Astrologės įžvalgos: kaip mus veiks rugsėjo 16-osios Mėnulio užtemimas?

Mėnulio užtemimas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2016-09-15 19:00
„Rugsėjo 16 d. 22.05 val. Lietuvos laiku įvyks pusšešėlinis Mėnulio užtemimas. Mėnulio užtemimas visuomet vyksta esant pilnačiai, kuomet Saulė yra priešais Mėnulį. Jau pats pilnaties momentas turi savyje daug sunkiai suvaldomos energijos, tačiau kuomet jis vyksta kartu su užtemimu, patartina tinkamai pasiruošti šiam laikotarpiui“, – įspėja astrologė, dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ įkūrėja bei vadovė Lana Kutkytė.

Užtemimas vyks Žuvų ženkle, tad ypač stipriai bus aktyvuotos energijos, susijusios būtent su šiuo ženklu. Tai temos, susijusios su pasiaukojimu, dvasingumu, meile, kūryba, grožiu, paslapčių atskleidimu, vienatve, depresija, žalingais įpročiais, iliuzijomis, baimėmis, aukos pozicija.

Žinoma, kad kiekvienam žmogui užtemimas, kaip ir kiti astrologiniai įvykiai, atneša kažką asmeniško ir paliečia tik jam aktualias problemas, kurias galima pamatyti asmeniniame horoskope.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tobulėkime kartu. Kaip efektyviai „įdarbinti“ Mėnulio fazes savo tikslams

Visgi yra bendro pobūdžio patarimų, į kuriuos pravartu atkreipti dėmesį kiekvienam iš mūsų.

  • Pasiruoškite tam, kad į dienos šviesą gali iškilti nemažai šokiruojančių ir nemalonių paslapčių. Tai apsivalymo metas, tad pasistenkite nepamiršti, jog tai, kas vyksta, yra reikalingas procesas, kuris leis nebegyventi iliuzijose, nusimesti rožinius akinius ir pamatyti, kas vyksta iš tikrųjų. Susilaikykite nuo šmeižto, noro teisti ir kaltinti kitus, išpasakoti aplinkiniams tik jums žinomus dalykus, jei tam nėra būtino reikalo. Dabar toks noras gali tiesiog užvaldyti.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Būtent dabar pats metas užbaigti kažką, kas nuodija jūsų gyvenimą įvairiuose lygmenyse. Jei turite žalingų įpročių, kurie nuodija, teršia jūsų fizinį kūną, tuomet pasinaudokite palankia proga atsisakyti arba bent jau sumažinti jums netinkančių produktų vartojimą. Organizmas šiuo metu bus ypač jautrus, tad lengva bus pajusti, kas jums tinka, o kas ne.

  • Tas pats galioja ir kitose gyvenimo sferose, tad įsiklausykite į tai, kas vyksta aplink jus bei jūsų viduje, ir būtinai pamatysite, jog kai kurios situacijos, veiksmai, reakcijos, žmonės ar vietos jums atneša daugiau negatyvo nei pozityvo. Taigi, jei tik panorėsite, galėsite užbaigti kažką varginančio ir atimančio energiją. Visi valymosi procesai šio užtemimo metu užsitvirtins lengviau nei įprastai.
  • Dauguma pajus, jog susiklosčiusios situacijos verčia atrasti harmoningą balansą tarp pasiaukojimo kitų labui ir savo asmeninės gerovės, tarp dvasingumo ir materialumo, tarp būtinos pagalbos silpniesniems ir savęs išnaudojimo, „parazitavimo“ skatinimo. Šis užtemimas iškels būtinybę apsvarstyti savo gyvenimo būdą ir sudėlioti savo veiksmus taip, kad galėtumėte pagelbėti, būti naudingais kitiems, tačiau tuo pat metu neatimtumėte gerovės iš savęs. O galbūt suvoksite, jog esate vienas iš tų, kuris išnaudoja kitą žmogų, vengia prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir savo problemas užkrauna kitiems.
  • Sunkiausia bus susitvarkyti su emocijomis, baimėmis ir nuoskaudomis, kurios gali būti net iš vaikystės. Iš prigimties jautriems ir emocingiems žmonėms patartina pabūti su savimi ir iškrauti visą susikaupusį emocijų bagažą per meditaciją, kūrybą, šokio terapiją ar panašią veiklą, kuri leistų pasijusti geriau ir tuo pačiu nukreiptų dėmesį nuo žmonių, kurie tokią savijautą sukelia – tai apsaugotų nuo konfliktų.

    Normalu, jei užplūstų noras išsiverkti, išsipasakoti, pasiguosti kitiems, tačiau svarbu stebėti save ir nepasakyti ar nepadaryti to, dėl ko vėliau tektų pasigailėti. Emocijos neleis blaiviai įvertinti situacijos, todėl protingiausia būtų iš anksto susiplanuoti dienotvarkę, bendravimo ratą ir pasistengti savo plano laikytis.

TAIP PAT SKAITYKITE: 5 strategijos, kurios padės rasti darbą, kuriam gimėte

Ji24.lt

Naujausi straipsniai