Astrologė Vaiva Budraitytė patarė, kaip sutinkant Naujus metus prisišaukti sėkmę

Vaiva Budraitytė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-29 15:49
Pasitinkant Geltonojo šuns metus, patalpoje turėtų vyrauti geltona, ruda spalvos ar kavos su pienu, kiti šilti žemės atsplaviai. Labai tiks rankų darbo papuošalai. Tai karpiniai, moliniai mažmožiai, mediniai žaisliukai. Šiaudų, šieno dirbiniai, net vazoje pamerkta sausų linų puokštė neš sėkmę.

Tinka vaško žvakės, nieko tokio, jei neturite natūralaus vaško – tiks ir paprastos.

Ant stalo šiais metais turi būti gausu mėsos patiekalų. Labai tiks įvairūs tartarai, karpačai iš jautienos ar antienos krūtinėlės. Mėsą galima gaminti įvairiai, tik štai pirkti ją geriau su kaulais. Rekomenduoju nusipirkti pigių kauliukų, iškepti orkaitėje ir gražiai papuošus pastatyti stalo pietvakarių pusėje. Šalia pastatykite medinį dubenį su gėlu vandeniu. Tokia kompozicija pritrauks 2018 metų sėkmę. Šuo tikrai atkreips dėmesį į jūsų pastangas. Prie mėsos patiekalo priraikykite pilną dubenį ruginės ir kvietinės duonos. Prie rimtų patiekalų labai tiks raugintos daržovės ir vaisiai – kopūstai, burokėliai, obuoliai, patisonai, česnakai.

Tie, kurie nenori žalios mėsos, gali ragauti žuvies – tuno, lašišos, skumbrės ir net įprastos silkės.

Ant stalo privalo būti ir saldumynų, geriausiai tiks medus, džiovinti vaisiai, chalva, rytietiški saldumynai. Net pyragą ar tortą turite pasigaminti ar įsigyti rytietiškame stiliuje.

Tiems, kurie nevartoja alkoholio, tinka duonos gira. Duonos naujametinį vakarą ant stalo turi būti daug ir įvairios.

Švęsti Naujuosius privaloma smagiai, triukšmingai, gausiame draugų rate. Turi skambėti tranki muzika, dainos, šokiai tęstis iki ryto.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai