Astrologės Lanos Kutkytės gruodžio kalendorius: sėkmingiausios mėnesio dienos

Sniego senis / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-11-30 19:00
Susipažinkite su astrologės Lanos Kutkytės specialiai Ji24.lt sudarytu gruodžio mėnesio sėkmės kalendoriumi, kuriame rasite paaiškinimų, ką tą dieną geriau nuveikti, o ko – vengti, pasisaugoti.

1 savaitė

Gruodžio 1 d.

Jei klausysitės savo vidaus balso, aiškiai suvoksite, ką ir kada turite daryti, kad gautumėte norimus dalykus. Ši diena padovanos netikėtų suvokimų, įžvalgų ir vaisingų idėjų ateičiai. Vis dėlto veikti dar neskubėkite – suplanuokite ir apmąstykite tolimesnius žingsnius, sukurkite sau aiškią strategiją.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Kaip išmokti išspręsti kankinančią situaciją ir atsikratyti nerimo

Laikas nuo 8.40 iki 11.30 val. ypač palankus svarbiems susitikimams ir pokalbiams. Bendravime nevenkite nuoširdžių komplimentų ir šypsenos, nes kuo šilčiau ir džiugiau šiandien elgsitės su aplinkiniais, tuo labiau ir patys būsite mylimi ir priimti.

Gruodžio 2 d.

Diena suteiks palankias sąlygas harmoningam darbui su kolegomis. Net jeigu gebėjimas bendradarbiauti nėra jums būdingas charakterio bruožas, šiandien lengviau nei įprastai pavyks rasti bendrą kalbą su kitais.

Laikas nuo 10.10 iki 12.10 val. nėra efektyvus svarbiems darbams. Nuo 12.10 val. – ypatingai produktyvus metas konkretiems darbams bei dalykiniam bendravimui žodiniu arba rašytiniu būdu. Romantikai ši dieną nėra labai palanki.

Gruodžio 3 d.

Laikas nuo 8.40 iki 10.40 val. nusimato gana konfliktiškas, tačiau po jo galima drąsiai planuoti darbus, kurie reikalauja kruopštumo, kantrybės ir disciplinos. Tai išties produktyvi ir rimtiems darbams tinkama diena, tad jei tik norėsite, galėsite pagaliau sutvarkyti tuos reikalus, kurie atrodo sunkiai įveikiami. Tinkama diena kreiptis į medikus – jų darbas bus itin kruopštus, o rezultatai tikslūs. Taip pat palankus laikas pirkti knygas bei eiti į pokalbį dėl darbo.

Gruodžio 4 d.

Gali būti sunku išvengti konfliktų, kadangi bet koks neatsargus žodis gali tapti ginčo priežastimi. Kai kurie žmonės gali bandyti tarsi per prievartą primesti jums savo nuomonę, tačiau svarbu gebėti reaguoti kuo ramiau, ypač bendraujant su viršininku. Gali būti sudėtinga tinkamai sutvarkyti dokumentus. Taip pat ypač svarbu atidžiai tikrinti informaciją, kurią skleidžiate bei patys gaunate – atrasti tikrąją tiesą gali būti nelengva.

Gruodžio 5 d.

Bendradarbiavimo, kompromiso paieškų, sutarčių pasirašymo bei rimtos partnerystės diena. Jei jūsų interesai yra nukreipti tik į savo poreikių tenkinimą, tuomet tiek šiandien, tiek ir rytoj bus sunku pasiekti kažko reikšmingo. Verta skirti kuo daugiau dėmesio kitiems ir prisiderinti prie aplinkinių. Vakare, ypač nuo 21 val., pasistenkite susilaikyti nuo priekaištų ir pašaipios kritikos savo partnerio atžvilgiu bei neskubėkite daryti jokių sprendimų santykiuose.

Gruodžio 6 d.

Avaringa diena, tad svarbu ypač atsargiai vairuoti bei dirbti su technika. Skirkite dieną gražiam bendravimui su savo antrąja puse arba gilinkitės į jums aktualią informaciją. Būtų protingiausia šią dieną, ypač vakarą, praleisti ramioje aplinkoje bei atsisakyti linksmybių.

 

2 savaitė

Gruodžio 7 d.

Laikas nuo 11.30 iki 13.30 val. nėra efektyvus sunkiems ir svarbiems reikalams tvarkyti. Iš esmės visą dieną gali atrodyti tarsi „tuščia“, gali sunkiai sektis kažką padaryti konkrečiai ir iki galo, tad verčiau skirti daugiau laiko savęs pažinimui, buvimui vidinėje ir išorinėje tyloje. Kuo mažiau kalbėsite, tuo mažiau problemų turėsite.

Gruodžio 8 d.

Nepažeisdami pusiausvyros tarp darbo ir poilsio režimo, galėsite šią dieną praleisti harmoningai, be jokių netikėtumų. Tai ramus laikas, ypači  palankus menininkams, meno terapijos atstovams. Taip pat žymiai lengviau seksis užsiimti įvairiomis dvasinėmis praktikomis, gilintis į dvasinę literatūrą, sapnų bei ženklų kalbą. Itin stipriai veiks vizualizacijos metodas.

Gruodžio 9 d.

Nėra palankus metas pradėti kažką naujo socialiniame gyvenime, tačiau tai palanki diena pažvelgti, kas slepiasi jūsų vidiniame pasaulyje. Jei tik įsiklausysite į savo intuicijos balsą bei sutiksite paleisti norą kontroliuoti situaciją – rasite naujus kelius, suvoksite naujas galimybes, kuriomis pasinaudosite ateityje. Tai dvasinio apsivalymo metas, kuomet galėsite išsilaisvinti iš vis pasikartojančių sunkumų.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Poros suderinamumas: kaip astrologija gali padėti išsirinkti tinkamą partnerį

Gruodžio 10 d.

Jei sugalvosite pradėti naują darbą, nenustebkite jei pasijusite tarsi įkalinti ribojančiose aplinkybėse. Tiesiog ši dieną neturi pakankamai jėgos, kad palaikytų naujų darbų pradžią, tad savo sumanymus atidėkite kitai savaitei.  Puikus laikas užsiimti organizmo valymo procedūromis, pasninkauti, atsikratyti senų daiktų bei užbaigti nemalonią situaciją ar santykius.

Gruodžio 11 d.

Jaunaties diena. Iki 12.28 val. pagalvokite, galbūt liko kažkoks prisirišimas ar nuoskaudos, kurias norėtumėte paleisti ir jaunatį pasitikti su naujomis viltimis ir šviesiomis mintimis. 12.28 val. pozityviai galvokite apie savo gražią ateitį, įsivaizduokite, kaip realizuojasi norai bei atsiskleidžia jūsų ryški asmenybė. Juk jaunatis yra toji diena, kuomet itin stipriai užsitvirtina jūsų mintys, žodžiai ir veiksmai.

Gruodžio 12 d.

Tiek šiandien, tiek ir rytoj palankiausias metas darbštuoliams ir rimtuoliams. Būtent rimtas požiūris į darbą ir mokslus, disciplina, konkretūs veiksmai ir strateginis mąstymas atneš didžiausią sėkmę. Mėgstantiems tinginiauti ar tuščiažodžiauti gali būti sunku prisitaikyti prie aplinkos ar nuveikti kažką reikšmingo. Nors ir savaitgalis, tačiau protingiausia būtų jį paskirti rimtiems užsiėmimams.

Gruodžio 13 d.

Darbinga diena, kurioje gali būti nemažai irzlumo, nepasitenkinimo bei noro viską gauti tuoj pat. Ypatingai konfliktiškas ir avaringas laikas nusimato nuo 14 val iki 19 val.  Produktyvi diena tiems, kurie turi rimtų ateities planų, tai puikus laikas konkrečiai strategijai numatyti bei suplanuoti tolimesnius žingsnius karjeroje. Romantiška meilė greičiausiai mažai ką domins.

Taip pat skaitykite: Partnerių suderinamumas: sužinokite, ar jūsų santykiai gali trukti ilgai

3 savaitė

Gruodžio 14 d.

