Astrologės L.Kutkytės sudarytas rugpjūčio horoskopas

Kaštonas / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-01 19:00
Ką žada paskutinysis vasaros mėnuo? Horoskopą specialiai Ji24 skaitytojams pateikia astrologė, dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ įkūrėja ir vadovė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tai sėkmingas metas iškilti socialiniame gyvenime bei pasidžiaugti priešingos lyties atstovų dėmesiu. Pirmosios dvi dekados – tai ypač palankus metas greitiems, dinamiškiems, pasitikėjimo savimi nestokojantiems ir puikiai besijaučiantiems dėmesio centre žmonėms. Ramesniems, kuklesniems žmonėms bus kiek sunkiau išnaudoti šio laikotarpio energiją.

Išnaudokite šį laikotarpį tinkamai ir suplanuokite kuo daugiau veiklos, kuri paprastai jums atneša džiaugsmo – tai meilės sau laikas. Trečioji dekada jau visai kitokia. Linksmybėms laiko liks mažai, o aplinkybės privers susikaupti ir rimtai užsiimti darbais, už kuriuos esate atsakingi ir negalite jų perduoti kitiems.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 3, 22, 23, 29.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šis periodas nepalankus aktyviai darbinei veiklai, tad protingiausia būtų neapsikrauti darbais ir judėti pirmyn intuityviai, sau priimtinu ritmu. Nepasiduokite aplinkos spaudimui, stresui ar negatyvioms emocijoms, tai gali atsiliepti jūsų sveikatai labiau nei manote.

Pasistenkite suplanuoti laiką taip, kad nereikėtų pervargti arba aukoti sau bei šeimai skirtą laiką. Buvimas gamtoje, pakankamas poilsis, nereikalingų ryšių atsisakymas, lengvas ir šviežias maistas gali ypač palengvinti kasdienybę bei leis jaustis puikiai.

Vaisingas metas moterims, kurios nori tapti motinomis bei tiems, kurie svajoja apie nuosavą būstą. Mėnesio pabaigoje gali tekti spręsti asmeninio gyvenimo reikalus.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 4, 15, 23, 24.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nei ypatingai didelių iššūkių, nei sunkių darbų būti neturėtų, tačiau užtat teks spręsti nemažai smulkių reikalų, kurie, atrodytų, negalės pajudėti pirmyn be jūsų dalyvavimo. Panašu, kad nusimato nemažai susitikimų, pokalbių, dokumentų tvarkymo bei naujų pažinčių. Tiesa, vertėtų turėti omenyje, jog nauji šiuo metu besiformuojantys ryšiai greičiausiai yra arba trumpalaikiai, arba paviršutiniški.

Jeigu planuojate pirkti techniką, pasirašyti sutartį arba pradėti mokytis kažko naujo, tuomet suskubkite tą padaryti dar rugpjūtį, kadangi kitas mėnuo tam nebus itin palankus. Mėnesio pabaigoje galite pajusti poreikį puošti namus, keisti interjerą, o gal net ir gyvenamąją vietą.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 7, 8, 13, 26.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rugpjūčio mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Finansai taps ypatingai aktualia tema. Pats metas pagalvoti apie savo ateitį ir pradėti taupyti. Šį mėnesį intuityviai žinosite, kaip tvarkytis su pinigais ir ką daryti, kad jų būtų daugiau. Jeigu planuojate įsigyti brangų daiktą, svarbu prieš tai padarant gerai pagalvoti, ar jo jums tikrai reikia.

Pirmąsias dvi dekadas galite pajusti poreikį pasirūpinti savo fizinio kūno poreikiais, grožiu, garderobu, peržiūrėti mitybą. Toks poreikis bus savalaikis, tad neignoruokite jo ir padarykite viską, kad savijauta būtų puiki. Meilė sau šiuo metu yra itin reikalinga. Trečiąją dekadą laukia nemažai veiksmo bei netikėtų situacijų, tad sėkmingiausi bus tie, kurie geba greitai prisitaikyti prie situacijos.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 5, 9, 15, 24.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Rugpjūtis jums sėkmingas ir dinamiškas metas, ypač pirmos dvi dekados. Pasistenkite nuveikti kažką išties reikšmingo ir galinčio pakeisti jūsų kasdienybę, negaiškite laiko smulkmenoms.

Jeigu yra projektai ar idėjos, apie kuriuos vis galvojate ir svajojate realizuoti, tuomet vertėtų pasistengti suskubti ir pirmus žingsnius žengti per pirmąsias dvi dekadas – tai jūsų augimo laikas.

Kuo labiau pasitikėsite savimi ir kuo ryžtingiau veiksite, tuo labiau jus džiugins galutiniai rezultatai. Antrąją rugpjūčio dalį taps svarbu dažniau kreipti dėmesį į savo finansus. Galite atrasti naujų uždarbio šaltinių ir taupymo galimybių.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 3, 13, 22, 30.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pirmosios dvi dekados skirtos ramiam poilsiui, gilinimuisi į save, buvimui vienumoje. Pasistenkite daugiau nei visuomet skirti laiko ne tik fizinei, bet ir savo dvasinei sveikatai. Emocinis jautrumas bus ypač didelis, todėl būtų protingiau bendrauti su tais, su kuriais paprastai gerai sutariate bei vengti tų, su kuriais santykiai įtempti. Šiuo metu nesusikalbėjimai ir pykčiai gali kilti itin lengvai.

Tai produktyvus metas siekiantiems dvasinio augimo, tobulėjimo, apsivalymo. Intuicija bus ypatingai stipri, o sapnai suteiks daug naudingos informacijos. Paskutinė dekada aktyvi, darbinga ir tinkama naujiems projektams.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 5, 15, 24, 27.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Palankus metas tiems, kurie planuoja mokytis vairuoti, dirbti su kompiuteriu arba patobulinti užsienio kalbos žinias. Kažko naujo išmokti bus lengviau nei visuomet, todėl patartina mokslus pradėti iki rugpjūčio 27 d.

Jei išties norite nuveikti kažką prasmingo šį mėnesį, tuomet užsitikrinkite artimų draugų, kolegų, bendraminčių paramą. Bandydami aktyviai veikti savarankiškai stovėsite vietoje arba jūsų pasiektų rezultatų neužteks tikslui pasiekti.

Visgi svarbu bendrauti tik su tais, kuriuos gerai pažįstate, pasitikite ir su kuriais lengvai sutariate. Ypatingai svarbu taps atsirinkti draugus ir bendražygius mėnesio pabaigoje.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 8, 12, 26, 30.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pirmąsias dvi dekadas skirkite darbo reikalams, pokalbiams su viršininkais bei tais, kurių dėka galite pakilti aukščiau karjeros sferoje. Dabar pats metas susiimti, atidėti malonumus į šalį ir pademonstruoti aplinkiniams savo profesionalumą bei gebėjimą disciplinuotai siekti savo tikslo.

Emocijos šiuo metu veikiau trukdytų, atitrauktų nuo svarbių užduočių, tad meilę, draugystę bei šeimos poreikius galite kiek primiršti, atsigriebti šiose gyvenimo sferose galėsite ir vėliau.

Paskutinę dekadą galėsite sau leisti dažniau leisti laiką su sau artimais žmonėmis ir jau kiek mažiau laiko skirti darbams.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 4, 9, 15, 23.

TAIP PAT SKAITYKITE: Savaitės horoskopas – rugpjūčio 1–7 d.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šis mėnuo jums gali būti produktyvus daugelyje sričių, todėl negaiškite laiko veltui ir suplanuokite kuo daugiau aktyvios veiklos. Šiuo metu net jūsų poilsis turėtų būti aktyvus.

Energijos jums išties nestigs, tad jei tik panorėsite, nemažai nuveiksite tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime. Jūsų atvirumas, noras bendrauti ir patirti nuotykių leis lengvai pradėti naujas pažintis bei puoselėti jau turimą ryšį.

Pirmosios dvi dekados tinkamos tolimoms kelionėms bei bendravimui su užsieniečiais. Paskutinę dekadą daugiau energijos skirkite profesinei veiklai bei mokslams, kurie leis daugiau pasiekti darbe.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 3, 8, 22, 30.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pirmosios dvi dekados gali būti išties įdomios, tačiau ne visos situacijos gali būti malonios. Panašu, kad atėjo metas pokyčiams. Kiekvienam jie bus vis kitokie, tačiau kiekvienam vienaip ar kitaip reikės atsisakyti kažko, kas jau nebeefektyvu, neskatina tobulėjimo, o tėra prisirišimas. Nebijokite to paleisti, nes taip atlaisvinsite vietą naujovėms, kurios jums išties reikalingos.

Meilės sferoje gali būti nemažai aistros, tačiau daug ką gali aplankyti pavydas, kuris neleis santykiams harmoningai skleistis. Paskutinę dekadą būtų pravartu pasidomėti jums aktualiais mokslais.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 5, 9, 15, 23.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Skirkite ypatingą dėmesį santykiams su sau artimais žmonėmis bei su tais, kurie yra jūsų verslo partneriai. Mandagus bendravimas, gebėjimas lanksčiai prisitaikyti prie kito žmogaus poreikių, patikimumas, taikos ir teisingumo siekimas – tai šiuo metu ypač svarbios būtinos sėkmei savybės.

Stačiokiškumas, noras vadovauti, viską kontroliuoti, negebėjimas tinkamai pasirūpinti savo išvaizda gali atitolinti jus nuo sėkmės.

Meilės sferoje bus sėkmingi tie, kurie siekia rimto, gilaus ryšio ir yra nuoširdūs. Tai metas, kai savo antrosios pusės ieškantys vienišiai gali rasti tai, ko ieško. Mėnesio pabaigoje gali tekti išgyventi netikėtą situaciją, kuri praturtins jūsų vidinį pasaulį.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 3, 8, 13, 26.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Įsiklausykite į signalus, kuriuos jums siunčia jūsų organizmas. Pirmosios dvi dekados pareikalaus kreipti dėmesį į sveikatą, mitybą, tinkamą miegą bei harmoningą santykį tarp poilsio bei darbo. Jei turite sveikatos problemų, tuomet tai metas, kai reikės šią problemą sutvarkyti.

Darbe taps svarbu kuo mažiau priekaištauti kolegoms, pasistengti kruopščiai atlikti viršininko jums patikėtus darbus bei kuriam laikui atidėti linksmybes ar kitus dalykus, kurie gali atitraukti jus nuo pareigų.

Paskutinę dekadą pasirūpinkite ne tik sveikata, bet ir savo išvaizda, kadangi tai metas, kuomet jūsų populiarumas bei žavesys trauks priešingą lytį.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 9, 15, 19, 27.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).

Ji24.lt

Naujausi straipsniai