Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (birželio 14 d.)

Mergaitė ir mėnulis / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Moterų portalo Ji24.lt redakcija kasdien sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais nusakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją. Į laiškus atsako astrotarologė Lana Kutkytė.

Klausimas

Laba diena, esu gimusi 197X XX XX, apie 22.00 val. Turiu sūnų. Birželio 7 d. jam suėjo 22 metai. Nuo 201X XX XX mano gyvenimas sugriuvo: patekau į ligoninę, nualpau darbe, praradau draugą (atsirado kita moteris, mes su juo gyvenome kartu beveik trejus metus, labai gražiai sugyvenom; jis gimęs 197X XX XX), netekau darbo. Nebežinau, kas darosi. Man kelia nerimą tokia būsena. Esu stipri asmenybė, bet nežinau, kaip toliau gyventi. Noriu sužinoti, kaip man seksis su darbu (dabar intensyviai jo ieškau), o ir santykiai su draugu (nors jau nebėra ašarų, bet mintys ir širdis dar su juo)? Man liko tik sūnus, kuris tikrai padeda ir palaiko mane (labai pasikeitė po mano ligos). Gal galite man padėti? Širdingai dėkoju.

Atsakymas

Iš tikrųjų esate labai stipri ir drąsiai galite įveikti net sunkiausius išbandymus. Likimo sunkumams ne taip paprasta jus palaužti. Per artimiausius metus jūsų gyvenimas stipriai pasikeis. Pats metas atitrūkti nuo praeities – norite to ar ne. Nebijokite to, nes išgyvenimai praeityje (taip pat ir draugo išdavystė) buvo reikalingi, nes iš jūsų gyvenimo išeina viskas, kas yra lyg balastas, kuris trukdo judėti į priekį.

Manau, apsidžiaugsite sužinojusi, kad blogiausias periodas jau praėjo. Svarbiausias patarimas – nebesidairykite į praeitį. Mes prišaukiame išgyvenimus ir įvykius savo mintimis. Štai kodėl turime optimistiškai nusiteikti net sunkiausiais periodais ir savo pačių labui pasitikėti gyvenimu. Taigi pažvelkime, kokios artimiausios ateities perspektyvos. Pentaklių tūzas – ši korta žymi naujo ciklo pradžią, tad nuo jūsų valios ir veiksmų daug kas priklausys. Jei nuoširdžiai pasistengsite, palengvinsite savo gyvenimą ir neblogai uždirbsite. Šalia šios kortos yra kita pozityvi korta – Taurių tūzas, kuri nurodo, kad galite sulaukti naujų pasiūlymų tiek profesinėje, tiek jausmų srityje. Po visų suvaržymų ir apribojimų vėl atsiras stiprus noras aktyviai gyventi.


► Klausimas

Sveiki, norėčiau, kad patartumėt, nes šiuo metu viduj yra tokia sumaištis, norisi užsiimti kažkuo prasmingu, kas mane džiugintų, o dabar tik trypčioju vietoj. Tai labai kausto. Ką galėtumėt patarti? Aš gimiau 198X XX XX, apie 22 val.

Mindaugas

Atsakymas

Šis laikotarpis jums bus vaisingas, jei neatsiribosite nuo žmonių. Tai puikus laikas ieškoti sau verslo partnerio arba susirasti antrąją pusę. Jei tokią jau sutikote – pagalvokite apie vedybas. Šiais metais būtinai gyvenkite aktyviai: lankykite parodas, gražius renginius, seminarus, pasirūpinkite savo išvaizda. Per tai jums ateis naujos perspektyvos. Visą vasarą galite save realizuoti dvasiškai tobulėdami, medituodami, užsiimdami labdaringa veikla. Šiais metais nedaug pavyks pasiekti, jei rūpinsitės tik savanaudiškais tikslais. Apskritai gyvenime jums patartina bendrauti ir bendradarbiauti su kitais, jei norite būti sėkmingas. Tik prieš gimimo dieną jums geriau pabūti vienam, nes tai – metas, kai svarbu sukaupti jėgas ramybėje.


► Klausimas

Sveiki, gimiau 198X XX XX. Gal galite man patarti, kaip pasielgti? Išvažiavau į užsienį su vyru, vaiko tėvu. Išvažiavau dėl vaiko, nes vyro nemyliu. Myliu draugą, kuris liko Lietuvoje. Nežinau, kaip man elgtis, nes, čia atvažiavusi, nuolat galvoju apie Lietuvoje likusį draugą. Ką man daryti? Grįžti į Lietuvą ar likti čia ir bandyti dėl vaiko? Vadovautis jausmais ar tiesiog jausti pareigą? Ačiū už atsakymą.

Simutė

Atsakymas

Šiuo atveju savo vaikui paslaugos tikrai nedarote. Juk jis gyvens šeimoje, kurioje nėra meilės, o tik nenuoširdumas. Taip apgaudinėjate ne tik vaiką, bet ir vyrą, kuris dar turi šansą susirasti moterį, kuri iš tiesų jį mylėtų. Be to, kankinate save, o juk anksčiau ar vėliau dėl to jausite apmaudą. Gaila, kad nenurodėte vyro (ne draugo) gimimo datos, laiko ir vietos, tačiau kortos rodo, kad jūsų vaiko tėvas gali jums suteikti daugiau stabilumo gyvenime. Santykiai su juo dar nėra „išsemti“ iki galo ir pabaigos artimiausiais mėnesiais irgi nenusimato.

Rašote, kad daug galvojate ir mylite draugą, esantį Lietuvoje, tačiau ar jis jus myli? Deja, kortos nurodo, kad ne. Tai, ką jaučiate šiam žmogui, veikiau yra aistra, o ne meilė. Šiais metais jums nevertėtų pačiai planuoti rimtų pokyčių gyvenime – suklysti ir pakreipti gyvenimą ne ta linkme bus lengviau nei bet kada. Ypač rugpjūčio mėnesį svarbu bus išsaugoti tai, ką dabar gražiausio turite gyvenime. Artimiausiais mėnesiais teks įveikti išbandymo periodą ir geriau būtų apriboti savo norus, mat dabar jums vidinės painiavos laikas.


► Klausimas

Sveiki, tikriausiai nesu vienintelė, kuri kreipiasi į jus šiuo klausimu. Man yra 20 metų, tačiau dar neturėjau vaikino. Esu stamboka, galbūt tai ir lemia mano esamą padėtį meilės srityje. Mano gimimo data yra 199X XX XX, laikas – maždaug 0.05 val. Tiesa, sulaukiu daug dėmesio iš vyresnių vyrų ir užsieniečių, nes esu, kaip jau ir minėjau, apkūnoka blondinė, kuri „traukia“ tik tokius vyrus. Vis dėlto norėčiau susirasti dailų lietuvaitį. Taigi norėčiau paklausti, ar dar ilgai būsiu vieniša ir kokios staigmenos manęs laukia meilės srityje? Ačiū už atsakymą

emmmaX

Atsakymas

Jūsų noras susirasti vyrą iš Lietuvos yra pats geriausias variantas. Su savo sutuoktiniu jus sies bendros tradicijos ir panaši aplinka, todėl užsieniečiai su kitokiais papročiais ar religiniais įsitikinimais jums netinkami į partnerius. Be to, jūsų atveju neverta sau ieškotis poros pasilinksminimo vietose ar internete. Jūsų žmogus bus sutiktas ramioje ir gana jaukioje aplinkoje. Rašote, kad norėtumėte būtent „dailaus“ lietuvaičio, tačiau tas dailus lietuvaitis greičiausiai irgi ieškos sau dailios merginos. O štai jūsų horoskope matosi, kad mėgstate patinginiauti – Marsas silpnoje pozicijoje, todėl ir trūksta valios disciplinuotai mitybai ir sportui. Rimtos meilės paieškas geriau atidėkite iki 2016 metų rudens, nes iki tol jums turi būti svarbiau mokslas profesijai įgyti. Jei per šiuos porą metų nepasirūpinsite tuo – vėliau teks susidurti su sunkumais. Taigi apie meilės reikalus pagalvokite, kai tam ateis laikas, o dabar susitelkite į tai, kas išties perspektyvu.


► Klausimas

Laba diena. Ši vasara labai svarbi visiems abiturientams dėl pasirinkimo, kur stoti. Nė neįsivaizduoju, kur galėčiau save tinkamai realizuoti, kurioje srityje sulaukčiau pasisekimo. Vis dėlto juk tai svarbus sprendimas. Labai prašau jūsų patarimo, ką man tiktų studijuoti, kokiame darbe galėčiau atrasti save. Esu gimusi 199X XX XX (maždaug 7.15 val. ryte).

Atsakymas

Esate tas žmogus, kuris gali dirbti du darbus vienu metu. Gyvenime dažniausiai dirbsite dviejuose darbuose arba, dirbdama pagrindinį darbą, turėsite dar ir papildomos veiklos. Jums tinka bankininkystė, finansų sritis. Tiktų notaro, psichologo, gydytojos, teisininkės profesijos, veikla, susijusi su valstybės ar jėgos struktūromis. Taip pat darbas su meno kūriniais ar rašymu. Nepatarčiau rinktis pedagogikos ar fizinių darbų, pavyzdžiui, kulinarijos, statybų, ūkininkavimo...


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria astrotarologė Lana Kutkytė.

Norime įspėti, jog dėl didelio Jūsų susidomėjimo bei specialistės darbo krūvio atsakymų teks palaukti. Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį portale Ji24.lt. Klauskite rašydami adresu ji24.lt@zlg.lt.

O jei reikalas skubus, registracija astrotarologės L. Kutkytės konsultacijai Vilniuje ir Kaune  telefonu +370 696 08147.

Skaitykite daugiau