Laiką tarp 13–15 val. geriau skirti paprastiems darbams arba poilsiui. Nuo 15 val. palankus metas užsiimti reikalais, kurie tvarkomi kartu su kolegomis, bendraminčiais ar draugais. Puikus metas pirkti ar pasidomėti technikos naujovėmis, rinkti reikalingą informaciją. Būkite ypač atidūs bendravime su viršininkais ar valdžios atstovais. Jei įmanoma, tuomet rimtus pokalbius su jais atidėkite kitam kartui.

 

Gruodžio 15 d.

Graži, gana harmoninga ir energinga diena. Tik laikas nuo 11.30 val. iki 13.30 val. gali atnešti nesusipratimų santykiuose ar lengvo nepasitenkinimo gyvenimo ar darbo sąlygomis. Geriausiai šiandien seksis tiems, kurie moka ir nebijo bendrauti bei yra įdomūs ne tik sau, bet ir kitiems. Galima drąsiai pradėti naujus projektus – tai stipri diena, skatinanti plėtrą darbuose.

Gruodžio 16 d.

Ypatingai harmoningas nusimato laikas nuo 8 iki 10.20 val. Visus jums svarbiausius darbus, kurie reikalauja greito mąstymo, geriau užbaigti iki 17.40 val.  Nuo 19.45 val. puikus metas romantiškai meilei, pasimatymams, gražiam bendravimui subtilioje aplinkoje. Ypač produktyvus metas kūrėjams, jautriems menininkams bei besidomintiems dvasiniu tobulėjimu.

Gruodžio 17 d.

Palankus laikas apsilankyti grožio salone, pirkti kosmetiką, kvepalus, drabužius. Taip pat ši diena gali padovanoti puikių galimybių užsidirbti, praturtėti, suvokti, kaip galite palengvinti savo gyvenimo sąlygas. Tai viena iš gražiausių mėnesio dienų, tačiau ypatingą jos jėgą pajusti galės tie, kurie neleidžia sau elgtis vulgariai, nepagarbiai. Ypač svarbu neleisti sau net ir nedidelio melo.

Gruodžio 18 d.

Diena gana rami, harmoninga, leidžianti veikti ramiai, be streso ir skubėjimo. Vis dėlto pasistenkite nedaryti jokių rimtų pokyčių ar sprendimų asmeniniame gyvenime arba darbe, kadangi jūsų įžvalgos gali būti ne visai tikslios.  Jeigu jūsų viduje gimtų nauji planai ateičiai, neskubėkite apie tai pasakoti aplinkiniams.

Gruodžio 19 d.

Sudėtingiausius darbus ir svarbius susitikimus pasistenkite suplanuoti iki 12.45 val., kadangi likusią dienos dalį bus lengva pridaryti klaidų ten, kur net nesitikėjote. Tai palankus metas sportui ir aktyviam poilsiui, tačiau geriau būtų leisti laiką su jau pažįstamais žmonėmis. Šios dienos pažintys nėra perspektyvios.

Gruodžio 20 d.

Sekmadienio rytą leiskite sau neskubėti, ilgiau pamiegoti, būti ramioje aplinkoje. Nuo 13.10 val. laukia gražiausias ir produktyviausias dienos metas, kuomet ir bus geriausia aktyviai veikti. Jausite palaikymą tiek asmeniniame, tiek ir darbiniame gyvenime. Efektyvus laikas naujų darbų pradžiai.

Taip pat skaitykite: Gruodžio mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

4 savaitė

Gruodžio 21 d.

Pirmoji dienos pusė gana avaringa ir konfliktiška, tad būkite ypatingai susikaupę ties tuo, ką darote, nebarstykite savęs smulkmenoms ir nesiaiškinkite santykių su kitais. Jeigu esate darbštūs ir atsakingi, tuomet ši diena gali būti ypač produktyvi, nors ir gali kilti sunkumų dirbant su technika. Palanki diena pasirūpinti savo išvaizda, nusipirkti grožio prekių.

Gruodžio 22 d.

Darbšti, rami diena, kuri palanki tiek konkretiems darbams, tiek asmeniniam gyvenimui, pasimatymams. Jeigu nuo 14.15 val. jūsų paprašytų kažkam padėti, patarti ar tiesiog palaikyti sunkiomis akimirkomis – pasistenkite neatsisakyti ir padarykite kiek galite nelaukdami atlygio.

 

Gruodžio 23 d.

Daugiausia nuveiks tie, kurie turi savyje komunikabilumo, gebėjimo greitai prisitaikyti prie besikeičiančios situacijos. Diena palanki įvairiems susitikimams, prekybai, rašymui, darbui su kompiuteriu, informacijos paieškai. Nuo 14.50 val. svarbu vengti užsiimti jums nemaloniais darbais bei pasistengti išvengti bendravimo su tais, su kuriais paprastai konfliktuojate.

Gruodžio 24 d.

Viena iš gražiausių ir stipriausių mėnesio dienų, tad negaiškite laiko veltui ir suplanuokite ką nors išties svarbaus. Tai puikus metas aktyviam bendravimui, technikos pirkimui, netolimoms kelionėms, gražiems pirkiniams. Nebūkite vienumoje, tai buvimo su kitais diena. Nuo 15.40 val. galite suvokti sau skirtą kelią, išgirsti sielos poreikius bei nujausti savo ateities perspektyvas.

Gruodžio 25 d.

Svarbiausia bus suvaldyti savo emocijas, o būtent tai ir bus sudėtinga atlikti.  Pasistenkite nekonfliktuoti dėl smulkmenų, o susikaupusias nuoskaudas išsakyti kitą dieną, kadangi šiandien tą galite padaryti pernelyg aštriai.  Diena nėra palanki tuščioms ir triukšmingoms linksmybėms ar naujų darbų pradžiai. Tiesiog užsiimkite jums maloniais reikalais ir venkite streso bei nebūtinų darbų.

Gruodžio 26 d.

Nevienareikšmiška diena. Viena vertus, gali būti daug sunkiai valdomų emocijų, ginčų, nerimo dėl ateities. Kita vertus, galite gauti teisingos informacijos apie palankias uždarbio galimybes bei perspektyvas meilės sferoje. Nuo 16.40 val. nuotaikos nurims, taps lengviau tinkamai įvertinti situaciją.

Gruodžio 27 d.

Šis sekmadienis labiau tinka meilei nei darbui. Nuotaikos bus itin romantiškos, norėsis švelnumo, komplimentų, malonios atmosferos bei šilto bendravimo. Palanki diena pasimatymams, vienišius ypač vilios naujos pažintys. Pradžiuginkite aplinkinius gražiomis dovanomis, jos nebūtinai turi būti materialios.

5 savaitė

Gruodžio 28 d.

Daugiausia nuveiks tie, kurie yra charizmatiški, geba džiugiai bendrauti, lyderiauti, nebijo pademonstruoti savo talentų. Kukliems ir iš prigimties ramiems žmonėms gali būti sunkiau pasireikšti. Tai viena iš stipriausių ir gražiausių dienų, kuri palaiko išties nemažai veiklos sričių bei gali padėti pasidžiaugti asmeninio gyvenimo galimybėmis.

Gruodžio 29 d.

Tai stiprių ženklų diena, tad nepraleiskite progos užduoti Visatai klausimą ir gauti atsakymą, kuris greičiausiai ateis netiesiogiai, bet per įvairias įdomias situacijas. Jeigu šiandien sulauksite kritikos ar komplimentų, tuomet esate to verti. Nuo 21 val. būkite saugioje aplinkoje, su tais, kuriais pasitikite.

Gruodžio 30 d.

Protingiausia būtų šiandien nepriimti jokių naujų pasiūlymų ar pakvietimų bei ignoruoti savo pačių naujas idėjas, kadangi šios dienos fonas nepalaiko jokių naujų darbų pradžios. Be to, pasistenkite nesikišti į kitų žmonių reikalus, nes kitų žmonių problemos gali lengvai tapti jūsų asmeninėmis ir atnešti nemalonių pasekmių.

Gruodžio 31 d.

Darbinga, rimta diena, kurios metu net ir didžiausi tinginiai gali nuveikti ar išmokti kažką naudingo ir konkretaus. Pravartu atsikelti anksčiau, laikytis protingo dienos režimo bei sveikos mitybos taisyklių. Vakaras nuo 23.10 val. puikiai tinka leisti laiką su draugais ir bendraminčiais.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai