Astrologinė vaistinėlė, arba kokie augalai tinkamiausi jūsų Zodiako ženklui

Zodiako ratas / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-11 19:30
Kiekvieną Zodiako ženklą globoja tam tikra planeta. Kiekvienai jų priskiriamas ir tam tikras augalas, nemažai galintis padėti savo globojamo ženklo atstovui jaustis geriau, žvaliau, o gal net ir pasveikti.

Skorpionas ir Avinas – Marso išrinktieji

Marsas valdo rūgštų ir kartų skonį, aštrų kvapą ir spygliuotus augalus. Jo globojamų ženklų atstovams labai tinka nuolat vartoti bazilikus. Šios kvapnios žolelės tinka ne tik patiekalams gardinti, bet ir gerina virškinimą, malšina pilvo pūtimą. Sergantiesiems širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis Avinams ir Skorpionams patartina vartoti ir gudobelės vaisius, kurie stiprina širdį, reguliuoja širdies ritmą, mažina kraujospūdį. Šiems aktyviems žmonėms jėgas pavasarį susigrąžinti padės stiprinanti dilgėlių arbata.

Skorpiono ženklą veikia ir Plutonas – planeta, kuri globoja žydinčius, aromatingus ir kartu pavojingus, jei netinkamai vartojami, augalus. Tai apyniai, pelynai, durnaropės, česnakai, aguonos.

Veneros globojami augalai nepaprastai gražiai žydi ir skleidžia subtilų aromatą. Tai rožės, lelijos, vilkdalgiai.

Jautį ir Svarstykles globoja Venera

Šiuos du ženklus valdo Venera. Jos globojami augalai nepaprastai gražiai žydi ir skleidžia subtilų aromatą. Tai rožės, lelijos, vilkdalgiai. Jaučiams rekomenduojamos ir melisos, mirtos, šalavijai (ypač susirgus angina, kuri neretai vargina šio ženklo atstovus), ugniažolės, senos lapai. Pervargusioms Svarstyklėms daugiau jėgų suteiks trispalvės našlaitės, takažolės, šalpusniai. Pastaroji gėlelė tinka abiejų šių ženklų atstovams susirgus peršalimo ligomis, lengvina atsikosėjimą, malšina uždegimą ir dezinfekuoja.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Dvyniai ir Mergelė – Merkurijaus valdžioje

Šių ženklų atstovus globoja Merkurijus, skatinantis greitai mąstyti, mokantis apsukrumo, derybų meno ir panašių dalykų. Kad ir kokie gudragalviai būtų šių ženklų atstovai, pervargę jie nebesusitvarko su savimi, tampa itin išsiblaškę, todėl jiems nusiraminti padės valerijonai, dėl įtampos sutrikusiam virškinimui atsigauti pagelbės vaistinės ramunės, imunitetą sustiprins saldymedžiai, šeivamedžiai, nuramins levandos. Dvyniams ypač naudingi ir anyžiai.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Vėžys – Mėnulio numylėtinis

Mėnulis šio ženklo atstovus apdovanojo itin dideliu jautrumu ir... kartu su tuo susijusiais negalavimais. Mėnulio augalai auga greta vandens ar net pačiame vandenyje. Jų mėsingi lapai, storos šaknys, dažniausiai jie bekvapiai arba atvirkščiai – skleidžia itin stiprų kvapą. Alavijai padės tiems Vėžiams, kuriems labai sunku atsilaikyti prieš stipraus charakterio žmones. Taip pat šis augalas padės tuo atveju, jei dažnai sergate, nes sustiprins jūsų energiją. Vėžiams reikėtų auginti šį augalą namuose ant palangės kaip apsaugą, kad prireikus galėtų bet kada atiduoti jam savo liūdesį ir kitas neigiamas emocijas, o iš jo pasisemtų stiprybės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gydomosios ir mistinės sidabro galios

Liūtas – Saulės ženklas

Šiam Saulės globojamam ženklui kaip Saulės reikia kitų dėmesio, jiems patinka būti matomiems ir giriamiems. Ir vaistažolės jiems tinka tos, kurios labiausiai susijusios su Saule: arnikos, jonažolės, bitkrėslės. Visos jos žydi geltonai ir primena Saulę. Liūtų organas širdis, o arnikos stimuliuoja širdies veiklą, plečia kraujagysles, tonizuojamai veikia nervų sistemą. Jonažolė ramina nervus, skatina žaizdas gyti, tinka sutrikus virškinimui, esant skrandžio opaligei.

Šaulys – Jupiterio globotinis

Šio ženklo atstovams geriausia būtų rinktis Jupiterio globojamus vaistinius augalus. Pavyzdžiui, pavasarį, patartina gerti beržų lapelių ir pumpurų arbatą. Tinka ir šermukšniai, medetkos, rugiagėlės, mairūnai. Jaunų serbentų lapeliai ir pumpurai Šauliams tinka esant inkstų ir šlapimo takų uždegimams, taip pat reumatui, sąnarių uždegimams. Šauliui svarbu pavasarį valyti organizmą, tad visi šie augalai padės tai padaryti.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Ožiaragį ir Vandenį saugo Saturnas

Ožiaragio ir Vandenio ženklus globoja rūstusis Saturnas, kuris gyvenime daugiau moko, nei apdovanoja. Jo augalai – pušys, ąžuolai, kaštonai, ajerai, petražolės. Kita Vandenio planeta – Uranas, todėl šio ženklo atstovams tinka su šia planeta siejami augalai: varnalėšos, mėlynės, krapai. Štai sirgdami viršutinių kvėpavimo takų ligomis vartokite pušų pumpurų nuovirą, kuris padeda atsikosėti, pušų vonios ramina nervus. Ąžuolo žievės nuoviru skalaujama gerklė esant uždegimui. Petražolių užpilai skatina šlapimo išsiskyrimą.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Žuvis valdo Neptūnas

Ši ženklаs yra paskutinis Zodiako rate, todėl apdovanotas didžiausia išmintimi ir intuicija, kurią itin skatina Neptūno planeta. Ji susijusi su tokiais augalais kaip neužmirštuolės ir našlaitės. Taip pat Žuvims tinka ir žemuogės bei liepos. Žemuogių lapeliai liaudies medicinoje vartojami sergant podagra, norint pastiprinti organizmą, sergant mažakraujyste. Liepų žiedų nuoviras ramina, varo šlapimą, skatina prakaitavimą, mažina karščiavimą.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama