Astrologės Lanos Kutkytės gegužės mėnesio horoskopas

Pievoje gulinti mergina / „Shuterstock“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-30 19:00
Susipažinkite su astrologės L.Kutkytės sudarytu gegužės mėnesio horoskopu 12 Zodiako ženklų. Ką šis mėnuo žada jums?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Puikiai gebėsite valdyti savo finansus bei geriau nei visuomet sutvarkysite savo asmeninių išlaidų ir pajamų balansą. Palankus laikas įsigyti praktišką ir seniai reikalingą daiktą, kuris pagerintų gyvenimo sąlygas. Visgi nėra protinga išlaidauti nebūtiniems malonumams, tad būkite saikingi ir praktiški.

Atkreipkite dėmesį ne tik į savo išvaizdą, bet ir į sveikatą. Pats metas pakoreguoti mitybą, atsisakyti jūsų organizmui netinkamų produktų. Paskutinę mėnesio dekadą galimai teks susitikti su tais, su kuriais jau senokai nebepalaikote ryšio. Tinkamas metas taisyti techniką, sutvarkyti senus dokumentus bei ištaisyti klaidas darbe. Į naujas šio laikotarpio pažintis nevertėtų žvelgti pernelyg rimtai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šį mėnesį esate tarp sėkmingiausių ženklų, tad suskubkite išnaudoti šį laikotarpį asmeniniam augimui. Tai, ką nuveiksite šiuo laikotarpiu, turės tendenciją plėstis ir ateityje, ypač jeigu nesustosite ir toliau sieksite užsibrėžtų tikslų.

Neleiskite, kad smulkios problemos ar nesutarimai jus išbalansuotų. Gali tekti taisyti netikėtai atsiradusias klaidas, galimai teks susidurti su trukdžiais, susijusiais su technikos gedimu, dokumentų tvarkymu. Tai nemalonios, tačiau tikrai įveikiamos problemos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Zodiako ženklai: jūsų horoskopo ypatumai, laimingi skaičiai, suderinamumas

Trečioji dekada ypatingai palanki finansiniams reikalams tvarkyti, tad svarbu ne tinginiauti, o kuo daugiau dirbti, nes būtent darbas garantuos finansinį stabilumą. Žvelkite į viską realistiškai ir nelaukite „aukso lietaus“, verčiau kantriai dirbkite ir gausite atlygį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ypatingai aktuali tema taps materiali gerovė. Gali tekti sukti galvą dėl papildomo uždarbio galimybių, sugalvoti naujų pinigų taupymo būdų ar naujų verslo perspektyvų. Visgi svarbu vengti rizikingos veiklos, neinvestuoti stambios sumos ir nesiskolinti be reikalo – veikite ramiai ir žingsnis po žingsnio siekite savo tikslo.

Pirmosios dvi dekados gali atrodyti nuobodžios, pernelyg ramios jūsų temperamentui, tačiau tai toks laikas, kuomet ir nėra patartina skubėti ar veikti spontaniškai. Trečioji dekada jau visai kitokia – tai bendravimo ir skubėjimo pirmyn metas. Energijos nestigs, norėsis nuveikti kuo daugiau per trumpą laiko tarpą. Protingiausia būtų imtis smulkių, greitai įveikiamų užduočių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pravartu būtų papildyti savo turimų žinių bagažą, tam, kad galėtumėte geriau atlikti savo pareigas ir atrasti daugiau bendrų temų pokalbiams su aplinkiniais. Norite to ar ne, tačiau išmokti kažką naujo arba „atšviežinti“ kažkada turėtus įgūdžius vis tiek teks – to savaime pareikalaus susiklosčiusios aplinkybės.

Pirmosios dvi dekados palankiausios tiems, kurie geba greitai reaguoti, lengvai prisitaiko prie aplinkos ir nebijos atvirai bei aktyviai bendrauti net ir su visiškai nepažįstamais žmonėmis. Nors energijos netrūks, bet kils pavojus imtis kelių darbų vienu metu ir nė vieno neatlikti tinkamai. Paskutinę dekadą pajusite poreikį dažniau nuo visų pasislėpti, tarsi „įlįsti į urvelį“ – tai labiau tinkamas laikas poilsiui nei aktyviems darbams.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite ambicingi, kupini verslo idėjų bei noro nuveikti kažką, kas leistų užsitikrinti tvirtą socialinį statusą ir įgyti populiarumą savo veiklos sferoje. Pirmosios dvi dekados nėra itin romantiškos, tad protingiausia būtų šį laikotarpį skirti tam, kam dabar yra išties vaisingas metas – tai karjera.

Antroji dekada ypač tinkama rimtam pokalbiui su viršininku, kurio metu galite priminti jam apie savo nuveiktus darbus bei pareikalauti už tai adekvataus atlygio. Tiesa, jums patiems taip pat gali būti priminti darbai, kuriuos įvykdyti turėjote jau senokai. Nesipriešinkite ir atlikite savo pareigas iki galo, tai atneš didesnę naudą nei manote. Trečioji dekada jau visai kitokia: norėsis laisvės, romantiškų nuotykių bei draugų kompanijos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nuobodu tikrai nebus – teks spėti vienu metu atlikti keletą didelių darbų. Energijos ir optimizmo tikrai nestigs, todėl su visais uždaviniais susidorosite gana nesunkiai. Pirmosios dvi dekados yra ypač palankios mokslams, sportui, dideliems renginiams, kelionėms bei savęs tobulinimui, todėl pasistenkite kuo daugiau aktyvios veiklos suplanuoti dar iki trečiosios dekados.

Tai taip pat palankus metas keliauti, bendrauti su užsieniečiais, išplėsti savo pasaulėžiūrą bei aktyviai poilsiauti. Vėliau jūsų vidiniai poreikiai bei savijauta kiek pasikeis. Galimai tapsite kiek labiau emocingi, lengviau pažeidžiami ir net pavydūs. Būtent pavydo pasisaugoti vertėtų labiausiai – tai gali neigiamai atsiliepti jūsų asmeniniams santykiams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pirmąsias dvi dekadas jūsų emocinės reakcijos gali būti pernelyg aštrios ir audringos. Tai gali būti netikėta net ir jums patiems. Pasistenkite suvaldyti save ir neleisti, kad nekontroliuojamos emocijos sugadintų santykius su aplinkiniais. Jūsų antroji pusė gali kelti jumyse pavydą, baimes, valdingumą, savininkiškumo jausmą – tai gali sukelti rimtą pavojų jūsų ryšiui.

Jeigu antrosios pusės neturite, tuomet nenustebkite, jei pajusite ypač stiprų poreikį kuo greičiau rasti partnerį. Visgi svarbu turėti omenyje, jog šio laikotarpio pažintys gali būti pernelyg sudėtingos, apsunkinančios gyvenimą, sukeliančios daugiau kančios nei džiaugsmo. Trečiąją dekadą jūsų savijauta taps visai kitokia – užplūs optimizmas, noras į viską žiūrėti paprasčiau, be gilių emocijų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Galite susidurti su konkurencija tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime. Viena vertus, tai vers nerimauti, ginti savo poziciją, tačiau kita vertus, vers pasitempti ir patobulėti tam, kad nebūtumėte nugalėti. Darbe pasieksite kažko rimto tik tuo atveju, jei neleisite sau familiarumo, nedemonstruosite nereikalingų emocijų aplinkiniams, o tiesiog ramiai atliksite savo pareigas ir nepažeisite jokių nustatytų taisyklių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Koks darbas jums tinka labiausiai pagal Zodiako ženklą

Trečiąją dekadą norėsis daugiau laisvės, veiksmo ir net rizikos, tad darysite viską, kad gyvenimas nebūtų nuobodus. Visą mėnesį ypatingai svarbi tema bus partnerystė ir meilė. Iš tikrųjų šis mėnuo nėra palankus vienišiams, tad protingiausia būtų nevengti įvairių pakvietimų, dalyvauti socialiniame gyvenime ir nebijoti atsiverti bendravimui.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nors Šaulio ženklo atstovai dažniausiai iš prigimties yra optimistai ir nuolat ieško dar neatrastų horizontų, tačiau pirmąsias dvi gegužės dekadas nebus galimybių gyventi „šauliškai“. Taigi pasiruoškite tam, jog greičiausiai teks kantriai ir nuobodžiai tempti kasdienybės naštą ir atlikti tokius darbus, kurie visiškai neatitiks jūsų norų.

Šiuo metu teks susitaikyti su tuo, jog svarbiausi bus ne jūsų norai, o pareigos, kurių išvengti vis tiek nepavyks. Tai taip pat svarbus metas tiems, kurie siekia sveikai gyventi ir atsisakyti žalingų įpročių, nes gerų rezultatų galite pasiekti lengviau nei bet kada. Paskutinė dekada vis dar rami, tačiau suteikianti daugiau laisvės, galimybių pademonstruoti savo talentus kitiems.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Disciplinuotiems ir darbštiems Ožiaragiams bus sunkiau nei paprastai susikaupti ir atlikti savo darbus iki galo. Rūpės meilė, romantiški pasimatymai, gyvenimo malonumai, norėsis daugiau laiko skirti hobiui bei vaikams, tad darbas šiuo metu bus mažiau svarbus. Būtų puiku, jeigu šiuo metu galėtumėte skirti laiko atostogoms, aktyviam poilsiui ir asmeniniam gyvenimui, o ne karjerai ir pareigoms darbe.

Daug pasieks tie, kurie moka sakyti komplimentus aplinkiniams, dovanoti dovanas, skleisti gerą nuotaiką, šypsotis – tai atvers daugiau galimybių ir naujų pažinčių tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir darbe. Paskutinę dekadą efektyviau eisite į priekį kruopščiu darbu, kadangi komplimentai ir šypsena jau nebeveiks taip magiškai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būsite įtraukti į šeimos reikalus, tad karjerai bei savo paties malonumams neliks pakankamai jėgų ir laiko. Visgi būtent šeimos nariai bei jūsų namai taps vieta, kurioje šiame laikotarpyje jausitės geriausiai. Sunkiems ir dideliems projektams nėra palankus metas, kadangi jūsų energijos resursai bus per maži, kad galėtumėte „kalnus nuversti“.

Be to, dažnai emocijos prieštaraus sveiko proto balsui ir todėl bus sunkiau suvaldyti situaciją darbe, sutvarkyti reikalus, kurie reikalauja loginio mąstymo ir susikaupimo. Trečiąją dekadą darbo bei meilės reikalai klosis žymiai geriau, harmoningiau: sklandžiau bendrausite, nuslūgs emocinė įtampa, gerai seksis įveikti net ir ypač sudėtingus darbus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei turite planų ir norite juos kuo greičiau įgyvendinti, tuomet pravartu būtų kreiptis pagalbos į aplinkinius, o ne bandyti viską atlikti savarankiškai. Bendravimas, gebėjimas laisvai pasidalinti savo idėjomis su kitais, nesusireikšminimas – šios savybės atvers kelius į sėkmę. Taigi, vienišiams ir tiems, kurie iš prigimties negeba sklandžiai komunikuoti su aplinka, pirmosios dvi dekados gali būti sudėtingos.

Aktualūs taps mokslai, proto imlumas, gebėjimas greitai reaguoti ir priimti naujoves. Trečioji dekada atneš daugiau ramybės ir galimybių pailsėti. Trauks gamta, jausite poreikį dažniau būti tyloje, užsidaryti namuose bei sumažinti gyvenimo tempą. Tai savalaikis poreikis, taigi neapsikraukite darbais ir daugiau dėmesio skirkite sau bei artimiesiems.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).

Ji24.lt

Naujausi straipsniai