Astronautę įkūnijusi Anne Hathaway vilkėdama skafandrą jautėsi lyg vaikas per Heloviną

Anne Hathaway filme „Tarp žvaigždžių“ / „ACME Film“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-28 15:24
Los Andžele specialios premjeros metu buvo pristatytas naujasis fantastikos filmų meistro Christopherio Nolano darbas „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“). Juostoje, kurios scenarijus iki šiol buvo kruopščiai slepiamas, pasirodė tokie žinomi aktoriai kaip Matthew McConaughey, Anne Hathaway ir Jessica Chastain. Anne Hathaway paatviravo, kad jos herojei didžiąją dalį laiko tenka leisti kosmose, vilkint įspūdingą 18 kilogramų sveriantį skafandrą.

Pasak 31-erių amerikiečių aktorės, šis jos sceninis kostiumas jai priminė populiariosios amerikietiškos Vaiduoklių šventės – Helovino – apdarą.

„Kai pirmą dieną atėjau į „Tarp žvaigždžių“ filmavimo aikštelę, man tiesiog akys išlipo ant kaktos! O kai užsivilkau skafandrą, pasijutau išties nerealiai“, – sakė ji.

Anne Hathaway pridūrė, kad filmo „Tarp žvaigždžių“ astronautės apranga – iki šiol jai labiausiai patikęs filmavimų metu vilkėtas kostiumas.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

„Esu vilkėjusi nuostabių kostiumų, įskaitant Moters-katės Christopherio Nolano filme „Tamsos riterio sugrįžimas“. Tačiau šis skafandras buvo neprilygstamas – pasijutau tarsi vaikas per Heloviną!“ – šypsojosi ji.

Tiek Anne Hathaway, tiek Matthew McConaughey filme įkūnijo astronautus ir tyrinėtojus, iškeliavusius ieškoti planetos, kuri galėtų tapti naujaisiais žmonijos namais, mat Žemė buvo nusiaubta bado.

Kuriant beprecedentę kelionę per erdvę ir laiką, ypač daug remtasi mokslininkų pasiekimais ir hipotezėmis, tad Anne Hathaway juokavo kartais pasijusdavusi „moksliukų filme“.

„Mokslo faktų pastiprinimas leido mums dar tikroviškiau pateikti istoriją ir patiems patikėti, kad ji įmanoma“, – sakė ji.

Nemažai dėmesio filme „Tarp žvaigždžių“ skirta ir asmeninėms erdvėlaivyje esančių žmonių istorijoms.

„Viena vertus, tai – įspūdinga kelionė į tolimas orbitas, kurių nesame niekuomet pasiekę, bet tuo pačiu – tai intymus herojų pasakojimas. Ironiška tai, kad pagal siužeto tėkmę sutampa – kuo daugiau mokslinės fantastikos elementų, tuo asmeniškesni personažų išgyvenimai“, – Matthew McConaughey citavo „People“.

Jis taip pat pasidžiaugė, kad jo ir Anne Hathaway vilkėti skafandrai buvo gerokai lengvesni nei tikrieji, kuriuos vilki astronautai.

„Mūsiškiai kostiumai sverė tik 18 kg, o realiame gyvenime astronautams tenka apsivilkti daugiau kaip 45 kg sveriančius skafandrus. Mums buvo gerokai lengviau judėti, manevruoti, žinoma, negalėjome nei bėgti, nei aukštai pašokti. Daugiausia emocijų išreikšti galėjome tik veido mimika. Sudėtingiausia buvo filmuotis ant ledyno Islandijoje, kur turėjome išstovėti pučiant 22,3 m/s vėjui“, – prisiminė vyras.

Stebinanti Christopherio Nolano kosminė odisėja „Tarp žvaigždžių“ Lietuvą pasieks lapkričio 7 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai