Astrologės Lanos Kutkytės spalio sėkmės kalendorius

Šoliuojantys žirgai. / Fotolia nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-09-30 21:00
Susipažinkite su astrologės Lanos Kutkytės specialiai Ji24.lt sudarytu spalio mėnesio sėkmės kalendoriumi, kuriame rasite paaiškinimų, ką tą dieną geriau daryti, o ko – vengti.

1 savaitė

Spalio 1 d.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Šią dieną verta skirti ne tik aktyviam darbui, bet ir sveikatai stiprinti. Atkreipkite dėmesį į praktiškus gyvenimo reikalus, tokius kaip fizinis kūnas, išvaizda, pinigai, darbas, maistas. Pagalvokite: ko trūksta, kad jūsų gyvenimas taptų toks, kokio jums norisi, ir nuskubėdami pradėkite to siekti. Tuo labiau, kad ši diena leidžia nesunkiai pamatyti savo problemas ir sužinoti, ką daryti, kad šių problemų nebeliktų. Tiesiog stebėkite ir įsiklausykite į ateinančius ženklus iki 21 d.

Spalio 2 d.

Geriausia būtų ignoruoti savo šios dienos idėjas, o tuo labiau jų nepiršti kitiems. Į pasiūlymus, atėjusius iš kitų žmonių, taip pat reikėtų žvelgti atsargiai, kadangi lengva bus įsipainioti į pavojingas situacijas. Nepasirašinėkite jokių sutarčių ir nieko nežadėkite, tiesiog tvakykite įprastus darbus ir skirkite daugiau laiko poilsiui.

Spalio 3 d.

Būkite atsargūs už vairo, pokalbiuose, tvarkydami dokumentus ar dirbdami su technika. Susilaikykite nuo apkalbų, tuščiažodžiavimo, situacijų aiškinimosi, diskusijų, nors kaip tik tai ir gali šiandien itin traukti. Pabūkite ramybėje, kuo mažiau kalbėkite ar susirašinėkite, nes per tai gali ateiti nesusipratimai. Nei šiandien, nei rytoj nepatartina pirkti jokios technikos.

Spalio 4 d.

Iki 10.30 val. susilaikykite nuo ginčų, skubėjimo, nebūtinų pokalbių ar susitikimų, būkite atidesni už vairo bei tvarkydami dokumentus. Nuo 10.30 val. laukia harmoningas laikas, tinkamas tiek smulkiems darbams, tiek ir poilsiui. Puikus metas aplankyti seniai matytus giminaičius arba imtis aktyvaus būsto tvarkymo ar remonto.

Taip pat skaitykite: 11 priežasčių, kodėl jaučiamės nuolatos pavargę


2 savaitė

Spalio 5 d.

Geriausia seksis tiems, kurių darbas leidžia veikti ramiai, neskubant, tarsi plaukiant pasroviui. Nuo 13 iki 15 val. verčiau netvarkyti jokių svarbių reikalų ir vengti veiklos ar pramogų, susijusiu su technika ar internetu. Tai tinkamas metas apsilankyti knygyne ar bibliotekoje – galite atrasti būtent jums aktualią informaciją. Taip pat tai palanki diena pirkti drabužius ar aksesuarus.

Spalio 6 d.

Šioje dienoje gali būti sudėtingų, nemalonių ir net agresyvių situacijų, tad protingiau būtų laiką leisti tik jums saugioje aplinkoje. Išties svarbius reikalus atidėkite kitam kartui bei verčiau atsisakykite linksmybių ar santykių aiškinimosi tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime.

Spalio 7 d.

Nevenkite pasakyti aplinkiniams pelnytą komplimentą ir dažniau nusišypsoti – taip pasieksite žymiai daugiau nei manote. Pasistenkite ne tik tinkamai elgtis, bet ir tinkamai atrodyti. Jeigu pasitikite savimi ir nebijote aplinkinių dėmesio, tuomet galite būti ypač sėkmingi. Tai puiki diena ne tik aktyviam darbui, kūrybai, gražiems renginiams, sportui, bet ir meilei, romantiškiems pasimatymams.

Spalio 8 d.

Norint pajusti ir tinkamai išnaudoti šios dienos energijas, svarbu neužsidaryti nuo pasaulio, bendrauti, džiaugtis ne tik savo, bet ir kitų laimės akimirkomis. Pasistenkite kuo daugiau nuveikti bei išmokti – tai produktyvi diena, tinkama mokslui, darbui, svarbiems susitikimams, meilei. Dienos efektyvumas lydės iki 20.50 val.

Spalio 9 d.

Svarbu būti dėmesingiems ir įsiklausyti į šios dienos situacijas, prieš įsitraukiant į nereikalingas diskusijas ar skubant veikti – reaguokite ramiai ir venkite rimtų sprendimų, nes vėliau gali tekti viską keisti, daryti iš naujo. Skirkite dieną smulkiems darbams, savo fizinio kūno sveikatai, maitinimuisi, švarai ir tvarkai. Tai gana „tuščia“ diena, tad ir didelių darbų verčiau neplanuoti.

Spalio 10 d.

Pats metas atkreipti dėmesį į savo gyvenimo būdą, pasirūpinti sveikatos palaikymu, pasidomėti įvairiomis profilaktinėmis priemonėmis, homeopatiniais gydymo būdais, sportu bei kitais panašiais dalykais, kurie galėtų pagerinti jūsų sveikatos būklę.

Spalio 11 d.

Laikas iki 11.45 val. nėra efektyvus, tad nieko sudėtingo neverta planuoti, nes tektų patirti nemažai sunkumų. Ypač svarbu visą dieną stengtis neprovokuoti ginčų su savo darbo arba meilės partneriu bei pasistengti nieko brangaus nepirkti, neskolinti ir nesiskolinti pinigų.

Taip pat skaitykite: Save išgydžiusios kūno psichoterapeutės Rasos Mažionienės patarimai: kokios emocijos sukelia kokias ligas


3 savaitė

Spalio 12 d.

Viena iš sudėtingiausių dienų spalio mėnesį. Nieko naujo nevertėtų pradėti, kadangi po kiek laiko teks įsitikinti, kad tai tik tuščias laiko ir energijos švaistymas. Būtinas atidumas bendraujant bei dirbant, kadangi lengva bus suklysti jums netikėtuose situacijose.

Spalio 13 d.

Jaunaties diena – tai reiškia, jog turite puikią galimybę nukreipti savo gyvenimą tenkinančia kryptimi. Ypatinga dėmesį vertėtų skirti partnerystei, santuokai, bendradarbiavimui, savo išvaizdai. Pasisaugokite negatyvių minčių, netikėjimo, abejonių savo jėgomis, kitaip panašios nuotaikos turės tendenciją vis kartotis ateityje.

Spalio 14 d.

Šiandien nesiformuos jokių nepalankių planetų konfigūracijų, tad diena nusimato gana harmoninga. Ypač puikus metas laukia 9.10–11.10 val. bei 14.25–16.25val. Tiesa, diena nėra tinkama grožio procedūroms, stiliaus pokyčiams, pirkiniams ar šventėms, bet ypač puikiai seksis sportuoti, dirbti darbus, reikalaujančius drąsos, energingumo bei atrasti savęs pažinimo įrankį, jums tinkančią techniką skirta dvasiniam vystymuisi.

Spalio 15 d.

Viena iš harmoningiausių spalio mėnesio dienų, suteikianti daugiau laisvės veikti taip, kaip norisi. Lengviau nei įprastai bus pasiryžti veiksmams, kurie reikalauja didžiulio ryžto ir aistros. Svarbu rasti laiko meditacijai, apmąstymams apie tai, kaip atrasti harmoniją su pačiu savimi ir savo aplinka, kaip praturtinti savo būtį.

Spalio 16 d.

Laikas tarp 10.20 ir 12.20 val. nėra efektyvus svarbiems darbams tvarkyti, nors visa ši diena nusimato gana sėkminga ir palanki, ypač tiems, kurie iš prigimties yra valingi ir energingi. Galima pradėti naujus projektus, jie turės daugiau galimybių sėkmingai plėstis. Nuo 12.20 val. vaisingas metas tiems, kurie planuoja kelionę ar nori užmegzti ryšį su užsieniečiais.

Spalio 17 d.

Viena iš sudėtingiausių mėnesio dienų, tad pasisaugokite konfliktų, sukčiavimo, įsivėlimo į nešvarias intrigas. Šiandien geriau netvarkyti jokių dokumentų, vengti nebūtinų kontaktų, nedalyvauti socialinių tinklų gyvenime, atsirinkti link jūsų ateinančią informaciją ir išlaikyti dėmesingumą keliuose. Nieko nežadėkite ir neapkalbinėkite aplinkinių. Norėdami padidinti galimybę šią dieną praleisti be didesnių problemų, būkite su gerai pažįstamais ir geranoriškais žmonėmis.

Spalio 18 d.

Iki 16 val. vis dar gali pasitaikyti ūmių žodinių ginčų ar smulkių avarijų, tad šiandien, kaip ir vakar, patartina išlaikyti atsargumą ir gerai apgalvoti savo žodžius bei veiksmus. Diena gali praeiti gana sklandžiai, tačiau su sąlyga, kad neįsivelsite į jokias apkalbas, diskusijas ar manipuliacijas. Tiesiog ramiai dirbkite savo darbus ir netuščiažodžiaukite.

Taip pat skaitykite: 5 dienų dieta norintiems greito rezultato


4 savaitė

Spalio 19 d.

Atsakomybė, darbštumas, susikaupimas, disciplina – tai reikalingiausios šios dienos savybės. Rimtuoliai ir darbštuoliai šiandien bus labiausiai vertinami ir gerbiami. Dienos fonas gana šaltas ir griežtas, tad romantiškai meilei jis nėra tinkamas. Jeigu reikėtų skirti svarbų susitikimą, tuomet tam palankiausias metas nusimato 14.40–16.40val.

Spalio 20 d.

Visus svarbiausius reikalus suskubkite sutvarkyti iki 14.40 val., nes vėliau gali vyrauti nepaaiškinamas liūdesys, iliuzijos, nerimas, nesusipratimai. Vakarą saugiau praleisti namuose, ypač nuo 22.30 val. Į šios nakties sapnus pasistenkite reaguoti ramiai – šiąnakt jie veikiau jums parodo vidines baimės, problemas, o ne ateities įvykius.

Spalio 21 d.

Iki 15.15 val. tvarkykite smulkius, kasdienius reikalus, nedarykite rimtų sprendimų ir apribokite nebūtinus kontaktus. Nuo 15.15 val. dienos fonas leis veikti be didelių apribojimų. Puikus laikas reikalingos ir teisingos informacijos paieškoms.

Spalio 22 d.

Kuo daugiau vidinės laisvės savyje turite, tuo sėkmingiau galėsite veikti. Ypatingai svarbu dirbti kartu su kitais žmonėmis, nes tai kolektyvinės veiklos metas, tad vienišiams gali būti sunkiau. Kolegos ir draugai yra jūsų sėkmės garantas, jie padės realizuoti net ir keisčiausias idėjas.

Spalio 23 d.

Susitelkite į išties svarbius darbus, nešvaistykite šios dienos energijos nereikšmingiems dalykams. Jeigu tik panorėsite, galėsite gerokai pajudėti pirmyn jums aktualioje situacijoje. Nuo 16.20 val. svarbu geranoriškai padėti arba morališkai paremti tuos, kurie turi sunkumų. Visgi vakarą verčiau praleisti namuose ir atsisakyti tuščių linksmybių.

Spalio 24 d.

Nuo 7.30 iki 10.40 val. nebandykite viršininko ar savo antrosios pusės kantrybės ir neaiškinkite jiems, ką ir kaip jie turėtų daryti, – tai gali sukelti negatyvių emocijų bangą. Apskritai bet koks kovingumas ar valdingumas bus sunkiai toleruojamas, tad tiesiog ramiai, taikiai ir neskubėdami tvarkykite savo reikalus – taip nuveiksite daugiau nei verždamiesi į priekį.

Spalio 25 d.

Dinamiška diena, palanki aistringiems ir drąsiems žmonėms, kurie nebijo imtis net ir sunkiausių darbų. Vienaip ar kitaip kiekvienas bus kažkuo apdovanotas, kadangi šiandien susijungia Venera („Mažoji Laimė“) ir Jupiteris („Didžioji Laimė“). Taigi, kiekvienam bus atseikėta pagal jo karminį tūrį.

Taip pat skaitykite: Santykių ekspertai Mažuoliai pataria. Kaip išsakyti vyrui savo norus ir poreikius?


5 savaitė

Spalio 26 d.

Nors šiandien ir gali kilti nesklandumų su technika, tačiau iki 16.40 val. galima nuveikti nemažai darbų. Vis dėlto bet kokie šios dienos veiksmai bus palaikomi, tik jeigu jie nėra egoistiški. Manipuliacijos, įvairios avantiūros gali ypač skaudžiai atsiliepti ateityje. Nuo 16.40 val. venkite rizikingų situacijų bei impulsyvumo.

Spalio 27 d.

Dienoje gali būti nemažai konfliktų, nesusipratimų, tad pasistenkite kuo ramiau reaguoti į aplinkinių priekabiavimą. Neprovokuokite ginčų, ypač nuo 13 iki 15 val. – tai ypač „aštrus“ dienos laikas. Nuo 17.20 val. dienos fonas pasikeis, nurims, atsiras daugiau stabilumo, ramybės, taikos poreikio.

Spalio 28 d.

Tinkamas metas tiek darbui, tiek asmeniniam gyvenimui. Laikas nuo 8.50 iki 10.50 val. palankus pokalbiams dėl darbo, susitikimams su kolegomis, viršininku ar su jūsų reikalams įtaką turinčiu žmogumi. Nuo 12.20 iki 14.20 val. palanku skirti pasimatymą, apsilankyti grožio salone arba nusipirkti praktiškų daiktų, drabužių.

Spalio 29 d.

Diena labiau tinkama smulkiems, greitai užbaigiamiems ir nesudėtingiems darbams, informacijos paieškai, perdavimui, rašymui, skaitymui, susirašinėjimui. Tarp 13.40 ir 15.40 val. gali būti sunku susikoncentruoti į rimtus darbus, gali užplūsti liūdesys, nerimas, nepasitenkinimas, tad šiuo laiku nedarykite jokių sprendimų, o tiesiog palaukite, kol nuotaika pasikeis. Nuo 18.30 val. vertėtų įsiklausyti į aplinkinių kritiką, ji gali būti ypač teisinga ir jums reikalinga.

Spalio 30 d.

Galite sužinoti atsakymus į jums svarbius klausimus, tad klausykitės ir stebėkite viską, kas su jumis vyksta, kadangi šios dienos ženklai yra stiprūs ir suvokiami lengviau nei įprastai. Tiek komplimentus, tiek kritiką vertėtų priimti lyg likimo dovaną, nes būtent per tai  šiandien Visata kalba su jumis ir parodo, kokios yra jūsų stiprybės ir silpnybės.

Spalio 31 d.

Neįsivelkite į jokias „nešvarias“ situacijas, kurios vėliau gadintų jūsų gyvenimą – tai šiandien bus ypač lengva. Bet kokias idėjas ar pasiūlymus įvertinkite apdairiai, neskubėkite nieko spręsti ir nepasiduokite emocijoms. Sukoncentruokite dėmesį į savo kūno pojūčius ir reikalavimus, kadangi šiandien bus nesunku sužinoti, koks maistas yra žalingas jūsų organizmui.

Taip pat skaitykite: Greitas užkandis – „žydinti“ duona su sūriu ir svogūnų laiškais


Sėkmės kalendorių sudarė astrologė Lana Kutkytė.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai