip į antrą darbą ar į hobį, nes kitaip bus sunkoka finansiškai. Profesinėje srityje tapsite sėkminga tik tuomet, jei susitelksite į praktiškus darbus, net ir kūryboje suderinkite grožį ir praktiškumą.


Klausimas

Sveiki, esu gimusi 199X XX XX 6.45 val. Šiuo metu baigiu mokslus ir nežinau, kaip toliau gyventi. Meilės reikaluose niekuomet nesisekė, todėl visą savo gyvenimą stengiuosi nukreipti sėkmingos karjeros link, nes atrodo, kad niekada nesukursiu šeimos. Nežinau ar teisingai elgiuosi. Vis dėlto galbūt ir aš kada nors sutiksiu gyvenimo partnerį? Ar vis dėlto mano pašaukimas yra būti karjeros moterimi? Pagarbiai Rosita L.

Atsakymas

O kodėl jus manote, jog galite arba būti karjeros moterimi, arba turėti šeimą? Juk absoliučiai įmanoma savo gyvenime turėti abu šiuos dalykus. Tai, jog dabar daugiau galvojate apie karjerą yra netgi labai teisingas pasirinkimas. Šiame gyvenime karjera jums išties būtina, todėl patartina pasinaudoti kiekviena likimo siūloma galimybe, tam kad iškiltumėte kuo aukščiau į viršų. Taigi, tas faktas, jog dar nesukūrėte šeimos, yra jums tik į naudą. Jūsų atveju svarbu kuo tvirčiau savarankiškai atsistoti ant kojų ir atrasti save karjeroje. Vėliau, kai šioje sferoje bus įgytas stabilumas – galvokite apie šeimą, vaikus, buitį. Jūsų įgimtas jautrumas ir kartais perdėtas pesimizmas – „nudažo“ viską tamsiau, nei yra iš tikrųjų. Paprasčiausiai viskam yra savas laikas. Perspektyviausia būtų jei šiuo metu galvotumėte būtent apie mokslus ir karjerą. Meilei palankiausias laikas bus nuo 2016 metų rugsėjo mėnesio. Tik svarbu atsiminti, jog šiame gyvenime jums netinka būti namų šeimininke, kuri yra priklausoma nuo vyro ar apskritai nuo kažko priklausoma. Todėl, kai turėsite šeimą ir vaikų – neužsisėdėkite per ilgai namuose.


Klausimas

Gerbiama, Lana, aš gimiau 199X XX XX, o mano vyras 198X XX XX. Norėjau sužinoti, gal mes vienas kitam netinkame, nes kiekvieną dieną pykstamės. Darnos mūsų šeimoje jau senai nebuvo. Gal mums tiesiog reikia išsiskirti? Vyras į tokias kalbas net nesileidžia, jis išvis nenori ramiai atsisėsti ir pasikalbėti. Ačiū. Su pagarba, Viktorija.

Atsakymas

Esate ganėtinai skirtingi: jus esate kiek lankstesnio charakterio, o jūsų vyras turi susikūręs daugybę taisyklių ir nuostatų, kurių gyvenime laikosi. Jam gana sunkiai sekasi keistis ir toks rimtas įvykis, kaip skyrybos, jam būtų sunkiai priimtinas sprendimas. Būtų lengviau sutarti, jei jūsų vyras pasistengtų tapti kiek minkštesnio charakterio. Išmoktų kartais plaukti gyvenime pasroviui, įsiklausant į aplinkybes, o ne laikytis įsikibus įvairių taisyklių.

Jūs esate žmogus, kuris gan dažnai būna aukos pozicijoje. Toks savęs aukojimas ir pasirinkimas kantriai kentėti – nėra teisingas kelias, o veikiau charakterio silpnumas. Vėliau pati suprasite, jog taip tik gadinate savo gyvenimą. Nors artimiausiu laiku skyrybų ir nenusimato, vis dėlto jųdviejų suderinamumas yra ne iš lengvųjų ir santykiai dažniausiai bus apsunkinti tarpusavio nesupratimo. Asmeniškai jums patartina tapti savarankiškai ir tvirtai stovinčiai ant kojų, nuo nieko nepriklausomai. Taip lengviau suvoksite, jog gyvenime visada yra ne vienas pasirinkimas ir nebūtinai reikia gyventi su žmogumi, su kuriuo harmonija yra sunkiai pasiekiamas dalykas – tada ir priimti sprendimą bus lengviau.


Klausimas

Laba diena, jau kuris laikas  domiuosi Taro kortomis ir astrologija, todėl labai domintų Jūsų konsultacija. Mano vardas Viktorija. Esu gimusi 198X XX XX, maždaug 23.30 val. Šiuo metu mane domina savirealizacijos klausimai. Noriu atrasti sritį, kurioje galėčiau ne tik save kūrybiškai realizuoti, bet ir susikurti tvirtą materialinį pagrindą. Kokia veikla man labiausiai tiktų užsiimti? Kaip turėčiau veikti, kad sulaukčiau sėkmės? Dėkoju už atsakymą, Viktorija.

Atsakymas

Jei domitės astrologija – tai greičiausiai esate pasidariusi savo asmeninį horoskopą. Tiek jums, tiek ir kitiems skaitytojams norintiems sužinoti savo tinkamiausias profesijas, pravartu pasižiūrėti į savo horoskopo dešimtąjį būstą. Šis būstas vadinamas MC (Medium Coeli – Dangaus vidurys) – jis apibūdina mūsų pašaukimą karjeroje, statusą visuomenėje, profesinius įgūdžius, kuriuos įvertins aplinkiniai. Būtent dešimtasis būstas yra nuoroda į tinkamiausią profesinę veiklą, kuri padės mums iškilti į aukščiausią viršunę.

Jūsų horoskope šiame būste karaliauja Skorpionas, o tai mums nurodo, jog „skorpioniškos“ profesijos jums tinkamiausios. Pavyzdžiui: finansai, investavimas, verslas, draudimas, prodiusavimas, kūryba, psichologija, gydymas, ezoteriniai mokslai... Toliau mums svarbu išsiaiškinti, kuriame būste yra dešimto būsto valdovas, kitaip sakant – Almutenas. Tai mums suteiks informacijos apie tai, kokiomis aplinkybėmis, kokioje aplinkoje žmogus skleis savo pašaukimą. Kiekvienas zodiako ženklas turi savo valdančiąją planetą. Avinas valdomas Marso; Jautis – Veneros; Dvyniai – Merkurijaus; Vėžys – Mėnulio; Liūtas – Saulės; Mergelė – Merkurijaus; Svarstyklės – Veneros, Saturno, Skorpionas – Marso, Plutono; Šaulys – Jupiterio; Ožiaragis – Saturno; Vandenis – Urano; Žuvys – Neptūno, Veneros.

Jūsų atveju dešimtas būstas yra Skorpione, o šio ženklo valdančioji planeta yra Marsas. Todėl sakome, jog jūsų dešimto būsto valdovas yra Marsas ir jūsų horoskope jis yra pirmame būste. Taigi – dešimto būsto valdovas (Almutenas) yra pimame būste: jums svarbu yra įgyti išsilavinimą, konkrečią profesiją ir savo veikloje būti savarankiškai, kadangi tik jūsų iniciatyvumas padės jums iškilti, tad pasikliaukite tik savimi ir nelaukite, kol kažkas ateis ir padės, jei norite kažką reikšmingo nuveikti savo karjeros sferoje – aktyviai veikite pati. Taip pat Skorpiono valdovas yra Plutonas ir ši planeta yra jūsų dešimtame būste – tai taip pat svarbus veiksnys, tačiau, manau, dabar galėsite bandyti bent kažkiek toliau pasiaiškinti pati, kadangi pabaigos astrologijoje nėra ir visko neaprašysi. Sėkmės.


Klausimas

Gimiau 199X XX XX 9.15 val. ryte. Turiu ne vieną klausimą, neduodantį man ramybės, bet yra keli, kurie nuolat sukasi galvoje ir širdyje. Nors aš ir labai jauna, sakytumėte, kad tokie klausimai mano amžiaus žmonėms nebūdingi, bet koks mano gyvenimo tikslas, užduotis? Turiu ne vieną variantą, bet norėčiau sužinoti, ką sako žvaigždės.

Kitas klausimas jau būdingesnis mano bendraamžiams, bet vėlgi, man įdomu, ką žvaigždės sako tuo klausimu – kokia profesija man tinkamiausia? Na, ir paskutinis klausimas, nepaliekantis ramybėje – ar atsiras žmogus, kuris sugebės pralaužti mano širdyje ledus? Ačiū už atsakymus. Kac Kac.

Atsakymas

Jūsų svarbiausios šio įsikūnijimo pamokos yra susijusios su partneryste, bendravimu, socialiniu gyvenimu. Jums svarbu išmokti kūrybingai prisitaikyti ir ieškoti kompromiso, sugebėti apsiriboti dėl kitų žmonių poreikių, ištobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo sugebėjimus, neprimesti savo valios kitiems, kurti harmoningus santykius tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime – tai ne visuomet jums pavyks sklandžiai. Labiausiai tinkamos profesijos jums: verslo vadyba, administravimas, teisininko ar konsultanto darbas. Svarbu, kad jūsų veikla būtų matoma, kitaip kalbant jus turite būti socialiai aktyvus žmogus. Na, o jūsų antrosios pusės artimiausiu metu dar nematyti. Panašu, jog dar teks palaukti.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria astrotarologė Lana Kutkytė.

Norime įspėti, jog dėl didelio Jūsų susidomėjimo bei specialistės darbo krūvio atsakymų teks palaukti. Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį portale Ji24.lt. Klauskite rašydami adresu ji24.lt@zlg.lt.

O jei reikalas skubus, registracija astrotarologės L. Kutkytės konsultacijai Vilniuje ir Kaune  telefonu +370 696 08147.

Skaitykite daugiau