Astrologės L.Kutkytės vasario kalendorius: sėkmingiausios mėnesio dienos

Vasario mėnuo / Fotolia nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-01-31 09:00
Paskutinis ir trumpiausias žiemos mėnuo atneš naujų vėjų! Sužinokite, kuo ypatinga bus kiekviena jo diena.

1 savaitė

Vasario 1 d.

Atsargumo prireiks daugiau nei visuomet. Tai viena iš nepalankiausių mėnesio dienų, tad verčiau nieko rimto neplanuoti ir pasistengti neskubėti, ypač kelyje. Pokalbiuose svarbu išlaikyti savitvardą ir neleisti, kad vienas neatsargus žodis sugriautų jums svarbius santykius. Panašu, jog šiandien retam pavyks išvengti vienokių ar kitokių nesklandumų.

Vasario 2 d.

Laikas tarp 15.40–17.50 val. nėra efektyvus, tad jį geriau paskirti ramiam poilsiui arba paprastiems dienos darbams. Iš esmės diena nusimato rami, tinkanti įgyvendinti įdomias idėjas kartu su kolektyvu.

Vasario 3 d.

Viena iš sėkmingiausių mėnesio dienų. Galėsite nemažai nuveikti tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime. Puikus laikas išplėsti savo ribas, sužinoti kažką naujo, pasidomėti kelionėmis į užsienį, sudaryti sutartis, kreiptis dėl paaukštinimo galimybių arba eiti į pokalbį dėl norimo darbo. 9.20–11.20 val. verčiau nepriiminėti jokių rimtų sprendimų.

Vasario 4 d.

Protingiausia būtų kuo mažiau kalbėti ir neleisti sau pokštauti. Išlaikykite tylą ir rimtį, nes net ir nekaltas pajuokavimas gali įskaudinti kitą žmogų. Ypač sudėtingas laikas nusimato 11–13 val., tad geriau šiuo metu vengti pokalbių su asmenimis, kurie turi jums įtakos.

Vasario 5 d.

Puikus metas sudaryti strateginį planą ateičiai. Šiandien bus lengviau nei visuomet sujungti logiką su nuojauta. Ypač stiprus metas laukia tarp 17.25– 19.25 val. Šis laiko tarpas puikiai tinka meditacijai, vizualizacijai, meno terapijai, įsiklausymui į savo širdies balsą.

Taip pat skaitykite: Olegas Lapinas: „Slopinate savo skausmą, pyktį ar baimę? Galimos pasekmės – ligos ir nusikaltimai“

Vasario 6 d.

Rūpės tiek meilė, tiek ir darbai. Visgi poreikis kažko rimto pasiekti karjeroje bus toks stiprus, jog asmeninis gyvenimas liks antroje vietoje. Tai vaisinga diena rimtoms sutartims, mokslams, bendravimui su autoritetingais žmonėmis. Pasistenkite išnaudoti šį laiką maksimaliai ir nuveikti kažką reikšmingo, o linksmybes atidėkite kitam kartui.

Vasario 7 d.

Nesiaiškinkite santykių ar piniginių reikalų ir nedarykite jokių rimtų sprendimų, nes vėliau galite suvokti, jog jūsų skuboti poelgiai buvo klaidingi. Netinkama diena keisti įvaizdį, pirkti drabužius ar apskritai išlaidauti. Verčiau sutvarkykite namus, išmeskite arba atiduokite nereikalingus daiktus bei pasistenkite atsikratyti žalingų įpročių.

 

2 savaitė

Vasario 8 d.

Atkreipkite dėmesį į šios dienos pasiūlymus iš aplinkos arba savo pačių idėjas. Galite netikėtai suvokti, ką turėtumėte daryti, kas būtų išties teisinga. Draugų ir kolegų dėka galite gauti reikalingą informaciją bei pagalbą. Nebūkite vienumoje, bendraukite, apsilankykite ten, kur galite rasti bendraminčių. Visgi svarbu prisiminti, jog 16.39 val. laukia jaunatis, todėl svarbu leisti laiką su tais, su kuriais norite matytis ir ateityje.

Vasario 9 d.

Aktyvi diena, kuomet užplūs naujos jėgos, planai, darbai, tačiau nuveikti kažką konkretaus ir reikšmingo gali būti pernelyg sunku. Gali sunkiai sektis sukaupti turimą energiją ties nuobodžiais dalykais, darbai, reikalaujantys logikos, tikslumo. Produktyvus laikas tiems, kurie nori užsiimti kūryba, dvasinėmis praktikomis, praleisti laiką ramioje aplinkoje.

Vasario 10 d.

Viena iš gražiausių vasario mėnesio dienų, ypač vaisinga tiems, kurie planuoja nukreipti savo dėmesį į asmeninį gyvenimą. Graži diena meilės pasimatymams, draugiškiems susitikimams bei naujų pažinčių užmezgimui. Taip pat galimi naudingi verslo pasiūlymai, galimybės užsidirbti, sėkmingai reklamuoti savo veiklą. Puikus metas pirkiniams bei apsilankymui grožio salone.

Taip pat skaitykite: Už buvusio mokinio ištekėjusi mokytoja Virginija: „Mūsų pažintis prasidėjo nuo telefoninių žinučių“

Vasario 11 d.

Laikas tarp 10.50–12.50 val. nėra efektyvus svarbiems darbams. Dienos fonas nusimato ramus, tačiau darbštus, tad jei tik panorėsite, galėsite nuveikti tuos darbus, kuriems paprastai reikėtų ypač daug jėgos ir drąsos. Tai taip pat puiki diena meilės ryšiui, tačiau tik tokiam, kuriame partneriai rimtai vertina vienas kitą ir yra nuoširdūs. Galite suvokti, koks žmogus šiuo metu yra ypač svarbus jūsų evoliucijai.

Vasario 12 d.​

Laikas tarp 11.35–13.35 val. leis ypač produktyviai dirbti, susikaupti tik ties svarbiausiais veiksmais. Tarp 14–17 val. bus sudėtinga suvaldyti savo emocijas, tad svarbu šį laiką praleisti ramioje aplinkoje ir vengti tų, su kuriais paprastai konfliktuojate.

Vasario 13 d.

Iki 11.35 val. efektyvus metas aktyviems darbams bei sportui. Nuo 13.35 val. nesinorės skubėti, labiau trauks rami aplinka, skanus maistas, lėtas darbo tempas. Pats metas paskaičiuoti savo verslo arba asmeninę buhalteriją – tai pavyks geriau nei visuomet.

Vasario 14 d.

Žodis šiandien turi didžiulę jėgą, taigi pasistenkite nelinkėti blogo nei sau, nei kitiems bei nedalinti pažadų, jeigu nesate tikri, jog juos įgyvendinsite, o tuo labiau nemeluokite. Diena palanki tiek darbui, tiek meilei. Tačiau svarbiausia bus neskubėti ir viską, ką pradėjote, užbaigti iki galo.

 

 3 savaitė

Vasario 15 d.

Įtemptas fonas nusimato tarp 8.50–9.50 val., tačiau iš esmės diena yra graži, produktyvi ir sėkminga komunikabiliems ir greitai reaguoti gebantiems žmonėms. Vakaras ypač tinkamas svarbiems susitikimams, mokymosi procesui, prekybai, laiškų rašymui bei naujų kontaktų užmezgimui.

Vasario 16 d.

Protingiausia būtų visus svarbius reikalus sutvarkyti iki 11.35 val., kadangi vėliau galite pridaryti netikėtų klaidų, kurios pasimatytų ne iš karto, o tik po kurio laiko. Tai iliuzijų, saviapgaulės diena, kuomet viskas atrodys ne taip, kaip yra iš tikrųjų. Jeigu nebusite atidūs, galite būti lengvai apgauti.

Taip pat skaitykite: Astrologės Lanos Kutkytės 2016-ųjų meilės horoskopas

Vasario 17 d.

Geriausias dienos fonas laukia nuo 12.20 val. Tai rami diena, tinkanti visiems darbams. Jokių ypatingų staigmenų ar rimtų pokyčių gyvenime šiandien greičiausiai tikėtis neverta, tačiau tai laikas, kuomet pokalbių ir laiškų dėka nuveiksite daug smulkių, bet naudingų darbų.

Vasario 18 d.

Intuicija veiks ypač stipriai ir leis rasti išeitį iš bet kokios situacijos. Labiau trauks pabūti namuose, su šeima, sutvarkyti ar išpuošti namus, atnaujinti garderobą, pasirūpinti ne tik savo, bet ir kitų žmonių poreikiais. Tai tinkama diena apsilankyti grožio salone ar įsigyti kosmetikos priemonių.

Vasario 19 d.

Viena iš gražiausių dienų, kuomet galėsite jaustis laimingi vien dėl to, kad gyvenate. Vidinį džiaugsmą dar labiau sustiprintų pagalba kitiems, kurie gali ar turi mažiau nei jūs. Laikas nuo 14.15 iki 16.15 val. gali suteikti galimybę aiškiai suvokti jums tinkamą kelią ir jo prasmę – tai gilios įžvalgos laikas, ypač stiprus meditacijai.

Vasario 20 d.

Jeigu šiandien kažkas norės jūsų pagalbos ar dėmesio, būtinai pasistenkite padaryti tiek, kiek galite, kad pasitarnautumėte kitam. Tai vėliau teigiamai atsilieps ir jums patiems. Nuo 15.20 val. būkite su tais, kurie jums yra malonūs ir su kuriais norėtumėte bendrauti ir vėliau, kadangi šios dienos įvykiai ir susitikimai turės tendenciją kartotis ir ateityje.

Vasario 21 d.

Pasistenkite nuveikti kuo daugiau – tai ypatinga diena. Nešvaistykite šios dienos smulkmenoms ir nuveikite kažką reikšmingo, ypač jei pajusite tam spontanišką poreikį. Šiandien nuostabi diena tiek meilei, tiek darbui, tačiau svarbiausia bus įsiklausyti į ženklus iš aplinkos ir į savo pačių vidinius norus. Įsiklausykite ir sekite paskui vedimą, jis šiandien lydės visus.

 

4 savaitė

Vasario 22 d.

Kaip ir vakar, taip šiandien nusimato nuostabi diena, tačiau jau kiek kitokia. Dėmesys labiau bus kreipiamas į darbą ir pareigas, o palaikomi bus tik išties svarbūs darbai. Visgi patartina darbus pabaigti iki 17.30 val., nes vėliau aplinkinių nuotaikos gali būti pernelyg aštrios ir net agresyvios. Vakarą geriau praleisti saugioje aplinkoje.

Taip pat skaitykite: 30 frazių, kurios šaldo poros santykius

Vasario 23 d.

Sudėtinga diena, kupina agresijos ir skubotumo. Geriausia būtų šiandien vengti aiškintis santykius ir nedaryti jokių rimtų sprendimų, kadangi viskas gali remtis į nepamatuotas emocijas. Vakaras nuo 18.40 val. jau kitoks: ramus, darbštus, tinkantis bendravimui. Visa diena ypač palanki mokslams, kadangi bus ypač lengva įsisavinti informaciją.

Vasario 24 d.

Norėsis pasilinksminti, pailsėti, tačiau darbo bus tiek daug, jog retas galės sau leisti poilsį. Tai puiki diena tiems, kurie nori sutvarkyti dokumentus, buhalteriją, atlikti kruopštumo reikalaujančius darbus. Taip pat puikus laikas kreiptis į medikus, kadangi šiandien jų darbas bus ypač kruopštus, o rezultatai tikslūs. Darbe nuoširdžiai atlikite savo pareigas, netinginiaukite ir darykite šiek tiek daugiau nei jums priklauso. Viršininkas tą tikrai įvertins.

Vasario 25 d.

Santykiai ir bendradarbiavimas bus svarbiausios šios dienos temos. Skirkite dėmesio savo partneriui, o jei jo dar neturite, tuomet šiandien yra puiki diena skirti rimtą pasimatymą. Taip pat tai produktyvi diena tiems, kurie ruošiasi eiti į pokalbius dėl darbo. Atkreipkite dėmesį į išvaizdą, kadangi tiek šiandien, tiek ir rytoj, ji bus išties svarbi.

Vasario 26 d.

Jeigu šiandien kažkas jus kritikuotų arba sakytų komplimentus, turėkite omenyje, jog greičiausiai to nusipelnote. Šios dienos situacijos ir aplinkinių žodžiai atspindi jus pačius, jūsų problemas ir stipriąsias puses. Laikas nuo 17.15 iki 19.15 val. gali atnešti sumaištį santykiuose, nesusikalbėjimą, tad verčiau neprovokuokite jokių pokalbių darbe arba asmeniniame gyvenime.

Vasario 27 d.

Pokalbių ir susitikimų gali būti daug, tačiau svarbu nepriimti jokių rimtų sprendimų ir pasiūlymų, nors šiandien jų galite sulaukti išties nemažai. Neįsivelkite į jokias situacijas, kurios gali atrodyti daug žadančios, nes gali būti, jog tai bus spąstai. Atidėkite sprendimus rytojui.

Vasario 28 d.

Tai stiprių įžvalgų diena, ypatingai stipriai palaikanti dvasinį tobulėjimą, meditacijas. Šios nakties sapnai gali suteikti daug informacijos, o intuicija veiks ypač stipriai. Laikas tarp 17.15–19.15 val. gali atnešti nemalonių įvykių santykiuose bei finansiniuose reikaluose.

Vasario 29 d.

Būsite sėkmingi, jeigu mokate dirbti kolektyve. Šios dienos darbai judės į priekį tik tuomet, jeigu norėsite pasidalinti savo idėjomis su kitais ir nebijosite daryti darbų, kurių prieš tai daryti neteko. Šios dienos pasimatymai bus ypač aistringi, tad sunkiai prognozuojami.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai