Astrologės L.Kutkytės kovo kalendorius: sėkmingiausios mėnesio dienos

Sėkmė / 123rf.com nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-03-01 08:43
Pirmoji pavasario diena – kokia ji? O koks visas mėnuo? Astrologė Lana Kutkytė atskleidžia, kokiomis dienomis patartina gilintis į veiklą, santykius, o kuriomis geriau privengti rodyti iniciatyvą.

1 savaitė

Kovo 1 d.

Puiki diena gilintis į jums aktualią informaciją, bandyti išsiaiškinti kažką svarbaus ar išmokti kažko naujo. Šiandien galite sau leisti valgyti daugiau nei įprastai, kadangi maistas bus gerai virškinamas. Laikas nuo 19.50 iki 21.50 val. gali atnešti smulkių nesusipratimų, iliuzijų, nesusikalbėjimų.

Kovo 2 d.

Gana agresyvi diena, tad protingiausia būtų nesiaiškinti santykių, neleisti laiko su konfliktiškais žmonėmis ir tiesiog asketiškai dirbti įprastus darbus. Būtų puiku, jei atsisakytumėte mėsos, alkoholio ir panašių žalingų produktų. Gražiausias dienos metas nusimato nuo 11.30 iki 15 val.

Kovo 3 d.

Laikas tarp 10 ir 12 val. yra neefektyvus, todėl šiuo metu verčiau neskirti svarbių susitikimų ar darbų. Diena gali padovanoti netikėtų įžvalgų, kurios padės rasti kelią link naujų pajamų šaltinių. Nuo 12 val. ypač tinkamas laikas dalykiniams susitikimams.

Kovo 4 d.

Diena labiau tinka darbui nei romantikai ar poilsiui. Galite išties daug nuveikti, tačiau svarbu bus neskubėti ir visus pradėtus darbus užbaigti iki galo. Ypač gražus laikas nusimato tarp 13.30 ir 15.30 val.

Kovo 5 d.

Venkite tuščių plepalų bei apkalbų. Išlaikykite rimtumą ir venkite net ir menkiausio „juodo humoro“ – ši diena tam tikrai netinkama. Vakarą verčiau praleisti namuose, su artimaisiais.

Kovo 6 d.

Jeigu šiandien jums darbo diena, tuomet pasistenkite itin atsargiai rinktis žodžius bendravime su viršininku. Atsakomybė ir rimtumas šiandien taps didžiausiomis vertybėmis. Tai puiki diena darbui su vizualizacijos metodais bei domėjimuisi astrologija, numerologija ar kitais panašiais mokslais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kovo mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

2 savaitė

Kovo 7 d.

Šį dieną nėra tinkama pradėti kažką naujo, tad tiesiog dirbkite įprastus darbus ir pasistenkite juos užbaigti iki 19 val., kadangi vakare gali būti sudėtinga susikoncentruoti bei disciplinuotai veikti.

Kovo 8 d.

Tai viena iš sunkiausių mėnesio dienų. Emocinis fonas gali būti itin sunkiai valdomas, todėl pasistenkite nepasiduoti nuotaikos svyravimams ir nerimo priepuoliams. Dauguma gali tarsi nujausti, jog artėja nelaimė, problemos, tačiau svarbu prisiminti, jog ši diena yra diena prieš pat Saulės užtemimą, kuris ir siunčia sunkiai suvokiamą savijautą. Nedarykite jokių sprendimų ir pasistenkite sudaryti sau visas sąlygas, kad galėtumėte būti ramioje aplinkoje.

 

Kovo 9 d.

3.54 val. Lietuvos laiku mūsų laukia Saulės užtemimas Žuvų ženkle bei jaunatis. Šis užtemimas gali atnešti situacijas iš praeities, kurios pareikalaus užbaigti kažką, kas dar neužbaigta, aiškintis senus santykius, apsivalyti įvairiuose gyvenimo sferose, patirti karminį atpildą. Šiandien per jaunatį svarbu nepasiduoti baimei, panikai ar norui pabėgti nuo viso pasaulio. Skirkite dėmesio dvasinėms praktikoms.

Kovo 10 d.

Nors diena nusimato gana dinamiška ir darbinga, visgi gali jaustis kovo 9 d. užtemimo energijos, tad savijauta gali būti nestabili: optimizmą gali užgožti neaiškus nerimas, o nerimas gali peraugti į norą gailėtis savęs ir t. t. Taigi, stabilumo emocijose gali pritrūkti, todėl pasistenkite svarbius darbui atidėti rytojui.

Kovo 11 d.

Tai energinga, tačiau harmoninga diena, tinkama tiek darbui, tiek ir aktyviam poilsiui. Ypač gražus nusimato vakaras nuo 19.20 iki 21.20 val. – puikus metas gražiems susitikimams su artimaisiais ar romantiškiems meilės pasimatymams.

Kovo 12 d.

Neduokite pažado, kurio negalėsite tesėti, nemeluokite ir nemanipuliuokite, kadangi šios dienos žodžiai yra itin svarbūs, tad kalbėkite tik tuomet, kai norite pasakyti kažką rimto ir svarbaus. Laikas nuo 12.50 iki 14.50 val. yra ypač tinkamas kūrybai bei dvasinėms praktikoms. Nuo 16.50 iki 18.50 val. vaisingas metas pokalbiams, susitikimams, mokslams ar dokumentuųtvarkymui.

Kovo 13 d.

Viena iš ramiausių mėnesio dienų skatins poreikį neskubėti ir sau palankiu ritmu tvarkyti praktiškus reikalus. Gražiausias dienos laikas laukia nuo 10.40  iki 12.40 val. – jis produktyvus tiek meilei, tiek darbui, tiek ir poilsiui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Numerologija: ką apie jus ir sutuoktinį atskleidžia santuokos skaičius

3 savaitė

Kovo 14 d.

Mėnulis Dvyniuose padės visus reikalus tvarkyti sparčiai, o judėti, kalbėti ir galvoti – greitai. Jei tik panorėsite, galėsite sutvarkyti nemažai smulkių reikalų, susijusiu su technika, informacija, prekyba, mokslais, įvairiais dokumentais, trumpomis kelionėmis. Visgi gali būti sunku išvengti santykių aiškinimosi, kuris gali būti susijęs tiek su asmeninėmis, tiek ir su dalykinėmis temomis.

Kovo 15 d.

Marga diena, kupina pačių įvairiausių galimybių bei sunkumų, tad galite ir atrasti, ir prarasti. Rūpesčių gali sukelti neapgalvoti veiksmai bei žodžiai, kurie demonstruotų nepagarbą jūsų viršininkui, dėstytojui ar kitam autoritetingam žmogui, todėl savo nuomonę verčiau pasilaikyti sau ir tiesiog prisitaikyti prie situacijos. Visgi šiandien galite suvokti kažką, kas gerokai pakeis jūsų gyvenimą.

 

Kovo 16 d.

Svarbius darbus pasistenkite nudirbti iki 11 val., kadangi vėliau gali būti ne tik sunku susikalbėti su aplinkiniais, tačiau ir energijos potencialas bus per mažas, bus lengva greitai pervargti. Užtat diena puikiai tinka poilsiui, o nuovargį sumažinti veiksmingai padėtų įvairios vandens procedūros, jos šiandien veiks itin puikiai. Venkite tvarkyti piniginius reikalus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kovo 17 d.

Šį dieną skatins poreikį darbą suderinti su malonumu. Darbe sunkiai pavyks sparčiai suktis ir atlikti viską laiku, trūks motyvacijos, apčiuopiamų priežasčių stengtis, todėl nevenkite prašyti kolegų pagalbos. Puiki diena pirkti drabužius bei apsilankyti grožio salone.

Kovo 18 d.

Iki 10 val. daugiau dėmesio pareikalaus namų, šeimos reikalai bei asmeniniai santykiai. Vėliau prasidės itin dinamiškas laikas, tad sėkmingiausi bus tie, kurie nebijo aktyvaus veiksmo ir netikėtumų. Tai ypatingai graži diena meilei, pasimatymams, džiugiam bendravimui, komplimentams bei dovanoms. Lydės itin palankus fonas gražiems jausmams demonstruoti.

Kovo 19 d.

Šiandien gali pasitaikyti palankių progų gerokai pasistūmėti į priekį tiek darbe, tiek meilėje. Tai viena iš palankiausių mėnesio dienų, tad išnaudokite kiekvieną jos akimirką produktyviai. Jei šiandien į jus kreiptųsi patarimo ar prašytų pagalbos, pasistenkite padaryti viską, ką galite, kad pasitarnautumėte kitam.

Kovo 20 d.

Drąsos ir energijos reikalaujančius veiksmus pasistenkite atlikti iki 17.40 val. Vakaras yra labiau tinkamas skaitymui, rašymui, dokumentų tvarkymui nei linksmybėms. Ypač protinga būtų sudaryti konkrečių darbų sąrašą ateičiai, suplanuoti veiksmus kiekvienai dienai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Santykių suderinamumo indeksas santuokoje

4 savaitė

Kovo 21 d.

Jei tik įsiklausysite į savo kūną, pavyks teisingai įvertinti savo sveikatos būklę. Šios dienos negalavimai parodys, į ką vertėtų atkreipti dėmesį. Puiki diena vizitui pas medikus. Tarp 17 ir 19 val. svarbu vengti aiškintis santykius su mylimais žmonėmis ir netvarkyti piniginių reikalų.

Kovo 22 d.

Šiandien daugumai labiausiai rūpės du dalykai – darbas ir sveikata. Jei nekreipsite dėmesio į organizmo poreikius arba savo pareigas darbe, tai turės rimtų pasekmių ateityje. Net atrodytų nereikšmingos smulkmenos yra svarbu, todėl susitelkite tik į esminius gyvenimo reikalus, o linksmybes ar malonumus atidėkite ateičiai. Šiandien svarbu būti rimtiems ir susikaupusiems.

 

Kovo 23 d.

Šiandien laukia ne tik pilnaties maksimumas, bet ir Mėnulio užtemimas. Tai viena iš sunkiausių dienų šį mėnesį, todėl būkite atidūs ir neįsivelkite į aštrias situacijas. Praleiskite šį laiką ramiai, asketiškai ir neskubėdami pirmyn. Ypač vertėtų pasaugoti tokias sritis kaip asmeniniai santykiai, pinigai ar bendradarbiavimas – susigaudyti situacijoje bus sunku, tad sprendimus palikite  kitai savaitei.

Kovo 24 d.

Gali stigti aiškumo meilės ir verslo reikaluose, tačiau svarbu neskubėti kažko spręsti, o verčiau tiesiog dirbti įprastus darbus. Nors diena nusimato harmoningesnė nei buvo vakar, tačiau užtemimo poveikis vis dar bus jaučiamas. Tad jei jūsų nuomonė kažkurio klausimu pradės svyruoti, tai greičiausiai laikina reakcija į Mėnulio užtemimo energijas.

Kovo 25 d.

Diena nėra palanki pirkiniams ar sutartims pasirašyti. Meilės santykiams gali tekti atlaikyti rimtus išbandymus, tad poros, kurios neturi tvirto tarpusavio ryšio, gali šio išbandymo neatlaikyti. Nors ši diena gali būti ne itin maloni, tačiau ji leis užbaigti situacijas ar santykius, kuriuos jau atėjo laikas užbaigti.

Kovo 26 d.

Šios dienos situacijos bei sutikti žmonės bus tarsi jūsų pačių atspindys, todėl svarbu įsiklausyti į tai, kas jums sakoma ar rodoma. Sužinosite daug naudingos informacijos, kuri pravers ateityje. Šis laikas bus kupinas mistikos ir ženklų, tad pasinaudokite proga ir užduokite Visatai aktualų klausimą, iįkurį būtinai gausite atsakymą. Šis fonas tęsis iki 21.50 val.

Kovo 27 d.

Klastinga diena, kurioje slypės netikėti pavojai nueiti ne jums skirtais keliais. Šios dienos pasiūlymai ir idėjos gali būti ne tik nereikalingi, bet ir pavojingi, tad pasistenkite neįsivelti į neaiškias situacijas, net jei iš pirmo žvilgsnio viskas pasirodys tobula. Palanku stengtis, kad namie būtų maloniau, jaukiau, užsiimti kūryba ar tiesiog įprastais darbais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tobulėkime kartu. Saturno padėtis Zodiako ženkluose: kokios likimo pamokos jūsų laukia?

5 savaitė

Kovo 28 d.

Norėsis siekti didelių tikslų, nuveikti kažką rimto. Daugumai netrūks tam jėgų ir ryžto, tad jei yra troškimas pakeisti savo gyvenimą į gera, padarykite pirmus žingsnius šiandien. Tai stipri augimą bei plėtrą skatinanti diena, tinkama beveiks visoms gyvenimo sritims.

Kovo 29 d.

Dienoje bus daug ugnies, veiksmo, kalbų, malonaus ir smagaus bendravimo, tačiau tai gali kažkiek trukdyti darbui, todėl svarbu išlaikyti saiką. Aiškios ir apčiuopiamos naudos susilauks tik tie, kurie moka dirbti kolektyve.  Susitikimams ir pasitarimams tinkamas metas nuo 15 iki 18 val. Tinkamas laikas planuoti keliones.

Kovo 30 d.

Graži diena mokslams, darbui, sportui bei meilei. Puikiai tinka susitikti tiek su draugais, tiek ir su autoritetingais asmenimis. Visgi yra pavojus, jog gali kilti nemaži konfliktai, nesutapti nuomonės, todėl būkite atidūs bendravime bei ypač susikoncentruokite kelyje, tai avaringa diena.

Kovo 31 d.

Kuo rimčiau žiūrėsite į viską, ką darote, tuo labiau patiksite aplinkiniams. Diena nėra palanki linksmybėms ar romantikai, tačiau ypač vaisinga darbštuoliams, jie nuveiks dar daugiau nei įprastai. Skirdami dėmesį vien darbui, užsitikrinsite sau sėkmę bei kolegų ir viršininko pagarbą. Vakare gali kilti nestandartinių, tačiau perspektyvių idėjų.

Sėkmės kalendorių sudarė astrologė Lana Kutkytė

Ji24.lt

Naujausi straipsniai