Astrologės Lanos Kutkytės lapkričio sėkmės kalendorius

Ūsai / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-11-01 09:00
Susipažinkite su astrologės Lanos Kutkytės specialiai Ji24.lt sudarytu lapkričio mėnesio sėkmės kalendoriumi, kuriame rasite paaiškinimų, ką tą dieną geriau nuveikti, o ko – vengti, pasisaugoti.

1 savaitė

Lapkričio 1 d.

Tarp 10–12val. vertėtų neskubėti kažko spręsti, atsargiau vairuoti, bendrauti ar reaguoti į išorinius įvykius. Tai laikas, kuomet dėl smulkmenos gali užvirti rimti konfliktai. Gražiausias metas svarbiausiems darbams – 16.20–18.20 val. Puiku, jei šiandien galite palikti įvairius darbo reikalus ir būti su šeimos nariais. Vėžio ženkle esantis Mėnulis leis pasidžiaugti bendravimu su jais.

Lapkričio 2 d.

Dažnam bus sunku išlaikyti discipliną darbe ar moksluose, nes vis norėsis ramiai atsipalaiduoti, neskubėti, išsikalbėti artimiesiems. Nors darbe bus sunku pasiekti didelių laimėjimų, tačiau dieną neturėtų būti streso ar itin pavojingų situacijų. Laikas nuo 18 iki 20 val. gali atnešti nesusikalbėjimo ar painiavos dokumentuose, tad tuo laiku užsiimkite reikalais, kurie nebūtų susiję su komunikacija.

Lapkričio 3 d.

Viena iš gražiausių mėnesio dienų – tinkama tiek meilei, tiek darbui. Aktyviausieji gali nuveikti išties daug, ypač jei aiškiai žino, ko nori. Šiandien galite lengvai gauti jums reikalingą informaciją, kuri atskleis, kaip pasiekti to, ko norite. Ir žinoma, tai puiki diena pasimatymams, ilgiems pokalbiams su antrąja puse ar pretendentu į šį statusą. Tarp 13.20–15.20val. pabūkite ramybėje ir šiuo laiko tarpu neskirkite svarbių susitikimų.

Lapkričio 4 d.

Nevienareikšmiška diena. Viena vertus, gali būti daug aštrių situacijų, ginčų, nepasitenkinimo kito žmogaus veiksmais. Kita vertus, diena gali puikiai pavykti, jei skirsite ją dvasiniam augimui, meditacijai, ypač, jei stebėsite šios nakties sapnus ir kruopščiai juos analizuosite. Jie gali būti itin informatyvūs, net pranašiški.

Lapkričio 5 d.

Šiandien turėtų būti akcentuojamas darbas ir tiesioginės pareigos. Galite pastebėti, jog jus supa itin rimti ir kritiški žmonės, kuriems vis kažkas neįtinka. Tai normalu, nes kai Mėnulis keliauja per Mergelės ženklą, visi tampa nors šiek tiek labiau darbštūs, smulkmeniški, priekabūs. Ypač susikaupti darbe vertėtų 12.40–14.40 val. Tai įtemptas laikas, tad ypač nepatartina tuo metu skirti svarbių susirinkimų ar pokalbių su viršininkais, o tuo labiau – nebandyti jiems arogantiškai atsikalbinėti – nemalonių pasekmių ilgai laukti neteks.

Lapkričio 6 d.

Viena iš tų dienų, kuomet nuveikiama tiek, kiek paprastai nuveikiama per savaitę. Patartina atsikelti anksčiau ir išnaudoti kiekvieną šios dienos valandą. Ramiam poilsiui galėsite skirti savaitgalį, o šiandien darykite viską, kad tik jūsų gyvenimas taptų dar gražesnis. Tiesa, meilės reikalai gal bus antroje vietoje.

Tai produktyvi diena žemiškiems reikalams spręsti, pasirašyti sutartį, kreiptis dėl patarimo ar pagalbos į autoritetingus žmones, eiti į pokalbius dėl darbo, mokytis, įsigyti reikiamos literatūros, pirkti techniką, užmegzti darbines pažintis bei organizuoti rimtus projektus. Tinkama diena skirti vizitą pas medikus; apžiūra bei diagnozė bus ypač profesionali.

Lapkričio 7 d.

Šiandien geriau klausytis nei kalbėti. Jeigu daug kalbėsite, greičiausiai pasakysite kažką, ko sakyti nevertėtų. Jeigu klausysite, tuomet Visata padės jums rasti kelius, kurie veda gražios meilės bei finansinės gerovės link. Laikas nuo 15 val. iki 17.20 val. nėra efektyvus svarbiems darbams.

Lapkričio 8 d.

Jei šiandien jums darbo diena arba turite dalyvauti socialiniame gyvenime, tuomet pasirūpinkite savo išvaizda, ji šiandien ypač svarbi. Jei planuojate poilsiauti, tai puikus metas pabūti su partneriu. Tačiau svarbu nepulti aiškintis santykių ar kažko reikalauti – tiesiog būkite šalia.

Taip pat skaitykite: Lapkričio mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių


2 savaitė

Lapkričio 9 d.

Norint būti sėkmingais, svarbu būti punktualiems, mandagiems, tinkamai atrodyti bei mokėti gražiai bendrauti net ir su ypač prastai nusiteikusiais žmonėmis. Susilaikykite nuo ryškių emocijų demonstravimo ar noro pasipuikuoti, tuomet galėsite sėkmingai išnaudoti dienos siūlomą potencialą.

Lapkričio 10 d.

Protingiausia būtų nieko naujo nepradėti, o verčiau užbaigti senus darbus, sutvarkyti darbo bei gyvenamąją vietą, išmesti nereikalingus daiktus, paleisti nuoskaudas bei atsikratyti prasto įpročio. Praverstų vandens procedūros, ypač vakare.

Lapkričio 11 d.

Graži, harmoninga diena, žinoma, jei tik patys jos nesugadinsite. Būkite optimistiškai nusiteikę, pasistenkite nesipykti su aplinkiniais ir pasirūpinti savo savijauta. Šiandien 19.48 val. laukia jaunatis Skorpiono ženkle, tad naują ciklą pasitikite be negatyvo ir su nusiteikimu gyventi prasmingą ir įdomu gyvenimą. Jaunatis – tai momentas, kuomet galime ypač stipriai užprogramuoti save sėkmei bei pritraukti norimus dalykus. Taigi, mąstykite tik apie tai, ko norite, o ne apie tai, kas jus erzina.

Lapkričio 12 d.

Laikas nuo 15 val. iki 17.15 val. yra neefektyvus, tad sunkiai pavyktų nuveikti kažką rimto, nebent numatytiems veiksmams buvo pasiruošta iš anksto. Laikas nuo 17.15 val. puikiai tinka susitikimams tiek darbo, tiek meilės sferoje. Tai taip pat puikus metas pasirūpinti savo grožiu, nusipirkti drabužių, kosmetikos, nueiti į grožio saloną.

Lapkričio 13 d.

Dinamiška, darbinga, vaisinga, tačiau sunkiai suvaldoma diena. Sėkmingiausi bus tie, kurie iš prigimties yra ugningi, kupini pasitikėjimo savimi bei nelinkę tinginiauti.  Nuo pat ryto pasistenkite suplanuoti sau rimtus darbus ir negaišti laiko smulkmenoms. Tai taip pat puiki diena romantiškiems pasimatymams. Efektyvi diena pradėti sportuoti, nes vėliau gali būti paprasčiau tęsti.

Lapkričio 14 d.

Jei tai jūsų poilsio diena, tuomet palankiausia būtų poilsiauti energingai, judant ir veikiant kažką konkretaus. Jei ketinate dirbti, tuomet turėkite omenyje, jog šiandien fortūna šypsosi tik tiems, kurie pasitiki savimi, žino savo vertę ir nebijo imtis iniciatyvos. Nuo 21 val. verčiau nepriimkite jokių sprendimų.

Lapkričio 15 d.

Nedalykite tuščių pažadų, nemeluokite ir venkite apkalbų – tai būtų ypač skaudi klaida, kurios pasekmės pasireikštų netrukus. Būkite rimti ir susikaupę ties svarbiais veiksmais. Linksmybėms dieną nėra palanki. Gražiausias metas nusimato 14.20–16.20 val.

Taip pat skaitykite: 10 Janušo Korčako priesakų tėvams


3 savaitė

Lapkričio 16 d.

Rytas gali atnešti stresinių, netikėtų situacijų, aštrių santykių aiškinimosi ar smulkių avarinių situacijų, tad iki 11.10 val. būkite susikaupę. Likusi dienos dalis nusimato išties graži, palanki produktyviam darbui, susitikimams, pokalbiams su autoritetingais žmonėmis, ypač 12.50–14.50 val.

Lapkričio 17 d.

Protinga būtų nieko nepirkti, neskolinti ir nesiskolinti pinigų ar brangių daiktų. Taip pat svarbu susilaikyti nuo eksperimentų su savo išvaizda bei nesiaiškinti santykių su aplinkiniais. Jeigu šiandien užplūstų noras įgyvendinti kokį nors savo troškimą ar sukontaktuoti su žmogumi, su kuriuo retai bendraujate arba nesutariate, pasistenkite susilaikyti.

Lapkričio 18 d.

Šiandien melo kojos ypač trumpos, tad arba kalbėkite tik tiesą, arba nekalbėkite visai. Puiki diena draugystei, bendravimui su bendraminčiais, kolegomis, ypač tam puikus laikas 15–17 val. Po pietų gali aplankyti gilios įžvalgos, suvokimai apie tolimesnį savo kelią, galimai užplūs naujų idėjų banga.

Lapkričio 19 d.

Pasistenkite nieko sudėtingo šiai dienai neplanuoti. Laikas tarp 9.20 val. ir 11.20 val. gali atnešti problemų, susijusių su komunikacija. Svarbiausius dienos veiksmus geriausia būtų atlikti 11.20–13.20 val.

Lapkričio 20 d.

Iki 13.50 val. situacijose gali būti daug iliuzijų, kuomet viskas gali atrodyti ne taip, kaip yra iš tikrųjų, tad lengva bus suklysti ten, kur net nesitikėjote. Nuo 13.50 val. prasidės gražiausias ir harmoningiausias dienos laikas, ypač palankus kūrybai, meilei bei savo asmenybės vystymui.

Lapkričio 21 d.

Jeigu planuojate ką nors pirkti, tuomet verčiau gerai apgalvokite visus su tuo susijusius niuansus. Taip pat atsargiai reikėtų elgtis meilės reikaluose ir nereaguoti į įvykius pernelyg aštriai, skubotai ir valdingai. Jei sugebėsite „paleisti“ situaciją ir nenorėsite visko sukontroliuoti ir supainioti taip, kad jums būtų naudinga, diena praeis puikiai.

Lapkričio 22 d.

Šiandien galios taisyklė: „Būk stiprus arba traukis iš kelio“. Sudėtingiausia gali būti minkšto, nuolankaus ir ramaus charakterio žmonėms, kadangi aplinkoje dominuos dinamiškos, vyriškos energijos, reikalaujančios aktyvių veiksmų, aštrios logikos ir šaltų nervų. Emocingiems ir jautriems žmonės, šią dieną patartina skirti poilsiui arba ramiai, savarankiškai kūrybai. Užtat tai produktyvi diena verslininkams arba siekiantiems tokiais tapti.

Taip pat skaitykite: Alkoholizmo testas: sužinokite, ar ne per daug piktnaudžiaujate alkoholiu


4 savaitė

Lapkričio 23 d.

Jeigu šiandien jūsų prašytų pagalbos, patarimo ar tiesiog bendravimo, pasistenkite padaryti viską, ką galite, kad pasitarnautumėte. Geranoriškumas, dosnumas ir nuolankumas – didžiausios šios dienos dorybės. Laikas tarp 16.30 val ir 18.30 val. nėra efektyvus sunkiuose darbuose, tad bus sunkiau produktyviai dirbti. Vakaras nuo 18.30 val. puikus tiek ramiam ir konkrečiam darbui, tiek ir meilei. Galite pajusti norą persivalgyti, tačiau reikėtų turėti omenyje, jog jei šiam norui pasiduosite, panašios situacijos gali vis dažniau pasikartoti ir ateityje.

Lapkričio 24 d.

Viena iš gražiausių ir produktyviausių dienų. Dauguma nenorės skubėti, veiks ramiai, apgalvotai, tačiau vis tiek nuveiks daug. Ypač palanku dieną skirti žemiškiems reikalams tvarkyti. Tinkamas metas pasikalbėti su viršininku apie naujas darbo sąlygas bei gerą atlygį.

Lapkričio 25 d.

Dienoje gali būti visko, tad pasiruoškite tiek malonioms, tiek ir sudėtingoms situacijoms. Jeigu galite, svarbiausius darbus nudirbkite iki 16.20 val. Antroji dienos pusė galimai atneš aštrių nesusikalbėjimų, agresyvių situacijų ir nepasitenkinimo. Vakarą verčiau praleisti namuose bei vengti nereikalingų pokalbių.

Lapkričio 26 d.

Užsiimkite paprastais, smulkiais darbais ir atlikite juos atidžiai. Jeigu vairuojate, verčiau neskubėkite kelyje, laikykitės taisyklių ir nerizikuokite – ši diena tikrai nėra iš lengvųjų, tad neprisikurkite papildomų problemų. Diena nėra palanki susitikimams, rimtiems pokalbiams ar darbui su technika. Vakaras nuo 17 val. palengvins dienos foną, atsiras daugiau ramybės, atslūgs irzlumas.

Lapkričio 27 d.

Geriausia skirti dieną darbams, kurie yra nenuobodūs, greitai užbaigiami bei leidžia veikti laisvai. Puiku, jeigu jūsų darbas susijęs su rašymu, bendravimu, prekyba, reklama, mokymu, vertimu, vairavimu ar kompiuteriais. Produktyvi diena mokslams – per trumpą laiką gebėsite įsisavinti didžiulį informacijos kiekį.

Lapkričio 28 d.

8.40–10.40 val. romantiškas laiko tarpas, palankus kūrybai, meilei ar meditacijai, tačiau gali trukdyti susikaupti konkretiems darbams. Tarp 12.30–14.30 val. pasistenkite nevairuoti ir nesiaiškinti santykių, ypač darbe.

Lapkričio 29 d.

Protingiausia būtų dieną skirti poilsiui. Jei visgi tektų dirbti, dienotvarkę pasistenkite suplanuoti taip, kad darbus pabaigtumėte iki 20.00 val. Vaisingiausias dienos laikas svarbiems darbams 9.00–11.00 val.

Lapkričio 30 d.

Jeigu šiandien jums šautų į galvą įdomi idėja arba kas nors tokią pasiūlytų, gerai pamąstykite prieš ištariant „taip“, nes maža tikimybė, jog idėja gera. Labiau panašu į tai, jog galite tiesiog įsivelti į nereikalingą nuotykį, kuris atneš tik problemų. Tiesiog skirkite dieną įprastiems darbams, o vakarą nuo 21.00 val. – savo mylimiesiems.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai